• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 4352 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 4352 Kayıtlı Kişi

615 ₺ 439 ₺

Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi
 • Semiha Türkmen
  Eğitmen

  Semiha Türkmen

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Temel ilk yardım, bilinçsizce uygulandığı zaman maalesef ki kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bu bağlamda kişiler, kaza ya da olay esnasında yaralılara nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilmelidir. Üstelik bu bilinç, elle tutulur bilgiler vesilesiyle olay yerindeki kişiye uygulanmalıdır.


İlk yardım, bilinçsizce uygulandığı zaman maalesef ki kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bu bağlamda kişiler, kaza ya da olay esnasında yaralılara nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilmelidir. Üstelik bu bilinç, elle tutulur bilgiler vesilesiyle olay yerindeki kişiye uygulanmalıdır. Aksi takdirde yanlış bir müdahale gerçekleşebilir. Ve bu müdahale neticesinde zincirleme gelen olumsuzluklar da ölümle ya da sakatlıkla sonuçlanabilir. Bu sebepten ötürü her birey, kaza ya da olay sonrasında Temel İlk Yardım yapmaya çalışan kişilerin olası yanlışlarına karşı uyarabilecek bir bilgi birikimine sahip olmalıdır. Eğer siz de evinizde, sokağınızda, işinizde, kısacası her alanda karşılaştığınız kazalarla başa çıkmak istiyorsanız Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimimize bekleriz.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Amacı Nedir?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi amacı nedir hep birlikte keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi, meydana gelen kaza ya da olay sonrasında kişinin nasıl bir müdahale yapması gerektiğini öğretmeyi amaçlar. Bütün bunlardan ziyade, uygulama sırasında nelerin yanlış gittiğini ve nelere yol açtığı hakkında kişiyi bilgilendirmeyi hedefler. 


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İlk yardım ile alakalı her türlü bilgiye sahip olacaksınız.
 • Eğitim sonrasında Temel İlk Yardım sertifikası alarak başarınızı taçlandıracaksınız.
 • Kaza ya da olay esnasında ne yapmanız ve yapmamanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Doğru müdahalelerle birçok insanı kurtaracaksınız.
 • Kişisel gelişiminize önemli ölçüde katkı sağlayacaksınız.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Temel İlk Yardım Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Temel İlk Yardım eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Temel İlk Yardım Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • İlk Yardım eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Nedir?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi nedir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Temel İlk Yardım Kursu, meydana gelen kaza ya da olaylarda yaralılara karşı nasıl bir müdahale yapılması gerektiğini anlatan bir eğitim modülüdür. Aynı zamanda bu eğitim, Temel İlk Yardım ile ilgili birçok uygulamayı katılımcılara sunmayı hedefler.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne kimler katılmalı gelin hep birlikte öğrenelim. Temel İlk Yardım Eğitimi’ne;

 • Bu alanda vatandaşlık görevini yapmak isteyen kişiler,
 • Kaza yerlerinde yaralılara doğru müdahaleler yapmak isteyenler,
 • Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi’nin direkt olarak bir iş olanağı yoktur. Ancak bu noktada başvuru yaptığınız iş yerlerine istinaden elinizde Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası olması sizi ön planda tutacaktır. Sertifika ve yetkinliklere oldukça önem veren kuruluşlar bakımından önemli ölçüde dikkat çekeceksiniz.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Temel İlk Yardım Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası ne işe yarar birlikte inceleyelim. Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası sayesinde Temel İlk Yardım hakkında donanımlı ve bilgili olduğunuzu belli etmiş olursunuz. Aynı zamanda Temel İlk Yardım Eğitimi sayesinde edindiğiniz bilgileri olay yerinde kullanabilirsiniz. Her vatandaşın öğrenmesi gereken Temel İlk Yardım kurallarını öğrenerek bu bilgileri kullanıp her türlü olasılığa karşı hazırlıklı birisi olursunuz. 


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz gelin hep beraber keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası sayesinde özgeçmişinize dikkat çekici bir belge ekleyeceksiniz. Aynı zamanda Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası sayesinde birçok işveren tarafından dikkat çekeceksiniz.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Temel İlk Yardım Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’nin faydaları nelerdi hep birlikte keşfedelim. Kazalar ya da birtakım olumsuz olaylar her an gerçekleşebilecek durumlardır. Dolayısıyla bu tür durumlarda nasıl davranılması gerektiğini bilmek, yaralıları kurtarmak açısından son derece önemlidir. Bu noktada özellikle de iş yerinde oldukça çok iş kazaları meydana geliyor. Bu sebepten ötürü kurum çalışanlarının Temel İlk Yardım bilmesi ve uygun müdahale yöntemlerini bilmesi son derece önemlidir. 


Kurumlar İçin Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Temel İlk Yardım Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Temel İlk Yardım Eğitimi başvuru formunu doldurarak Temel İlk Yardım Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Fiyatları

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Temel İlk Yardım eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Temel İlk Yardım Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Temel İlk Yardım Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Temel İlk Yardım Eğitimi Sınavı

Canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Temel İlk Yardım Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Temel İlk Yardım Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Temel İlk Yardım Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Semiha Türkmen

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:27 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Sağlık Çalışanı, Eğitmen Semiha Türkmen.

 

Manisa Sağlık Meslek Lisesi’nden ve Atatürk Üniversitesi Ebelik Bölümü’nden mezun oldum. Sağlık Bakanlığı’nda Ebe olarak çalışmaktayım.

 

Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

·         Aile Planlamasında Klinik Becerilerin Standardizasyonu ve Eğitim Metodolojisi

·         Rahim İçi Araç Uygulama

·         Eğitim Becerileri

·         Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri Temel Eğitimi

·         Gelişimsel Kalça Displazisi Erken Tanı ve Tedavi Programı

·         Anne Sütü İle Beslenmede Danışmanlık Eğitimi

·         Yönetici Kolaylaştırıcı Uyum Eğitimi

·         Evlilik Öncesi Eğitim Programı

·         12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi Katılım Belgesi

·         Sadece Progesteron İçeren Hap Projesi Katılım Belgesi

·         İş Sağlığı ve Güvenliği Katılım Belgesi

·         Ebelere Yönelik İletişim, Davranış Kuralları ve Sağlık Hukuku Alanlarında Farkındalık Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim.

·         Anne Sütü ve Emzirme Koçluğu Eğitimi

·         İlk Yardım

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Semiha Türkmen

Semiha Türkmen

Hemşire - Eğitmen Hemşire
Eğitim Ücreti

615 ₺ 439 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4352 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet