• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi

 • 2 Saat
 • 0 Ders
 • 2538 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi

 • 2 Saat
 • 0 Ders
 • 2538 Kayıtlı Kişi

335 ₺ 239 ₺

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Satış ve ikna, ayrılmaz bir bütündür. İyi satışçı ikna kabiliyetine sahip olmalı, yapacağı konuşmada sarf edeceği sözcükleri buna göre seçebilmelidir. Peki, siz iyi satış konuşmaları yapmayı ve satış konuşmalarınızın ikna gücünü yükseltmeyi ister misiniz?


Satış ve ikna, ayrılmaz bir bütündür. İyi satışçı ikna kabiliyetine sahip olmalı, yapacağı konuşmada sarf edeceği sözcükleri buna göre seçebilmelidir. Peki, siz iyi satış konuşmaları yapmayı ve satış konuşmalarınızın ikna gücünü yükseltmeyi ister misiniz? Cevabınız “evet” ise başarılı olmayı istiyorsunuz demektir. O halde sizler için en yeni ve en güncel bilgilerle hazırladığımız Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimimizden faydalanmalısınız!


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin amacı, kişileri satış konusunda her açıdan yeterli bir aşamaya getirmeyi hedefler. Satış sırasında dikkat etmeniz gerekenler ve pazarlama stratejileri ile müşterilerinizin isteklerini tam olarak yapmanızı sağlar.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Müşteri portföyünüzü de tanıma fırsatı bulacaksınız.
 • Satış kampanyalarında müşterilerinizi daha kolay ikna edeceksiniz.
 • Satış ve ikna bağını keşfedeceksiniz.
 • Elde edeceğiniz sertifikalar ile fark yaratacaksınız.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman eğitmenimiz ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Eğitmenden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Nedir?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi, satış konusunda kişileri diğer adaylardan hep bir adım önde tutacak stratejileri içerisinde barındıran bir eğitimdir. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile ister kendinizin ister şirketinizin olsun, ürünleri ve hizmetleri kolayca pazarlayabileceksiniz.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size iletilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne katılabilirsiniz.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Satış konusunda faaliyet gösterenler
 • Satış mesleğinde uzmanlaşmak isteyenler
 • Satış yönetimi departmanında çalışanlar
 • Satışta gelişmek isteyenler bu eğitime katılabilirler.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ni alan kişiler firmaların satış departmanlarında çalışabilir ve yine aynı departmanda yöneticilik yapabilirler.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası, sizin satış alanında uzmanlaştığınızı belgelendirir.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası ile satış departmanı olan birçok firmada çalışabilirsiniz. Kendi sattığınız ürünleri çok daha iyi pazarlayabilir ve doğru ikna kullanımı ile portföyünüzü genişletebilirsiniz.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim kurumlara faydası şunlardır:

 • Müşteri ilişkilerinizde ve satışlarınızda hep bir adım önde olmuş olacaksınız.
 • Satışçı–müşteri ilişkileriniz güçlenecek.
 • Doğru strateji ile müşteri çeşitliliğini arttırabileceksiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sınavı

Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

335 ₺ 239 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2538 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet