• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 3471 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 3471 Kayıtlı Kişi

517 ₺ 369 ₺

Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi
 • Fergül Guyard
  Eğitmen

  Fergül Guyard

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İçinde bulunduğumuz çağ, her türlü gelişmeye açık durumda…


İçinde bulunduğumuz çağ, her türlü gelişmeye açık durumda… Teknolojinin devinim hızı son oldukça yükseldi ve pandemi gibi ekstra olaylar değişimi sürekli tetikliyor. Değişim ise beraberinde stratejik düşünme biçimlerini etkiliyor. O halde yeni nesil düşünme biçimlerine ayak uydurmalıyız. Durum böyleyken sizi bir üst noktaya taşıyacak yardımcılara ihtiyacınız var. Biz, sizin için bir tane hazırladık. Alanında uzman eğitmen, en yeni ve en güncel bilgilerle Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimiz karşınızda! Sizi çağa uygun olmaya hazırlayacak Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimize katılın!


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin amacı, bir karar alırken doğru düşünme yöntemleriyle karara ulaşmanızdır. Doğru kararlar alarak stratejik bir karar mekanizması oluşturmanızı sağlamaktır.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Doğru ve etkili kararlar alacaksınız.
 • Karar süreçlerinizi daha etkili bir şekilde yöneteceksiniz.
 • Hataya mahal vermeyeceksiniz.
 • Güçlü ve önde olacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimizde!


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Nedir?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi doğru kararlar alabilmeniz ve kararlarınızı yönetmeniz noktasında sizi geliştirmeyi hedefler.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Stratejik düşünmeyi iş hayatının merkezine koymak isteyenler.
 • Doğru ve yerinde kararlar almak isteyenler.
 • Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler.
 • Stratejik düşünme konusunda kendini geliştirmek isteyenler Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimize katılabilirler.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi size doğru kararlar almanız noktasında yardımcı olmaktadır. Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikanız, sizi iş yaşamında ya da iş bulmanızda destekleyecektir


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası stratejik düşünme konusunda başarınızı belgelendirir.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla stratejik düşünme konusundaki yeterliliğinizi belgelendirir. İş başvurularınızda sizi bir adım öne taşır. Kendi işinizi kuruyorsanız bir adım önde olmanıza vesile olur.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Stratejik Düşünme Teknikleri kurumlara faydası şunlardır:

 • Stratejik düşünme konusunda kurumunuzu geliştireceksiniz.
 • Doğru karar almak noktasında alt, orta ve üst düzey yöneticileriniz daha yetkin bir hale gelecek.
 • Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimizi tamamlayan katılımcılarımıza sistemimiz üzerinden ulaşabileceksiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sınavı

Canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Fergül Guyard

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:16 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Fergül Guyard.

 

1996 yılında Tevfik Fikret Lisesi, 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi‘nden mezun oldum. 2002 yılında Université Paris Dauphine’de yüksek lisansımı tamamladım. Hollanda’da Design Thinking ve Customer Journey çalışmalarına katıldım ve eğitim aldım. Yurda döndükten sonra çalıştığım kurumlarda Design Thinking ve Customer Journey uygulamalarını gerçekleştirdim.

 

Yaklaşık 20 yıldır, yurtdışı da dâhil olmak üzere, kurumsal iş yaşamının içindeyim. E&Y Cap Gemini, Suez, Axa Sigorta gibi kurumlarda çalıştım. BNP Paribas Cardif’de Pazarlama Direktörlüğü ve İcra Kurulu üyeliği yaptım. NN Hayat Emeklilik şirketlerinde Proje Yönetimi, Stratejik Planlama, Kurumsal Satış, Pazarlama & Müşteri İletişim Merkezini yönettim. Çeşitli birimlerde orta ve üst düzey önemli görevler üstlendim.

 

SAFE (Scaled Agile Framework) sertifikasyonuna sahibim. Digital Squad kurmuş ve yönettim. Bunun yanında “open innovation” programlarını yönetip start-up oluşumların kurum içi entegrasyonlarını gerçekleştirdim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerini kurum ve bireylerle paylaşmaktayım.

 

Eğitim Kutusu online eğitim platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Dijital Çağda Stratejik Düşünme

Fransızca

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Fergül Guyard

Fergül Guyard

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

517 ₺ 369 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3471 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet