• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1143 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1143 Kayıtlı Kişi

447 ₺ 319 ₺

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hayatınızı olumsuz yönde etkileyip yaşam kalitesini sınırlandıran stresi kontrol altına almak ister miydiniz? Stres, her ne kadar hayatta kalma becerilerinizi artırsa da stresin seviyesi arttığı zaman sizi olumsuz yönde etkileyip modunuzun düşmesine sebebiyet verir. 


Hayatınızı olumsuz yönde etkileyip yaşam kalitesini sınırlandıran stresi kontrol altına almak ister miydiniz? Stres, her ne kadar hayatta kalma becerilerinizi artırsa da stresin seviyesi arttığı zaman sizi olumsuz yönde etkileyip modunuzun düşmesine sebebiyet verir. Bu etki, yalnızca psikolojik olarak değil, aynı zamanda fizyolojik sorunlara da yol açmaktadır. Fakat endişelenmeyin. Bunun üstesinden gelmek ve stresi olumlu yönlendirerek ondan faydalanmak mümkün! Eğer siz de stresi yenmenin nasıl mümkün olduğunu merak ediyorsanız Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimimize katılarak aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulabilirsiniz!


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Amacı Nedir?

Stres Yönetimi Eğitimi amacı nedir? Hadi, hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi, hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyen stresle baş etmeniz adına neler yapmanız gerektiğinizi detaylı bir şekilde öğrenmenizi amaçlar. Bununla birlikte hayatınızı idame etmek adına gerekli olan stresi, dengeli ve sağlıklı biçimde kullanmanıza vesile olur.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Stres Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Eğitim sonunda stresi kontrol altına alacaksınız.
 • Gün içinde stresle bağlantılı duyduğunuz tedirginliği ortadan kaldıracaksınız.
 • Eğitim sonrasında Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi sertifikası alarak kişisel gelişiminize katkı sağlayacaksınız.
 • Eğitimde öğrendiğiniz bütün bilgileri hayatınızda uygulayacaksınız.
 • Bu konuşa sıkıntı çeken birçok kişiye yardımcı olacaksınız.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Stres Yönetimi Eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Stres Yönetimi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Stres Yönetimi Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Nedir?

Stres Yönetimi Eğitimi nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi, stresle başa çıkmak adına ihtiyaç duyulan her türlü bilgiyi ve motivasyonu elde etmenizi sağlayan bir eğitim modülüdür. Aynı zamanda Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi, stresle başa çıkmak için yapılması gerekenleri her türlü bilgiyi içinde barındırır.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Stres Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı? Birlikte keşfedelim. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne:

 • Stresle baş edemeyen bireyler,
 • Hayatının büyük bir kısmında tedirginlik duygusuyla yaşayan bireyler,
 • Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler,
 • Stres Yönetimi Eğitimi sertifikası almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Stres Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep beraber bu sorunun cevabını inceleyelim. Stres Yönetimi, bir meslek değildir. Dolayısıyla Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nin doğrudan istihdam sağlaması mümkün değildir. Bu noktada Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi, bundan sonra ki yaşantınızda stres duygusuyla başa çıkmanızı sağlar.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Stres Yönetimi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Stres Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Şimdi de bunu keşfedelim. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi bitirme sertifikası, Canlı Online Stres Yönetimi konusunda kendinize sağladığınız uzmanlığı belgeler.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Stres Yönetimi Kursu sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Hep beraber inceleyelim. Canlı Online Stres Yönetimi bir meslek olarak kabul edilmiyor. Bu bağlamda Stres Yönetimi, istihdam sağlamaktan ziyade istihdamı destekleyici nitelikte bir araçtır.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Stres Yönetimi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Kurumların sıklıkla karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de stres yönetiminin yapılamamasından kaynaklı problemlerdir. Aynı zamanda stresin, çalışanları ve kurumu olumsuz etkilemesi, çalışanların performansların düşmesine de önayak olur. Bu bağlamda bütün Kurumlar, stres sorunundan Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi sayesinde bir çırpıda kurtulabilir. Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’nin kurumlara sağlayacağı faydalar aşağıdaki gibidir:

 • İş potansiyelini artırır.
 • Kurum içinde pozitif bir ortam sağlar.
 • Çalışanların olumsuz stres düzeylerini ortadan kaldırır.


Kurumlar İçin Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Stres Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Stres Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Stres Yönetimi Eğitimi başvuru formunu doldurarak Stres Yönetimi Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Canlı online Stres Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Stres Yönetimi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Stres Yönetimi Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Stres Yönetimi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi Sınavı

Canlı online Stres Yönetimi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Stres Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Stres Yönetimi Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Stres Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Stres Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

447 ₺ 319 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+61 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1143 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet