• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Canlı Online Telemarketing eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3158 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Telemarketing eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3158 Kayıtlı Kişi

475 ₺ 339 ₺

Canlı Online Telemarketing eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Telemarketing, bir diğer anlamıyla telefonda satış, günümüzde popüler olmuş satış yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu aşamada müşterilerin günümüz zamanında internet dışında şirketiniz ya da size ulaştığı en temel araç telefondur. Bu noktada Canlı Online Telemarketing Eğitimi, sizlerin telefonda satış yapmanıza vesile olan yegâne eğitimdir. 


Telemarketing, bir diğer anlamıyla telefonda satış, günümüzde popüler olmuş satış yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu aşamada müşterilerin günümüz zamanında internet dışında şirketiniz ya da size ulaştığı en temel araç telefondur. Bu noktada Canlı Online Telemarketing Eğitimi, sizlerin telefonda satış yapmanıza vesile olan yegâne eğitimdir. Üstelik bununla beraber en güncel bilgileri ve en yeni iletişim teknikleri, ayrıyeten telefonda satışın tüm sırlarını bu eğitimde öğreneceksiniz! Eğer siz de günümüz şartları içinde satışlarınızı artırmak ve her geçen gün büyüyen Canlı Online Telemarketing sektöründe kendinize yer edinmek istiyorsanız Canlı Online Telemarketing Eğitimimize katılın!Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nin Amacı Nedir?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Telemarketing Eğitimi, telefonda daha güçlü ilişkiler kumanız adına hazırlanan bir eğitimdir. Bu noktada Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nin temel amacı, telefon üzerinden yapılan satış görüşmelerinin alış-verişe dönmesini sağlamaktır. Aynı zamanda Canlı Online Telemarketing Eğitimi, her katılımcıyı telefonda satış konusunda birbirinden özel bilgilerle donatarak başarılı bir çalışan haline getirmek amacıyla tasarlanmıştır.Canlı Online Telemarketing Eğitimi ile Kazanımlarınız


Canlı Online Telemarketing Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Yalnızca iş hayatında değil, kişisel hayatınızda da telefonda daha iyi içinde olacaksınız.

Telefonda satış alanındaki başarınızı katlayacaksınız.

Telemarketing alanında uzman olacaksınız.

Eğitim sonrasında Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası alarak özgeçmişinizle ön planda olacaksınız.

Satış sektöründe rağbet gören çalışan olacaksınız.Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nde Farkımız


Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Telemarketing Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Canlı Online Telemarketing eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Telemarketing eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Telemarketing Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.Uyarı: Canlı Online Telemarketing Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Nedir?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Telemarketing Eğitimi, katılımcılar için özel olarak hazırlanmış olan ve telefonda satış süreçlerinin püf noktalarını anlatarak kişilerin bu alana yönelik faaliyetlerde bulunmasını amaçlayan bir eğitim modülüdür. Bu amaç doğrultusunda edindiğiniz bilgileri iş hayatınızda faaliyete geçirebilme şansı tanır.(H2) Canlı Online Telemarketing Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Telemarketing Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne:

Satış konusunda profesyonelleşmeyi hedefleyen bireyler,

Bu alana yönelik gelişim sergileyip faaliyet göstermeyi amaçlayan kişiler,

Telemarketing Eğitimi sertifikası alarak başarısını ikiye katlamak isteyen herkes bu eğitime katılım gösterebilir.Canlı Online Telemarketing Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Telemarketing Eğitimi sayesinde birçok farklı iş kolunda çalışabilirsiniz. Bu aşamada işverenler tarafından dikkat çekecek olan Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası, sizlere iş süreçlerinizde öncülük edip dikkatleri üstünüzde toplamanıza vesile olacaktır.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Telemarketing Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Telemarketing Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı Online Telemarketing Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası sayesinde bu alana yönelik iş kollarında çalışarak faaliyet gösterebilirsiniz. Aynı zamanda Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası, sizin bu alandaki başarı ve donanımınızın bir belgesi olarak özgeçmişinizde yer alarak parlamanızı sağlar.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?


Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası sayesinde telefonda satış alanındaki bütün kurum ve kuruluşlarda çalışarak faaliyet gösterebilirsiniz. Bununla birlikte bu alana dair gelişiminizin belgesi olan Canlı Online Telemarketing sertifikası sayesinde rakiplerinizden sıyrılırsınız.Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne Katılım


Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Telemarketing Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Telemarketing Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.Kurumlar İçin Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?


Kurumlar için Canlı Online Telemarketing Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Telemarketing kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

Çalışanları Canlı Online Telemarketing alanında geliştirerek başarılı satışlar yapmasına vesile olur.

Kurum içindeki verim ve başarıyı önemli ölçüde artırır.

Bu alana yönelik gelişim kaydedilmesini sağlar.

Eğitim sonrasında her çalışan, Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikası alır.Kurumlar İçin Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?


Kurumlar için Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Telemarketing Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Telemarketing Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Telemarketing Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Fiyatları


Canlı Online Telemarketing Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Telemarketing eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Telemarketing Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Telemarketing Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.Canlı Online Telemarketing Eğitimi Sınavı


Canlı Online Telemarketing Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Telemarketing Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Telemarketing Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Telemarketing Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Telemarketing Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

475 ₺ 339 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3158 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet