• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 4257 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 4257 Kayıtlı Kişi

839 ₺ 599 ₺

Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Zirveye oynayan yönetici ve liderlerin en büyük destekçisi sekreterleri ve asistanlarıdır...


Zirveye oynayan yönetici ve liderlerin en büyük destekçisi sekreterleri ve asistanlarıdır. Her lider ya da yönetici iyi bir sekretere ya da asistana ihtiyaç duyar. İyi bir sekreter ya da asistan ise iyi bir eğitime ihtiyaç duyar. Hem meslek olarak sekreterliği ya da asistanlığı tercih edenler hem de hâlihazırda mesleği bu olup kendini geliştirmek isteyenler. İyi bir eğitim, zirveye giden yolu pürüzsüz hale getirecektir. Bu ihtiyacı gördük ve sizler için Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı hazırladık. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile hayalinizdeki mesleği edinin!


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın Amacı Nedir?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın amacı, üst düzey yöneticilerin asistanlığını ya da sekreterliğini yapmak isteyen katılımcıların bilgilerini artırmaktır.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile Kazanımlarınız

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Üst düzey yönetim ilişkilerinde uzman olacaksınız.
 • Yöneticilerinizin programlarını tam ve eksiksiz olarak yöneteceksiniz.
 • Yönetici asistanı ya da sekreteri nasıl olur, nasıl davranır ve nasıl çalışır keşfedeceksiniz.
 • İşinizle fark yaratacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programımızda!


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nda Farkımız

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nda farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Nedir?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı, yönetici asistanı ya da sekreteri olmak isteyen katılımcılarına ilgili becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na Kimler Katılmalı?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Yönetici asistanı ya da sekreteri olmak isteyenler,
 • Hali hazırda yönetici asistanı ya da sekreteri olup kendini daha da gelişmek isteyenler,
 • Bu alanda yeni iş imkânına sahip olmak isteyen katılımcılar Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programımıza katılım sağlayabilirler.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile tüm kamu kurum ve kuruluşları ile tüm özel kuruluşlara iş başvurusu yapabilirsiniz.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Online Sertifika

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikası, katılımcılarının yönetici sekreteri ya da asistanı alanında uzman olduğunu belgelendirir.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Yerli ve yabancı şirketlerde yönetici asistanı ya da sekreteri olarak görev alabilirsiniz.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na Katılım

Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı kurumlara faydası şunlardır:

 • Yönetici asistanlarınızın ve sekreterinizin gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.
 • Yönetici asistanlarınızdan ve sekreterlerinizden daha fazla performans almış olursunuz.
 • Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programımızı tamamlayan katılımcılarımıza sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı başvuru formunu doldurarak Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Fiyatları

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sınavı

Canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

839 ₺ 599 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4257 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet