Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

Üst Düzey Yönetici - Profesyonel Eğitmen
Eğitim Ücreti

299 ₺ 140 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+99 ₺
 • Üniversite Sertifikası+110 ₺
 • Tüm Sertifikalar+220 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+29 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1188 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Eğitime Genel Bakış

Size, kendini hiç hissettirmeyip ansızın akıp giden zaman kavramını kontrol edebileceğinizi söyleseydik ne düşünürdünüz? Günlük hayattaki rutininizde çoğu zaman çok önemli kişilere ya da aktivitelere yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz.


Size, kendini hiç hissettirmeyip ansızın akıp giden Canlı online Zaman kavramını kontrol edebileceğinizi söyleseydik ne düşünürdünüz? Günlük hayattaki rutininizde çoğu Canlı online Zaman çok önemli kişilere ya da aktivitelere yeteri kadar Canlı online Zaman ayıramıyorsunuz. Bunun sebebi, işinizi evinize taşıyorsunuz ve bundan neredeyse bıktınız. Bu sorunları kökünden halletmenizi sağlayacak ve çalışma saatleri içinde işlerinizi bitirmenize vesile olup sosyal hayatınızda ailenize ve sevdiklerinize Canlı online Zaman ayırabileceğiniz formülü veriyoruz! Bütün bu söylediklerimiz Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi ile mümkün! Tek yapmanız gereken Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne kayıt olmanız!


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin, birlikte inceleyelim. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi, hayattaki en önemli şey olan ‘’Zaman’’ kavramını yerinde ve uygun olarak yönetebilmenizi amaçlar. Bununla birlikte eğitimde edindiğiniz bilgiler ışığında bireysel Canlı online Zaman yönetiminizi yaparak gün içinde yaptığınız her türlü işi toparlayarak Canlı online Zaman kazanmanızı hedefler.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Bireysel Canlı online Zaman yönetiminizi yaparak işlerinizi eve taşımayacaksınız.

 • Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası alarak başarınızı özgeçmişinizde sergileyeceksiniz.
 • Kişisel gelişiminizi destekleyerek Canlı online Zaman yönetimi konusunda uzman olacaksınız.
 • İş hayatında ve günlük yaşamdaki işlerinizi yoluna koyacaksınız.
 • Yerinde ve uygun Canlı online Zaman yönetimi yaparak fark yaratacaksınız.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı online Zaman Yönetimi eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Zaman Yönetimi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Zaman Yönetimi Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi Nedir?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi, katılımcıların Canlı online Zaman kavramını etkin ve etkili bir şekilde kullanımı konusunda her türlü bilgiyi aktaran bir eğitim modülüdür. Bununla birlikte Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi, katılımcılara Canlı online Zaman kavramını doğru kullanarak süreçlerin hız kazanmasını öğretir.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne:

 • Bireyse Canlı online Zaman yönetimini yaparak işlerini yoluna koymayı hedefleyen bireyler,
 • Bu alana yönelik kendini geliştirerek Canlı online Zaman yönetimi konusunda uzmanlaşmak isteyenler,
 • Eğitim sonunda Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası alarak başarısını belgelendirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi iş olanakları açsından herhangi bir sınır koymak mümkün değildir. Bu sebepten ötürü Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sayesinde birçok kurum kuruluşta çalışarak faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı online Zaman Yönetimi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası, Canlı online Zaman yönetimi konusundaki başarı, donanım ve yetkinliğinizi belgelendirir. Bu belge sayesinde birçok işveren tarafından dikkat çekeceksiniz.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Şimdi de bu soruyu yanıtlayalım. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikası vesilesiyle iş görüşmelerinizde daima bir adım önde olursunuz. Aynı zamanda bütün kamu kurum ve kuruşlarıyla birlikte özel kuruluşlarda da Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikanızı kullanabilirsiniz.


Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne Katılım

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı online Zaman Yönetimi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Zaman Yönetimi kurumlara faydası aşağıdaki gibidir.

 • Zaman problemi açığa çıktığı durumlarda bu sorunu ortadan kaldırılmasına vesile olur.
 • Kurum içindeki tüm çalışanlar Canlı online Zaman kavramını artık daha da efektif kullanabilecek hale gelecekler.
 • Yapılacak olan topyekûn kurum içi Canlı online Zaman yönetimi sayesinde her türlü tuzaktan kurtulacaksınız.
 • Bireysel açıdan oldukça mutlu çalışanlara sahip olacaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Zaman Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Zaman Yönetimi Eğitimi başvuru formunu doldurarak Zaman Yönetimi Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Zaman Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Zaman Yönetimi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Zaman Yönetimi Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Zaman Yönetimi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Zaman Yönetimi Eğitimi Sınavı

Canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Zaman Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Zaman Yönetimi Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Zaman Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Zaman Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

 • 43 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:22 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Hakan TEKCANDAN!

 

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Oxford Business School’da Leadership and Managment MBA, Cambridge Judge Bussiness School MPhil in Management eğitimleri aldım.

 

Kapalıçarşı’da satış yaparak başladığım kariyerimde yaklaşık olarak 30 yıldır satış-pazarlama yapmaktayım. Çalıştığım kurumlarda; Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Aktif Satış Danışmanı, Bölge Satış Sorumlusu, Bölge Satış Koordinatörü, Satış Müdürü, Filo Satış Müdürü, Genel Müdür, Kurumsal Satış Müdürü, Türkiye Satış Müdürü, Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım. Satış yönetim, müzakere, telemarketing danışmanlıkları ve eğitimleri verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitleri vermekteyim:

·         Satış Uzmanlığı

·         Telemarketing

·         Eğiticinin Eğitimi

·         Profesyonel Satış Teknikleri

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

·         Sunum Dramatizasyonu Eğitimi

·         İkna Teknikleri Eğitimi

·         Oyunlaştırma Eğitimi

·         Öfke Kontrolü Eğitimi

·         Etkili Karar Alma Eğitimi

·         İşleri Delege Etme Eğitimi

·         Kriz Yönetimi Eğitimi

·         Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

·         Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.