• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3582 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3582 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi
 • Elif Akçadağ
  Eğitmen

  Elif Akçadağ

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Elde edilen verilere göre Türkiye’de yaklaşık olarak 4 milyon işitme engelli vatandaşımız bulunuyor. Bu bağlamda bir bankada çalışıyorsanız ya da banka ekibi yönetiyorsanız Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi almanızda fayda var. Siz de 4 milyon portföye sahip olan bir banka veya banka şubesi olmak ister miydiniz?


Elde edilen verilere göre Türkiye’de yaklaşık olarak 4 milyon işitme engelli vatandaşımız bulunuyor. Bu bağlamda bir bankada çalışıyorsanız ya da banka ekibi yönetiyorsanız Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi almanızda fayda var. Siz de 4 milyon portföye sahip olan bir banka veya banka şubesi olmak ister miydiniz? Hepsini bir kenara bırakın, bir banka çalışanı olan 4 milyon potansiyel müşteriye sahip olmayı düşündünüz mü? Üstelik çok kısa bir sürede bu portföyün bir kısmına siz de sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte Bankacılık İşaret Dili Eğitimimiz vesilesiyle engelli vatandaşlarımıza önemli ölçüde yardımcı olacaksınız. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık İşaret Dili Eğitimimiz ile fark yaratmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bu eğitime katılmak!


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi, banka çalışanlarının işitme engeli bulunan vatandaşlarımız adına ifade ve iletişim açısından yardımcı olmayı hedefler.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Türk İşaret Dili Bankacılık Terimlerini öğrenerek bu alanda uzman olacaksınız.
 • İşitme engeli bulunan vatandaşlarımızla kolaylıkla iletişim karacaksınız.
 • Engelli vatandaşlarımıza hizmet vererek bu durumun haklı gururunu yaşayacaksınız.
 • Kariyer anlamında kendinize yeni kazanımlar katacaksınız.
 • Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası alarak gelişim kaydedeceksiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Nedir?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi nedir? Sorusunu yanıtlayalım.  Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi, birçok farklı insana ulaşarak sosyal ve toplumsal olarak mesaj vererek kurum kültürünü geliştirmeyi amaçlayan eğitim modülüdür.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu cevaplandıralım. 

 • Bu alana yönelik kendini geliştirmek isteyenler,
 • Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikasına sahip olmayı isteyenler,
 • Özgeçmişini güçlendirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte öğrenelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sayesinde bankacılık ve finans sektöründe faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sayesinde bu alana yönelik uzmanlığınızı belgelemiş olan sertifikanız ile iş süreçlerini hızlandıracaksınız.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası sayesinde bankacılık ve finans sektöründe çalışabilirsiniz. 


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu açıklayalım. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri kurumlara faydası şunlardır: 

 • İşitme engelli bireylerle iletişimi geliştirir.
 • Kurum kültürünün gelişmesini sağlar.
 • Birçok insana ulaşıp marka bilinirliliğini artırır.


Kurumlar İçin Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sınavı

Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Elif Akçadağ

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:13 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben İşaret Dili Eğitmeni Elif Akçadağ!

 

Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde sosyoloji alanında tezli yüksek lisans yapıyorum.

 

Kahramanmaraş Suzan ve Abdülhâkim Bilgili Halk Eğitim Merkezi’nde Türk İşaret Dili Eğitmeni olarak görev yaptım. Adliye, noter ve tapu gibi resmi kurumlarda Yeminli İşaret Dili Tercümanı olarak görev yapıyorum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile İşaret Dili İstiklal Marşı Çalışmaları ve Kahramanmaraş Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü işbirliği ile okullarda engelliler ve iletişim konusunda seminer çalışmaları yapmaktayız. Yeditepe üniversitesi sosyal sorumluluk Zirvesi’nde 3 gün boyunca İşaret Dili Tercümanı olarak görev aldım. İstanbul Kent Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşaret Dili alanında misafir öğretim görevlisi olarak eğitimler verdim. BEGEP projesinde 2 gün boyunca işaret dili tercümanı olarak görev aldım. AB projelerinin online toplantılarında işaret dili tercümanlığı yaptım. Birleşmiş Milletler projelerinin online toplantılarında İşaret Dili Tercümanlığı yapmaktayım. Marmara Belediyeler Birliği’nin online urban forum etkinliğinde 3 gün boyunca canlı çeviri yaptım. İşitme Engelliler Federasyonu’nda Eğitim ve Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 

Eğitim Kutusu platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri

·         Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Elif Akçadağ

Elif Akçadağ

Sosyolog-İşaret Dili Eğitmeni
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3582 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet