• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi

 • 2 Saat
 • 7 Ders
 • 4213 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi

 • 2 Saat
 • 7 Ders
 • 4213 Kayıtlı Kişi

193 ₺ 132 ₺

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Bunun nasıl mümkün olduğunu keşfetmeniz için Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı, uzman ekibimizce ileri teknoloji kullanılarak üretilen Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programımız ile bir adım önde olun! Bu fırsatı kaçırmayın!


İşletmelerde en fazla karşılaşılan sorunlardan biri de çatışmadır. Çatışma doğru yönetilmediği sürece çalışanlar arasında huzursuzluğu yol açar. Bu huzursuzluk da performanslarda düşüşe neden olur. 

Toplu olarak da işletme bu performans düşüşünden etkilenir. Oysa çatışmayı doğru yönetmek, dahası çatışma durumundaki çalışanların enerjisini olumlu yöne çevirmek mümkündür.

Bunun nasıl mümkün olduğunu keşfetmeniz için Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı, uzman ekibimizce ileri teknoloji kullanılarak üretilen Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programımız ile bir adım önde olun! Bu fırsatı kaçırmayın!


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu’nun amacı, çatışma yönetimi ve çatışmadan pozitif çıktı elde etmeniz için neler yapmanız gerektiğini katılımcılarına aktarmaktır. Çatışma Yönetimi Sertifika Programı, 3D animasyon olarak tasarlanmıştır. Oyun tasarımı gibi algılayacak ve eğlenirken öğreneceksiniz. 

3D animasyon sanatı konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, eğitmenlerimizin hazırladığı en güncel ve en yeni bilgilerden oluşan eğitim içeriklerini animasyon olarak üretmektedir. Eğitime, telefon tablet bilgisayar gibi dilediğiniz cihazla bağlanabilirsiniz. Gelişmiş grafik tasarım özelliklerine sahip Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı ile çatışma yönetimi konusunda uzman olacaksınız. Söz konusu avantajlardan yararlanmak için hemen eğitimimizi edinebilirsiniz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi ile Kazanımlarınız

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Çatışmanın hangi nedenlerden kaynaklanabileceğine vakıf olacaksınız.
 • Çatışma öncesi önlem alabileceksiniz.
 • Çatışmanın negatif enerjisini pozitif kullanabileceksiniz.
 • Negatif enerjiden sinerji yaratacak, işletmenizin kârına dönüştürebileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursumuzda!


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nde Farkımız

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu’nu sunuyoruz.
 • Alanında uzman Çatışma Yönetimi eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Eğitim Kutusu web sitesi üzerinden Çatışma Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Çatışma yönetimini etkin bir biçimde yapabilmek için etkili kararlar alabilmeli ve uygulayabilmeliyiz. Bunun için Etkili Karar Alma Eğitimi ihtiyaçlarınızı üst seviyede karşılayacaktır.

Diğer taraftan çatışma yönetimi iç etkenlerden meydana gelirken dış etkenli problemler de yaşayabilirsiniz. Bu dış etkenli problemler ise kriz olarak nitelendirilmektedir. Krizler de baş edilmesi zor süreçlerdir. Hem içeride hem dışarıda etkin politikalar ve stratejiler uygulamayı gerekli kılmaktadır. Kriz Yönetimi Eğitimi bu noktada ihtiyacınız olan bilgiyi size sunacaktır.

Bütün bunların yanında, yukarıda bahsettiğimiz gibi çatışmalarla baş edebilmemiz, etkili kararlar alarak uygulayabilmemiz, kriz yönetimini yapabilmemiz için stratejik hareket edebilmemiz gerekmektedir. Bunun yolu da Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nden geçmektedir. Bu eğitimlerle arzu ettiğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Nedir?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı, çatışma yönetimi noktasında uzman kişileri yetiştirmek için oluşturulmuş bir sertifika programıdır.

Çatışma Yönetimi Sertifika Programı, yaşanan çatışmayı nasıl çözeceğiniz ve nasıl bu çatışmadan pozitif olarak yararlanabileceğiniz ile ilgili ipuçlarını sizlerle paylaşmaktadır. Sizi, çatışma yönetimi çözümü noktasında bilgi sahibi yapmaktadır. Eğitimimizde çatışma yönetimi modern yöntemlerle nasıl ve hangi biçimde çözülür sizlere sunmaktadır. Eğitimde yer alan eğitmen deneyimi ise karşılaşacağınız olası çözümlerin bir ön çalışması gibidir.

Eğitim Kutusu İşletme Yönetimi Eğitimleri kategorisinde, birbirinden kaliteli, özgün ve yeni eğitimler sizleri beklemektedir. Öğrenci portalı üzerinden inceleme yapabilir, Eğitim Kutusu’nu sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu’na herhangi bir ön şart gerekmeksizin dilediğimiz gibi katılım sağlayabiliriz. Öğrenci portalı, eğitimi takip etmemize yardımcı olacaktır.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı’nı tamamlayarak şirketlerde yönetici ve arabulucu olarak çalışabilirsiniz. Bilgi uygulamaları yoğun olarak yapılan şirketlerde daha fazla çatışma çıkmaktadır. Bu tür işyerlerinde çatışma yönetimine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Online Sertifika

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu sertifikası, sizin çatışma yönetimi konusunda uzman olduğunuzu belgelendirmektedir.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı sertifikasıyla kamu kurum ve kuruluşları ile özel teşebbüslerde çalışabilirsiniz.


Video Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi

Video Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu videolarını izleyebilirler. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Video yani uzaktan eğitim siz katılımcılara önemli avantajlar sağlamaktadır. Online eğitim en çok faydayı zamandan yana sağlamaktadır. Zaman yönetiminizi kendiniz yapabileceksiniz. Hazır olduğunuzda eğitiminize devam edebilir, istediğiniz kadar izleyip sonraya bırakabilirsiniz.

Diğer taraftan sınıf içi eğitimler söz konusu olduğunda, kaçırdığınız dersi bir daha takip edememektesiniz. Unuttuğunuz yerleri tekrar dinleme şansı bulamamaktasınız. Oysa uzaktan eğitim size unuttuğunuz yerleri tekrar tekrar izleme fırsatı vermektedir.

Bunun dışında online eğitim sizi yeme-içme ve yol gibi ek masraflardan kurtaracaktır. Konfor alanınızdan çıkmadan, kendi zaman yönetiminizi kendiniz yaparak eğitim videolarını izlemeye devam edebilirsiniz. Eğitim videolarını tamamladıktan sonra eğitim sınavına gireceksiniz. Sınavın ardından sertifikalarınızı talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz üniversite onaylı, e devlet görünür, uluslararası akredite sertifikalar size yetkinliğinizi yurtiçinde ve yurtdışında belgeleme imkanı verecektir.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) kurumlara faydası şunlardır:

 • Kurumuzda çatışmaları yönetmeyi öğreneceksiniz.
 • Çatışmaları pozitif olarak kullanmayı keşfedeceksiniz.
 • Eğitimi tamamlayan kursiyerlerimize sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu başvuru formu açılacaktır. 

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Fiyatları

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi Sınavı

Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Çatışma Yönetimi (3D Animasyon) Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Çatışma Nedir
 • Ders 2 :
  Çatışmanın Fayda ve Zararları
 • Ders 3 :
  Çatışma Kaynakları
 • Ders 4 :
  Çatışma Türleri
 • Ders 5 :
  Çatışma Süreci
 • Ders 6 :
  Çatışma Yönetimi ve Çözümlemesi
 • Ders 7 :
  Çatışma Çözümündeki Stratejiler

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

193 ₺ 132 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+193 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4213 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:7
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet