• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3921 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3921 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Herhangi bir firmada operasyon uzmanı olarak mı görev alıyorsunuz? Bu noktada verimliliğinizin artması mı gerekli? Birtakım operasyonel süreçlerde yönetici olmak mı istiyorsunuz?


Herhangi bir firmada operasyon uzmanı olarak mı görev alıyorsunuz? Bu noktada verimliliğinizin artması mı gerekli? Birtakım operasyonel süreçlerde yönetici olmak mı istiyorsunuz? Üstelik bu operasyon süreçlerin minimum %20 daha verimli arzuluyor musunuz? Şirket içindeki operasyon ekibinizle daha da iyi ve sağlıklı ilişkiler kurmaya ihtiyacınız var mı? Bütün bunlara cevabınız ‘Evet’ ise sizi de Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimine bekleriz!


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Operasyonel Verimlilik Eğitimi, şirketler içinde bulunan operasyon süreçlerinin olabildiğince verimli hale gelmesini hedefler. Bu aşamada yürütülen süreç, genel olarak zor yönetilen bir içeriğe sahiptir. Bu aşamada alacağınız Operasyonel Verimlilik Eğitimi bu süreçleri en kolay şekilde yürütmeniz adına sizlere öncülük edecek.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Bireysel açıdan operasyonel süreçlere hâkim olup verimliliğinizi artıracaksınız.
 • Operasyon çalışanı olarak görev yaparken yönetici olmaya ilk adımı atacaksınız.
 • Operasyon ekiplerinizin iş verimliliğini ortalama olarak %20 artıracaksınız.
 • Operasyon alanında kariyer basamaklarına kolaylıkla çıkacaksınız.
 • Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası alarak başarı ve donanımınızı gözler önüne sunacaksınız.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Operasyonel Verimlilik Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Operasyonel Verimlilik eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Operasyonel Verimlilik eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Nedir?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Operasyonel Verimlilik Eğitimi, genel anlamda çoğu şirket ve bireyler adına operasyonel alanda verimliliğinizi maksimuma çıkarmayı hedefleyen bir eğitim modülüdür. Operasyonel Verimlilik Eğitimi vesilesiyle bireysel anlamda operasyon süreçlerindeki başarı ve yetkinlik durumunuzu sertifikayla belgelendirmiş olursunuz.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne kimler katılmalı? Hep birlikte inceleyelim. Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne:

 • Operasyonel verimlilik kazanmayı amaçlayan personeller,
 • Bu alana yönelik gelişim kaydetmeyi hedefleyen bireyler,
 • İş süreçlerinde başarı elde etmek isteyen kişiler,
 • Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası alıp özgeçmişinde fark yaratmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim. Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin ardından:

 • Bankaların çeşitli operasyon birimlerinde çalışabilirsiniz.
 • Sigorta şirketlerinin ilgili operasyon birimlerinde faaliyet gösterebilirsiniz.
 • E-ticaret firmalarının operasyon birimlerinde boy gösterebilirsiniz.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Operasyonel Verimlilik Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Günümüz şartlarında işverenler, başvuruda bulunan adayların öncelikli olarak özgeçmişini inceler. Bu inceleme durumunda kendini en çok geliştirmiş, donanımlı ve bilgili olan adayı seçip mülakata çağırır. Bu noktada Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası, sizin mülakata çağrılan aday olmanıza vesile olacak.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Operasyonel Verimlilik sertifikası sayesinde birçok kuruluşun ilgili operasyonel süreç departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz. Aynı zamanda işverenler tarafından dikkatleri üstünüzde çeken Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacağı için avantaj sahibi olursunuz. Bu sebepten ötürü elinizde bu alana yönelik uzmanlığınızı belgeleyen bir sertifika olması, iş süreçlerinizde lehinize olacaktır.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Operasyonel Verimlilik Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Operasyonel Verimlilik kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Operasyon ekibinizin iş üzerindeki verimini %20 artıracaksınız.
 • Kurum içinde çalışanlarınıza Operasyonel Verimlilik Eğitimi sayesinde öz güven sağlayacaksınız.
 • Sıfırdan operasyon çalışanı yetiştirerek uzman seviyeye getireceksiniz.
 • Kurum içinde çalışan personeller, eğitim sonunda Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikasıyla başarılarının ön gösterimi olan belgeyi almaya hak kazanacak.
 • Çalışanlarınızın iş verimini artırdıktan sonra iş süreçlerinde hız kazanıp başarı elde edeceksiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online Operasyonel Verimlilik  Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Operasyonel Verimlilik Eğitimi başvuru formunu doldurarak Operasyonel Verimlilik Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Fiyatları

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Operasyonel Verimlilik eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Operasyonel Verimlilik Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Operasyonel Verimlilik Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sınavı

Canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Operasyonel Verimlilik Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Operasyonel Verimlilik Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Operasyonel Verimlilik Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3921 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet