• Eğitimler
 • Yazılım Eğitimleri

Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

 • 17 Saat
 • 0 Ders
 • 4500 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

 • 17 Saat
 • 0 Ders
 • 4500 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi
 • Cihan Özhan
  Eğitmen

  Cihan Özhan

 • Kategori Yazılım Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Verilerin bilgi işlem ortamında ne şekilde saklandığını öğrenmek ister miydiniz? SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sayesinde bu mümkün! Günümüzde veri işlemek, şirketler adına önemli ölçüde dikkat çekiyor. Bu dikkatler doğrultusunda siz de SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sayesinde bu alana yönelik uzman olabilirsiniz. 


Verilerin bilgi işlem ortamında ne şekilde saklandığını öğrenmek ister miydiniz? SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sayesinde bu mümkün! Günümüzde veri işlemek, şirketler adına önemli ölçüde dikkat çekiyor. Bu dikkatler doğrultusunda siz de SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sayesinde bu alana yönelik uzman olabilirsiniz. Kim bilir, belki online işler yapan şirketlerin en önemli sorununa bizzat çözüm önerisi sunabilirsiniz. Üstelik bununla beraber SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Sertifikası ile yetkinliğinizi ispatlayabilirsiniz. Ayrıyeten maaş pazarlığını da lehinize çevirebilirsiniz. O zaman haydi, SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne başlayalım!  En yeni bilgiler, en güncel teknikler, en çok kullanılan kodlar, Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimimizde sizleri bekliyor!


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi, gerekli olan verileri saklamayı ve gerektiği zaman o verilere kolayca ulaşıp üzerinde değişiklik yapabilmenizi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikasıyla birlikte başarınızı taçlandırır.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Veri saklamayı ve yöntemlerini öğreneceksiniz.
 • Verileri dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde nasıl bulacağınızı kavrayacaksınız.
 • Birbirinden farklı tablolar oluşturmayı öğreneceksiniz.
 • Dilediğiniz zaman kendi işinizi kurabileceksiniz.
 • SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası vesilesiyle özgeçmişinize katkıda bulunacaksınız


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman SQL Server Veri Tabanı Programlama eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • SQL Server Veri Tabanı Programlama eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Nedir?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. 

SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi, çeşitli kurum ya da bireylerin verilerini saklamak, düzenlemek ve işleyişini sağlamanız adına sizler için oluşturulan bir eğitim modülüdür.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusuna açıklık getirelim. 

 • SQL Server Veri Tabanı Programlama konusunda kendini geliştirmek isteyenler,
 • Eğitim sonunda SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası almak isteyenler,
 • Programlama dili öğrenmeye hevesli herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sonrasında;

 • Çeşitli kurumların hesap bölümlerinde,
 • İlgili kurumların veri kaydetme bölümlerinde,
 • İlgili kurumların veri planlama bölümlerinde faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Online Sertifika

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. SQL Server Veri Tabanı Programlama Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası;

 • Özellikle veri alanında rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.
 • Profesyonel açıdan gelişmenizi sağlar.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikası sayesinde ilgili kurumların veri ve kayıt bölümlerinde faaliyet gösterebileceksiniz.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle SQL Server Veri Tabanı Programlama Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. SQL Server Veri Tabanı Programlama kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Verileri topluca bulunduracaksınız.
 • Verileri tablo hâlinde kolayca kullanılmasını sağlamak,
 • Veri sonuçlarına istinaden çeşitli kurumların işlemlerini belirtilen verilere göre düzenlenmesini sağlayacaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi başvuru formunu doldurarak SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Fiyatları

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan SQL Server Veri Tabanı Programlama eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de SQL Server Veri Tabanı Programlama Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi Sınavı

Canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. SQL Server Veri Tabanı Programlama Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Cihan Özhan

 • 18 Eğitim
 • 16 Aralık 2021 14:39 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yazılım Geliştirici, Eğitmen Cihan Özhan.

 

Kurucu,  Veri Uzmanı, Hacker olarak pek çok firmada ve projede yer aldım. Eğitmen olarak 10’u aşkın eğitim üretmiş bulunmaktayım. Pek çok makalem yayımlanmıştır. Pek çok kurumsal firmaya da eğitim vermekteyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Go Programlama Dili Eğitimi

·         Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

·         Golang RESTful API Programlama Eğitimi

·         C# Programlama Eğitimi

·         SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         SQLite Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         PostgreSQL Veri Tabanı Programlama ve SQL Eğitimi

·         RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Cihan Özhan

Cihan Özhan

Yazılımcı Geliştirici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Yazılım Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4500 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:17 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet