• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2084 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2084 Kayıtlı Kişi

377 ₺ 269 ₺

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi
 • Elif Akçadağ
  Eğitmen

  Elif Akçadağ

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Günümüzde özel gereksinimli vatandaşlarımızla iletişim kurabilmemiz son derece önemli. Ayrıyeten bu sosyal sorumluluğu da yerine getirmemiz gerekiyor. Bu noktada çevrenizde, ailenizde ya da aile yakınlarınızda, iş yerinizde sosyal gereksinime ihtiyacı olan birisi olmayabilir. Bu durum, kesinlikle İşaret Dili öğrenmenize engel değildir.


Günümüzde özel gereksinimli vatandaşlarımızla iletişim kurabilmemiz son derece önemli. Ayrıyeten bu sosyal sorumluluğu da yerine getirmemiz gerekiyor. Bu noktada çevrenizde, ailenizde ya da aile yakınlarınızda, iş yerinizde sosyal gereksinime ihtiyacı olan birisi olmayabilir. Bu durum, kesinlikle İşaret Dili öğrenmenize engel değildir. Bu noktada siz de Canlı Online Türk İşaret Dili’ni temel seviyede öğrenebilirsiniz. Bununla beraber gereksinim duyan vatandaşlarımızla sizler de iletişim kurabilirsiniz. Bunun için Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimimize göz atabilirsiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nin Amacı Nedir?

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi, günlük hayatlarında işitme engelli bulunan insanların ihtiyaçlarını işaret dili ile karşılamanızı amaçlar. 


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi ile Kazanımlarınız

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Türk İşaret Dili’ni temel seviyede öğreneceksiniz.
 • İşitme engeli bulunan bireylerle iletişim kurabileceksiniz.
 • Bu alanda kendinizi geliştirme fırsatı edineceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimimizde!


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nde Farkımız

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Türk İşaret Dili Temel Seviye eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Nedir?

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi nedir sorusuna açıklık getirelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi, engeli bulunan vatandaşlarımızla iletişim kurabilmenize vesile olacak bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu yanıtlayalım. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne;

 • Türk İşaret Dili’ni temel seviyede öğrenmeyi hedefleyenler,
 • Bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler,
 • Eğitim sonunda Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikasına sahip olmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Son veriler esas alındığı zaman ülkemizde yaklaşık olarak 3.5 milyon işitme engeli bulunan birey yaşıyor. Bu sebepten ötürü kamu kurumları ve özel işletmeler, işitme engeli bulunan vatandaşların sorunsuz hizmet almasını amaçlıyor. Bu bağlamda sosyal hizmet veren kurum ve kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikası alan bireyler, kamu ya da özel kurumlarda faaliyet gösterebilir. 


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım.

 • Bilirkişi olarak faaliyet gösterebilirler.
 • Konferans, toplantı ya da televizyon kanallarında tercümanlık yapabilirler.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne Katılım

 Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye kurumlara faydası, işitme engeli bulunan personellerinizle daha rahat iletişim kurmanıza yardımcı olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi Sınavı

Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Temel Seviye Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Elif Akçadağ

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:13 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben İşaret Dili Eğitmeni Elif Akçadağ!

 

Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde sosyoloji alanında tezli yüksek lisans yapıyorum.

 

Kahramanmaraş Suzan ve Abdülhâkim Bilgili Halk Eğitim Merkezi’nde Türk İşaret Dili Eğitmeni olarak görev yaptım. Adliye, noter ve tapu gibi resmi kurumlarda Yeminli İşaret Dili Tercümanı olarak görev yapıyorum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile İşaret Dili İstiklal Marşı Çalışmaları ve Kahramanmaraş Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü işbirliği ile okullarda engelliler ve iletişim konusunda seminer çalışmaları yapmaktayız. Yeditepe üniversitesi sosyal sorumluluk Zirvesi’nde 3 gün boyunca İşaret Dili Tercümanı olarak görev aldım. İstanbul Kent Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşaret Dili alanında misafir öğretim görevlisi olarak eğitimler verdim. BEGEP projesinde 2 gün boyunca işaret dili tercümanı olarak görev aldım. AB projelerinin online toplantılarında işaret dili tercümanlığı yaptım. Birleşmiş Milletler projelerinin online toplantılarında İşaret Dili Tercümanlığı yapmaktayım. Marmara Belediyeler Birliği’nin online urban forum etkinliğinde 3 gün boyunca canlı çeviri yaptım. İşitme Engelliler Federasyonu’nda Eğitim ve Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 

Eğitim Kutusu platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri

·         Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Elif Akçadağ

Elif Akçadağ

Sosyolog-İşaret Dili Eğitmeni
Eğitim Ücreti

377 ₺ 269 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2084 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet