• Eğitimler
 • Yazılım Eğitimleri

Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 4088 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 4088 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi
 • Cihan Özhan
  Eğitmen

  Cihan Özhan

 • Kategori Yazılım Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Programlama! Etrafınızda uygulama yazıp bundan gelir elde eden birisi gördünüz mü? Hatta hiç programlama öğrenip yurt dışına giden ve orada çalışan biriyle tanıştınız mı? Bu kişilere heves edip ben de bir yerden başlasam ve yazılım dili öğrensem dediniz mi? Aradığınız fırsatı ayağınıza getirdik! Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi hazırladık.


Programlama! Etrafınızda uygulama yazıp bundan gelir elde eden birisi gördünüz mü? Hatta hiç programlama öğrenip yurt dışına giden ve orada çalışan biriyle tanıştınız mı? Bu kişilere heves edip ben de bir yerden başlasam ve yazılım dili öğrensem dediniz mi? Aradığınız fırsatı ayağınıza getirdik! Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizden eğitim alacaksınız. En yeni ve güncel bilgileri öğreneceksiniz. Üniversite onaylı, yurt içi ve yurt dışı akredite sertifikalar alacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın!


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nin amacı nedir birlikte keşfedelim. Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi, sizler için belirli bir sistemden ya da veri tabanından bilgiyi rahatlıkla almanızı amaçlar.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • RESTful API Programlama uzmanı olacaksınız.
 • Veri işleme konusunda profesyonellik kazanacaksınız.
 • Dilediğiniz takdirde kendi işinizi kurup kendi programınızı yapacaksınız.
 • Dilerseniz bir şirkette çalışabileceksiniz.
 • RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikası alacaksınız.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Nedir?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi, sizlere önemli bir programlama dilini incelikleriyle öğretmeyi amaçlayan bir eğitim modülüdür.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne

 • Yazılım konusunda gelişmek isteyenler,
 • Özgeçmişini sağlama almak isteyenler,
 • RESTful API Programlama dilini öğrenmek isteyenler bu eğitime katılabilir.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

 • Tüm sektörlerin yazılım geliştirme departmanlarında çalışabilirsiniz.
 • Kendi işinizi kurabilirsiniz.
 • Yazılım uzmanlığı alanında çalışabilirsiniz.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Online Sertifika

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim.

 • Yazılımcı olarak sizi geliştirerek iş sürecini hızlandırır.
 • IT birimlerinde kolayca çalışmanızı sağlar.
 • Veri işleme konusunda sizi profesyonel yapar.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu yanıtlayalım.

 • Birçok firmanın IT birimlerinde çalışabilirsiniz.
 • Kendi şirketinizi kurup API yazılım alanında faaliyet gösterebilirsiniz.
 • API uzmanı olarak çalışabilirsiniz.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Yazılım ekiplerinin bireysel API’lerini yazmasına olanak tanır.
 • Ekibi, yazılım konusunda profesyonelleştirir.
 • Veri oluşturma konusunda şirketi güvenceye alır.


Kurumlar İçin Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi başvuru formunu doldurarak RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Fiyatları

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi Sınavı

Canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Cihan Özhan

 • 18 Eğitim
 • 16 Aralık 2021 14:39 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yazılım Geliştirici, Eğitmen Cihan Özhan.

 

Kurucu,  Veri Uzmanı, Hacker olarak pek çok firmada ve projede yer aldım. Eğitmen olarak 10’u aşkın eğitim üretmiş bulunmaktayım. Pek çok makalem yayımlanmıştır. Pek çok kurumsal firmaya da eğitim vermekteyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Go Programlama Dili Eğitimi

·         Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

·         Golang RESTful API Programlama Eğitimi

·         C# Programlama Eğitimi

·         SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         SQLite Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         PostgreSQL Veri Tabanı Programlama ve SQL Eğitimi

·         RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Cihan Özhan

Cihan Özhan

Yazılımcı Geliştirici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Yazılım Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4088 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet