• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

CV Hazırlama Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 3642 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

CV Hazırlama Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 3642 Kayıtlı Kişi

244 ₺ 173 ₺

CV Hazırlama Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

... Siz de ilk görüşte fark yaratmak ve işi almak istiyorsanız CV Hazırlama Eğitimimizden faydalanın!


İşe alımlarda sizi tanıtan tek şey bir özgeçmiştir. Özgeçmişinize bakıp sizinle görüşmeye karar verirler. Belki de önyargı oluşturacak hatalar yaparsınız. Doğru bir CV sizlerin işe alımınızı kolaylaştırır. Peki, nasıl etkili CV veya CV hazırlarız? İşe alımcıları nasıl etkileriz? Doğru bilgileri nasıl pazarlarız? 


İşte tüm bu sırlar CV Hazırlama Kursumuzda sizleri bekliyor. Siz de ilk görüşte fark yaratmak ve işi almak istiyorsanız CV Hazırlama Eğitimimizden faydalanın!


CV Hazırlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

CV Hazırlama Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. CV Hazırlama Sertifika Programı’nın amacı, katılımcıların etkili bir CV hazırlayarak bir kuruma başvuru yaptığında kendisini diğer adaylardan öne çıkarmasını sağlamaktır. CV Hazırlama Sertifika Programı, CV hazırlamanın incelikleri hakkında katılımcıları bilgilendirmektedir. 


CV Hazırlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

CV Hazırlama Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Eğitimin sonunda etkili bir CV hazırlayacak gelişmeyi göstereceksiniz.
 • Bir özgeçmişte olması gereken tüm bölümleri öğreneceksiniz.
 • Mülakat hazırlık süreci hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Mülakatlarda gelebilecek kritik sorulara karşı hazırlıklı olacaksınız.
 • Mülakat esnasında konuşulan beden dilinin inceliklerini kavrayacaksınız.
 • İş başvurusunda bulunduğunuz firmaları etkileyeceksiniz.


CV Hazırlama Eğitimi’nde Farkımız

CV Hazırlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı CV Hazırlama Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman CV Hazırlama Kursu eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • CV Hazırlama Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak CV Hazırlama Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • CV Hazırlama eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


CV Hazırlama Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

CV Hazırlama Eğitimi yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. CV Hazırlama Sertifika Programı yanında tamamlayıcı olarak Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ni edinebilirsiniz. Böylece CV oluşturma ve mülakat konularını birleştirerek bir üst seviyeye çıkmış olacaksınız. CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Eğitimi almış gibi olacaksınız.


Dilerseniz bu eğitimlerin canlı versiyonu olan CV Hazırlama Canlı Eğitimi’ni ya da Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ni edinebilirsiniz.


CV Hazırlama Eğitimi Nedir?

CV Hazırlama Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. CV Hazırlama Sertifika Programı, etkili bir CV hazırlamak ve başarılı bir mülakat için bilinmesi gereken püf noktaları anlatan bir eğitimdir. İşe girmek ve yaptığınız işte başarılı olmak için iyi bir eğitim almanız yararınıza olacaktır.


CV Hazırlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

CV Hazırlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online CV Hazırlama Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan CV Hazırlama Sertifika Programı Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


CV Hazırlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

CV Hazırlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • İş arama evresinde olan kişiler,
 • Yeni mezun kişiler,
 • Üniversite öğrencileri,
 • Konu hakkında olan bilgisini tekrar gözden geçirmek isteyen kişiler bu eğitime katılabilirler.


CV Hazırlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

CV Hazırlama Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. CV Hazırlama Sertifika Programı ile CV Hazırlama Kursu tekniklerini öğrenecek ve tüm kamu ve özel kurumlara doğru başvuru yapacaksınız.


CV Hazırlama Eğitimi Online Sertifika

CV Hazırlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. CV Hazırlama Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online CV Hazırlama Kursu sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


CV Hazırlama Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


CV Hazırlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

CV Hazırlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikası cv hazırlama yetkinliğinizi belgelendirmektedir. 


CV Hazırlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

CV Hazırlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. CV Hazırlama Kursu sertifikası ile kurumların tüm departmanlarına başvuru yapabilirsiniz. Ancak özellikle insan kaynakları departmanı için daha etkili olacaktır.


Video Online CV Hazırlama Eğitimi 

Video Online CV Hazırlama Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda CV Hazırlama Kursu videolarını izleyebilirler. CV Hazırlama Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 


Video online CV Hazırlama Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın CV Hazırlama Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Online eğitim zaman yönetimini kendinizin yapmasına olanak sağlamaktadır. Konfor alanınızda eğitim almaya ne dersiniz. Yeme-içme ve yol gibi ek masraflarınız olmayacak.


CV Hazırlama Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Etkili CV Hazırlama Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. CV Hazırlama Sertifika Programı kurumlara faydası şunlardır: Kurumların çalışanlarına vereceği CV Hazırlama Kursu ile çalışanlarının ufkunu açarak kendi bünyesinde açacağı iş ilanları için etkili bir CV hazırlamalarına yardımcı olurlar.


CV Hazırlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Etkili CV Hazırlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. CV Hazırlama Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda CV Hazırlama Kursu başvuru formu açılacaktır. 


CV Hazırlama Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından CV Hazırlama Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


CV Hazırlama Eğitimi Fiyatları

CV Hazırlama Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan CV Hazırlama Kursu eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da CV Hazırlama Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. CV Hazırlama Sertifika Programı Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


CV Hazırlama Eğitimi Sınavı

CV Hazırlama Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. CV Hazırlama Kursu sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda CV Hazırlama Sertifika Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 


Sınavı geçtikten sonra CV Hazırlama Kursu sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. CV Hazırlama Sertifika Programı Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İş Başvurularında Temel Kelimeler
 • Ders 2 :
  CV Hazırlama Teknikleri
 • Ders 3 :
  Özgeçmiş Tipleri
 • Ders 4 :
  Özgeçmişin Bölümleri
 • Ders 5 :
  CV Hazırlamak İçin 14 Öneri

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

244 ₺ 173 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3642 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet