• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Eğitimi

 • 3 Saat
 • 6 Ders
 • 1275 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Eğitimi

 • 3 Saat
 • 6 Ders
 • 1275 Kayıtlı Kişi

248 ₺ 184 ₺

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Eğitimi
 • Fergül Guyard
  Eğitmen

  Fergül Guyard

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Strateji üzerine çalışmalar yapıyorsunuz. Peki, günümüz dijital dünyasına yönelik stratejileriniz hazır mı? Yeni gelişmelere uyumlu ve güncel stratejilere sahip misiniz? Şartları bildiğinizden emin misiniz? Bu sorulara cevabınız “hayır” olabilir. İnanın geç değil. Çünkü biz size çözümü de sunuyoruz. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi! Sizler için yeni ve güncel bilgilerle harmanlanmış en kapsamlı Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi hazırladık. Bu fırsatı kaçırmayın!


Strateji üzerine çalışmalar yapıyorsunuz. Peki, günümüz dijital dünyasına yönelik stratejileriniz hazır mı? Yeni gelişmelere uyumlu ve güncel stratejilere sahip misiniz? Şartları bildiğinizden emin misiniz? Bu sorulara cevabınız “hayır” olabilir. İnanın geç değil. Çünkü biz size çözümü de sunuyoruz. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi! Sizler için yeni ve güncel bilgilerle harmanlanmış en kapsamlı Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi hazırladık. Bu fırsatı kaçırmayın!


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Stratejik düşünme, günümüz dünyasında hayatımızın her alanında katma değer sağlayan bir yetkinlik olarak gözümüze çarpıyor. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ni alarak hem sosyal hem de iş hayatında hangi koşullarda nasıl davranmanız gerektiğini daha iyi kavramanız ve bu kuralları uygulamanız amaçlanmaktadır. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Stratejik düşünme yetenekleri kazanacaksınız.

Mevcut yeteneklerinizi güçlendireceksiniz.

Bu yeteneğinizi sosyal hayatınızda ve iş hayatında kullanacaksınız.

Çevrenizdeki kişiler tarafından fark edileceksiniz.

Değişen çevre koşullarına, kişisel özelliklerinize göre farklı şekilde düşünme ve düşüncelerinizi hayata geçirme özelliklerine sahip olacaksınız. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Nedir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, strateji ve stratejik düşünme konularını irdeleyen, farklı çevre koşullarında nasıl davranılması gerektiğini katılımcılara net ifadelerle anlatan bir eğitimdir. Stratejik düşünme kavramını dijital çağın gereklilikleri ile birleştirerek katılımcılara bütünsel bir çözüm olarak sunmaktadır. Stratejik düşünme yetkinliklerini artırarak hayatlarında daha dikkatli davranmalarını sağlama konusunda faydalıdır. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Stratejik düşünme hayatın her noktasında kullanılabildiği için bu eğitime katılma konusunda herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Sosyal hayatında ve iş hayatında daha stratejik düşünerek sosyal ve iş çevresinde daha öne çıkmak isteyen, fark edilmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasına sahip olduğunuzda iş olanakları sürekli olarak karşınıza çıkabilir. Çünkü stratejik düşünme tüm şirketlerin ihtiyaç duyduğu bir yetkinlik olarak öne çıkmaktadır. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası ile çok daha kolay iş bulabilir, kurumsal firmaların dikkatini çok daha kolay çekebilirsiniz. Tüm katılımcılar, sahip olabilecekleri bu sertifika ile iş kapılarını kolaylıkla açabileceklerdir. 


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla herhangi bir kurumda işe girerek çok etkin bir çalışan haline gelebilirsiniz. Kurumlar bu sertifikaya sahip olduğunuzu gördüklerinde sizlerin de potansiyelinizin farkına vararak bu katma değerinizden faydalanmak için sizi işe alacaklar. 


Video Online Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

Video Online Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin kurumlara faydası şunlardır:

Kurumlar rekabet edebilmek için stratejik yönetim metotları ile yönetilmeye muhtaçtırlar. Bunun için stratejik düşünen çalışanlara ihtiyaçları bulunmaktadır 

Stratejik düşünen çalışanlar şirket stratejisinin gerçekleşmesine hizmet etmektedir. 

Şirket içi çatışmalar azalır. 

Çalışanlar bütünün içinde hangi noktada olduklarını daha iyi görür. 


Kurumlar İçin Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sınavı

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Neden Strateji
 • Ders 2 :
  Strateji Nedir
 • Ders 3 :
  Stratejik Düşünme
 • Ders 4 :
  Stratejik Yönetim
 • Ders 5 :
  Stratejik Planlama
 • Ders 6 :
  Strateji Tipleri

Fergül Guyard

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:16 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Fergül Guyard.

 

1996 yılında Tevfik Fikret Lisesi, 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi‘nden mezun oldum. 2002 yılında Université Paris Dauphine’de yüksek lisansımı tamamladım. Hollanda’da Design Thinking ve Customer Journey çalışmalarına katıldım ve eğitim aldım. Yurda döndükten sonra çalıştığım kurumlarda Design Thinking ve Customer Journey uygulamalarını gerçekleştirdim.

 

Yaklaşık 20 yıldır, yurtdışı da dâhil olmak üzere, kurumsal iş yaşamının içindeyim. E&Y Cap Gemini, Suez, Axa Sigorta gibi kurumlarda çalıştım. BNP Paribas Cardif’de Pazarlama Direktörlüğü ve İcra Kurulu üyeliği yaptım. NN Hayat Emeklilik şirketlerinde Proje Yönetimi, Stratejik Planlama, Kurumsal Satış, Pazarlama & Müşteri İletişim Merkezini yönettim. Çeşitli birimlerde orta ve üst düzey önemli görevler üstlendim.

 

SAFE (Scaled Agile Framework) sertifikasyonuna sahibim. Digital Squad kurmuş ve yönettim. Bunun yanında “open innovation” programlarını yönetip start-up oluşumların kurum içi entegrasyonlarını gerçekleştirdim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerini kurum ve bireylerle paylaşmaktayım.

 

Eğitim Kutusu online eğitim platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Dijital Çağda Stratejik Düşünme

Fransızca

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Fergül Guyard

Fergül Guyard

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

248 ₺ 184 ₺

QNB Finansbank Dijital Köprü
Üyelerine Özel

248 ₺ 128.8 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+230 ₺
 • Üniversite Sertifikası+370 ₺
 • Tüm Sertifikalar+690 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+90 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1275 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet