• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4464 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4464 Kayıtlı Kişi

752 ₺ 536 ₺

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hangi yatırımı ne zaman yapmalısınız? Doğru stratejileri neye göre kuracaksınız? Hangi hamleyi hangi koşulda yapacak, alternatif planlarınızı nasıl oluşturacaksınız? Bütün bu sorunlarla uğraşmak ne kadar zor! Peki, siz bu soruların cevabını keşfederek kendinize avantaj sağlamayı ister miydiniz? Cevabınız “evet” ise sizleri Canlı Online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimimize bekliyoruz. 


Hangi yatırımı ne zaman yapmalısınız? Doğru stratejileri neye göre kuracaksınız? Hangi hamleyi hangi koşulda yapacak, alternatif planlarınızı nasıl oluşturacaksınız? Bütün bu sorunlarla uğraşmak ne kadar zor! Peki, siz bu soruların cevabını keşfederek kendinize avantaj sağlamayı ister miydiniz? 

Cevabınız “evet” ise sizleri Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimimize bekliyoruz. Uzman görüşleri, güncel ve yeni bilgiler, sertifikasyon… En iyisine sahip olmak için fırsatı kaçırmayın!


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin amacı, kıt kaynaklar karşısında üretim ve tüketimin sistemli hale gelmesi, piyasadaki tüm oyuncular için rollerin belirlenerek, ekonomik büyümenin sağlanması adına doğru ve etkin kararlar alınmasını sağlamaktır. 

UYARI:

 • Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Kaynakları etkin kullanacaksınız.
 • Üretim ve tüketim faaliyetlerini bilinçli olarak organize etmeyi öğreneceksiniz.
 • Üretim, fiyat, tüketim, pazar ve ülke geliri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • İleriye dönük doğru ve etkin kararlar alabilmenin metotlarını keşfedeceksiniz.
 • Bir adım önde olacaksınız.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En kapsamlı Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Swot-Pest Analizi eğitmeni ile siz kursiyerlerimizi buluşturmaktayız.
 • Swot-Pest Analizi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Swot-Pest Analizleri işletme yönetiminde kullanılır. Dolayısıyla daha çok girişimcilerin ve yöneticilerin alması gereken bir eğitimdir. 

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin yanında, diğer işletme eğitimleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bunun için linki tıklayarak İşletme Yönetimi Eğitimlerini inceleyebilirsiniz.

İşletme Yönetimi Eğitimlerinin arasında özellikle Hedeflerle Yönetim Eğitimi Swot-Pest Analizlerinin sonuçlarını ile hedef belirlemek ve belirlediği hedefe yürümek isteyen girişimci, işveren ve yöneticilere rehberlik etmektedir. 

Yine Swot Analizi, Pest Analizi ile belirlenen hedefler noktasında etkili karar almak ve bu kararları uygulamak noktasında Etkili Karar Alma Eğitimi sizi destekleyecektir. Bunların dışında daha geniş çaplı bir eğitim almak ve MBA yapmak isteyen katılımcılar Mini MBA - İşletme Yönetimi Sertifika Programı’nı edinebilirler.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Nedir?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi, katılımcılarının, üretim ve tüketim bağlamında doğru ve etkin kararlar almasını sağlamaktadır. Bağımsız ekonomik metotlar nasıl oluşturulur ve nasıl uygulanır sorularının cevaplarını içeren çalışmaları yapmaktadır.

Swot Analizi; kurumun, tekniğin, sürecin, durumun veya kişinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemektedir. İç ve dış çevreden kaynaklanan fırsat ve tehditleri saptamak için kullanılan stratejik bir tekniktir. 

Pest analizi ise makroekonomik açıdan çevresel tarama ve araştırma yaparken kullanılmaktadır. Stratejik bir analiz yürütürken veya pazar araştırması yaparken harici bir analizin parçasıdır durumundadır. Dikkate alınması gereken farklı makro-çevresel faktörlere genel bir bakış sunar.

İş dünyasındaki fırsatlar ve tehdit ler nelerdir? Swot-Pest analizi bir işe girmeden önce, girilecek iş kolunun içinde yer aldığı sektörün ve pazarın sunduğu fırsatlar ve tehdit ler noktasında girişimciyi bilgilendirmektedir. Sektörün ve pazarın güçlü ve zayıf yönlerini anlamasını sağlamaktadır. 


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne katılmanız için yeterlidir. Size bildirilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne katılabilirsiniz.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne kimler katılmalı maddeler halinde görelim. 

 • Girişimciler, 
 • Aday girişimciler,
 • Kobiler,
 • Kobilerde piyasa analizi ile ilgili pozisyonlarda çalışanlar, 
 • Yeni iş kurmak isteyenler,
 • Piyasayı iş fırsatlarına dönüştürmek isteyenler. 


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ni tamamlayarak KOBİ ve kurumsal şirketlerde, piyasa analizi, finansal analiz, stratejik birimler ve pazarlama birimlerinde kendiniz için iş olanakları yakalayabilirsiniz.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Online Sertifika

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Swot-Pest Analizi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikası, piyasayı çok iyi analiz ettiğinizi, her türlü tehdit ve fırsatı önden görebildiğinizi belgelendirir. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikasına sahip olmak size çok şey kazandıracaktır.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Tüm kurum ve kuruluşlarda bireysel değerinizi artırabilirsiniz. Strateji ofisi gibi piyasa analizi yapan birimlerde rahatlıkla iş bulabilirsiniz. 


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne Katılım

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Swot-Pest Analizi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Swot-Pest Analizi kurumlara faydası şunlardır:

Kurumlar; sürdürülebilirlik açısından kurumların iç potansiyelini görebileceği, tehditleri anlayabileceği bir yetkinliğe sahip olacaktır. Doğru piyasa analizi yapmanıza ve hamlelerinizi buna göre atmanıza vesile olacaktır.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Fiyatları

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Swot-Pest Analizi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Swot-Pest Analizi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi Sınavı

Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı Swot-Pest Analizi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Swot-Pest Analizi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 209 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

752 ₺ 536 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+170 ₺
 • Üniversite Sertifikası+280 ₺
 • Tüm Sertifikalar+450 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+70 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4464 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet