• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4563 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4563 Kayıtlı Kişi

475 ₺ 339 ₺

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Zor kişiler! Zaman zaman iş ya da sosyal hayatınızda size en çok problem çıkaran kişilik tipleridir. Oysaki onlarla baş etmeyi öğrenebilirsiniz. Üstelik bu, size oldukça büyük avantaj sağlar. Örneğin, işiniz satış olabilir. Bu durumda zor kişiliğe sahip olan müşterilerinizle beraber yaptığınız ekstra satışları ve kazandığınız primleri hayal edin!


Zor kişiler! Zaman zaman iş ya da sosyal hayatınızda size en çok problem çıkaran kişilik tipleridir. Oysaki onlarla baş etmeyi öğrenebilirsiniz. Üstelik bu, size oldukça büyük avantaj sağlar. Örneğin, işiniz satış olabilir. Bu durumda zor kişiliğe sahip olan müşterilerinizle beraber yaptığınız ekstra satışları ve kazandığınız primleri hayal edin! Başka bir bakış açısıyla ele alalım. Sosyal hayatınızda ikna olmaya karşı adeta direnen zor kişiliğe sahip yakınlarınızı rahatlıkla ikna edebildiğinizi düşünün! Gerçekten de çok iyi olmaz mıydı? O halde sizlere bütün bunları düşüncelerden gerçeğe dönüştürecek bir eğitim önerelim. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi! Bu eğitim sayesinde siz de hayatınızdaki ve sosyal hayatınızdaki zor kişilere karşı son derece avantaj sağlayıp onlarla başa çıkmayı öğreneceksiniz!


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi, sizlerin iş hayatınızda ya da günlük hayatınızda anlaşmakta zorlandığınız kişilerle anlaşabilmenizi hedefler. Bununla birlikte iletişim güçlüğü çektiğiniz kişilere istinaden onlarla doğru bir iletişim kurup bir sonuca varmanızı amaçlar.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Zor kişilik yapısına sahip kişilerle başa çıkmayı öğreneceksiniz.
 • Zor kişilikleri avantajınıza nasıl çevirebileceğinizi kavrayacaksınız.
 • Satış işinde yer alıyorsanız zor kişiliğe sahip olan müşterilerinizi ikna ederek satış grafiğinizi bir hayli artıracaksınız.
 • Yöneticileriniz de zor bir kişilik yapısına sahipse onlarla başa çıkacaksınız.
 • Sosyal ya da iş hayatınızda sizi zorlayan kişiliklere karşın başa çıkma tekniklerini öğreneceksiniz.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Nedir?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi, bir yandan iletişim seviyenizi geliştirip bir yandan da zor insanlarla iletişim kurup onları anlamanızı sağlamayı hedefleyen bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu yanıtlayalım.

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne;

 • Etkili iletişim kurmayı hedefleyen bireyler,
 • Kişilik yapısı zor olan insanlarla empati kurup daha anlaşılır olmak isteyen kişiler,
 • Eğitim sonunda Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası almak isteyenler,
 • Kişisel gelişimine önem veren herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi iş olanakları nelerdir gelin, hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi alan kişiler;

 • Çeşitli iletişim ajanslarında faaliyet gösterebilir.
 • Çağrı merkezlerinde çalışabilir.
 • Hastane ve birtakım kurumların iletişim bölümlerinde boy gösterebilir.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitim sertifikası, insanlarla olan iletişim esnasında daha anlayışlı ve profesyonel bir şekilde yaklaşım sergilememizi sağlar. Dolayısıyla bu durum da iş bulma süreçlerinizde sizi, rakiplerinizden bir adım öteye taşır.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası sayesinde çeşitli iletişim kurumlarında faaliyet gösterebilirsiniz.

 

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor inceleyelim.  Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma kurumlara faydası şunlardır:

 • İletişim seviyelerinde artış meydana gelir.
 • Empati kurma yeteneği gelişir.
 • Zor insanlarla iş ortaklığı yapabilme kabiliyeti edinilir.


Kurumlar İçin Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sınavı

Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

475 ₺ 339 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4563 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet