• Eğitimler
 • İSG Uzaktan Eğitimleri

Canlı Online Temel İşyeri Hekimliği Eğitimi

 • 180 Saat
 • 0 Ders
 • 2742 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Temel İşyeri Hekimliği Eğitimi

 • 180 Saat
 • 0 Ders
 • 2742 Kayıtlı Kişi

10079 ₺ 7199 ₺

Canlı Online Temel İşyeri Hekimliği Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İSG Uzaktan Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Tıp Fakültesi mezunusunuz ve İşyeri Hekimi olarak çalışmak istiyorsunuz. Bir yerden başlamayı arzuluyorsunuz ama kafanız karışıyor. Nereden başlayacağınızı bir türlü bilemiyorsunuz. Durum böyleyse size bir tavsiyemiz olacak. İşyeri Hekimliği Eğitimimiz! Çünkü güncel mevzuatı ve yeni araştırmaları kapsayan bir İşyeri Hekimliği Eğitim hazırladık. İşyeri Hekimi olarak kariyerinize devam etmek istiyorsanız İşyeri Hekimliği Eğitimimizden faydalanabilirsiniz!


Tıp Fakültesi mezunusunuz ve İşyeri Hekimi olarak çalışmak istiyorsunuz. Bir yerden başlamayı arzuluyorsunuz ama kafanız karışıyor. Nereden başlayacağınızı bir türlü bilemiyorsunuz. Durum böyleyse size bir tavsiyemiz olacak. İşyeri Hekimliği Eğitimimiz! Çünkü güncel mevzuatı ve yeni araştırmaları kapsayan bir İşyeri Hekimliği Eğitim hazırladık. İşyeri Hekimi olarak kariyerinize devam etmek istiyorsanız İşyeri Hekimliği Eğitimimizden faydalanabilirsiniz!


İşyeri Hekimliği Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İşyeri Hekimliği Eğitimi’nin amacı, İşyeri Hekimliği bilgisine ve yetkinliğine sahip olduğunuzu belgelendirmektir. İşyeri Hekimliği Eğitimi Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimimiz; kursiyerlerimizin gün içerisinde kendileri için uygun olan saatlerde katılım sağladığı eğitimdir. Fakat yeni yönetmelik gereği örgün dersler de canlı online yapılmaktadır. Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi 90 saattir. Örgün İşyeri Hekimliği Eğitimimiz; 09:00 ile 15:00 saatleri arasında ve 15:00 ile 21:00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grup halinde yapılmaktadır. Kursiyerlerimiz kendileri için hangi eğitim saati uygunsa o saatler arasındaki grupta eğitimlerini tamamlar. Online eğitimleri bir günde maksimum 6 saat olacak şekilde planlanır. Örgün İşyeri Hekimliği Eğitimi 90 saattir. İşyeri Hekimliği stajı; toplam 40 saatlik uygulama eğitimi olmakla beraber 5 işgünü içerisinde tamamlanır. Eğitim kurumumuz uygun staj yerlerini kursiyerlerine sunmaktadır. Dileyen kursiyerlerimiz İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti alan müesseselerde de uygulama eğitimlerini tamamlayabilir. İşyeri Hekimliği stajı 40 saattir ve uygulamalıdır. İşyeri Hekimliği Eğitimi için kursiyerlerimize ücretsiz olarak konu anlatım kitabı, deneme kitabı, sınav öncesi 90 saatlik online soru çözüm programları sağlamaktayız.


İşyeri Hekimliği Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimimiz için elden taksit imkânına sahip olacaksınız.

İşyeri Hekimliği ile ilgili gerekli yeterliliğe ve mevzuata hâkim olacaksınız.

İşyeri Hekimliği yetkinliğinizi belgelendiren sertifikaya sahip olacaksınız.

İşyeri Hekimliği sertifikanızla resmi kurumlarda çalışabileceksiniz.

Hepsi ve daha fazlası İşyeri Hekimliği Eğitimimizde!


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan İşyeri Hekimliği Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman İşyeri Hekimliği eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak İşyeri Hekimliği Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

İşyeri Hekimliği eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Temel İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


İşyeri Hekimliği Eğitimi Nedir?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi, hekimlerin iş yerlerinde çalışabilmesi için gerekli donamını, bilgiyi ve sertifikayı sağlamaktadır. 


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Tıp fakültesi mezunları bu kursu alarak işyeri hekimi olarak çalışabilirler.


İşyeri Hekimliği Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. İşyeri Hekimliği Eğitimimize katılan ve sertifika alan katılımcılar, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel işyerlerinde hekimlik yapabilirler.


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi Online Sertifika

Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. İşyeri Hekimliği Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


İşyeri Hekimliği Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikası, kamu kurum ve kuruluşlarında ve özel işyerlerinde İşyeri Hekimi olarak çalışabilmenizi sağlamaktadır.


İşyeri Hekimliği Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel işyerlerinde İşyeri Hekimi olarak çalışabilirsiniz.


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle İşyeri Hekimliği Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin İşyeri Hekimliği Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online İşyeri Hekimliği kurumlara faydası şunlardır:

Çalışanlarınızın sağlığıyla yakından ilgileneceksiniz.

Personelinizin küçük rahatsızlıklar için izin almasının önüne geçeceksiniz.

Olumsuz sonuçlar doğurabilecek olayları önden engelleyebileceksiniz.

Kendini güvende hisseden çalışanlarınızın performansı artacak.


Kurumlar İçin Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İşyeri Hekimliği Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, İşyeri Hekimliği Eğitimi başvuru formunu doldurarak İşyeri Hekimliği Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi Fiyatları

Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan İşyeri Hekimliği eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da İşyeri Hekimliği Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de İşyeri Hekimliği Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İşyeri Hekimliği Eğitimi Sınavı

Canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. İşyeri Hekimliği Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online İşyeri Hekimliği Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İşyeri Hekimliği Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. İşyeri Hekimliği Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

10079 ₺ 7199 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İSG Uzaktan Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2742 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:180 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet