• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1453 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1453 Kayıtlı Kişi

752 ₺ 536 ₺

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi
 • Fergül Guyard
  Eğitmen

  Fergül Guyard

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Neredeyse bütün özel şirketlerin en temel amacı; pazarlama faaliyetlerini başarılı ve uygun bir şekilde yürütmektir. Çünkü şirketler bu sayede gelirlerini artırır. Peki, şirketler pazarlamayı yerinde ve stratejik olarak uygulayabiliyorlar mı?


Neredeyse bütün özel şirketlerin en temel amacı; pazarlama faaliyetlerini başarılı ve uygun bir şekilde yürütmektir. Çünkü şirketler bu sayede gelirlerini artırır. Peki, şirketler pazarlamayı yerinde ve stratejik olarak uygulayabiliyorlar mı? Bilindiği üzere günümüzde her şey oldukça hızlı değişiyor. Bu sebepten ötürü de değişimleri öngörüp gerekli pozisyonu almak ya da hangi ürünün ne zaman ve nerede pazarlanacağına dair doğru karar vermek oldukça önem kazanıyor. Doğal olarak da bu tür süreçler profesyonellik gerektiriyor. Pazarlamada bu profesyonelliği kazanmanız adına sizlere özel Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi hazırladık! En güncel gelişmeleri içeren ve birbirinden farklı bilgilerle donatılmış bu kapsamlı Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sayesinde siz de kendinize avantaj sağlayacaksınız!


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi, bir firmanın rakiplerine nazaran daha hızlı yükselmek için rakiplerinin önüne geçerek piyasa ve saha hazırlığı yapıp sonuç analizine göre çalışma biçimi gerçekleştirmesini amaçlar. 


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Markanızın pazarlama faaliyetlerini profesyonel anlamda yürüteceksiniz.
 • Eğitimde öğrendiğiniz Canlı Online Stratejik Pazarlama bilgileriyle kendi işinizi kuracaksınız.
 • Günümüz son gelişmelerine anbean hâkim olacaksınız.
 • Öngörü gücünüzü artırarak fark yaratacaksınız.
 • Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikası alarak donanımınızı belgelendireceksiniz.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Stratejik Pazarlama eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Stratejik Pazarlama eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Nedir?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi, bireylerin ya da markaların hızlı ve kaliteli biçimde büyümesini amaçlayıp buna uygun bilgiler içeren bir eğitim modülüdür. Aynı zamanda Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi, rakip firmalarla sağlıklı diyalog kurmayı ve iş birlikleri yapılmasını hedefler.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne:

 • Ürünlerinin hızlı bir şekilde ve fazla kitleye duyurulmasını isteyen firmalar,
 • Çeşitli reklam ajansları,
 • Sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanarak iş yapan kuruluşlar,
 • Pazarlama alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim.

Stratejik Pazarlama Eğitimi sayesinde bütün kamu kurum ve kuruşlarında görev yapabilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli özel şirketlerde, ajanslarda ya da sosyal medya pazarlama firmalarında çalışarak faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Stratejik Pazarlama Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikası iletişim, pazarlama ve aynı zamanda satış konularında uzman olduğunuzun bir göstergesi olarak iş süreçlerinizde sizlere öncülük eder. Aynı zamanda rakiplerinizin önüne geçmenize olanak tanır.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikası sayesinde kendi markanızı kurarak bu alana yönelik kendinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda pazarlama alanına dair bütün kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Stratejik Pazarlama Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Stratejik Pazarlama kurumlara faydası şu şekildedir:

 • Ürünlerinizin pazarlama kısmını doğru ve etkin bir şekilde yapmanıza olanak tanır.
 • Marka bilinirliğinizi güçlendirerek dikkat çekmenizi sağlar.
 • Kurumsal açıdan cironuzu artırır.
 • Krizleri öngörmenize vesile olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Stratejik Pazarlama Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Stratejik Pazarlama Eğitimi başvuru formunu doldurarak Stratejik Pazarlama Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Fiyatları

Canlı online Stratejik Pazarlama Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Stratejik Pazarlama eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Stratejik Pazarlama Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Stratejik Pazarlama Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Stratejik Pazarlama Eğitimi Sınavı

Canlı online Stratejik Pazarlama Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Stratejik Pazarlama Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Stratejik Pazarlama Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Stratejik Pazarlama Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Stratejik Pazarlama Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Fergül Guyard

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:16 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Fergül Guyard.

 

1996 yılında Tevfik Fikret Lisesi, 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi‘nden mezun oldum. 2002 yılında Université Paris Dauphine’de yüksek lisansımı tamamladım. Hollanda’da Design Thinking ve Customer Journey çalışmalarına katıldım ve eğitim aldım. Yurda döndükten sonra çalıştığım kurumlarda Design Thinking ve Customer Journey uygulamalarını gerçekleştirdim.

 

Yaklaşık 20 yıldır, yurtdışı da dâhil olmak üzere, kurumsal iş yaşamının içindeyim. E&Y Cap Gemini, Suez, Axa Sigorta gibi kurumlarda çalıştım. BNP Paribas Cardif’de Pazarlama Direktörlüğü ve İcra Kurulu üyeliği yaptım. NN Hayat Emeklilik şirketlerinde Proje Yönetimi, Stratejik Planlama, Kurumsal Satış, Pazarlama & Müşteri İletişim Merkezini yönettim. Çeşitli birimlerde orta ve üst düzey önemli görevler üstlendim.

 

SAFE (Scaled Agile Framework) sertifikasyonuna sahibim. Digital Squad kurmuş ve yönettim. Bunun yanında “open innovation” programlarını yönetip start-up oluşumların kurum içi entegrasyonlarını gerçekleştirdim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerini kurum ve bireylerle paylaşmaktayım.

 

Eğitim Kutusu online eğitim platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Dijital Çağda Stratejik Düşünme

Fransızca

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Fergül Guyard

Fergül Guyard

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

752 ₺ 536 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+230 ₺
 • Üniversite Sertifikası+370 ₺
 • Tüm Sertifikalar+690 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+90 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1453 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet