• Eğitimler
 • Muhasebe & Finans Eğitimleri

Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3655 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3655 Kayıtlı Kişi

545 ₺ 389 ₺

Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi
 • Mustafa Kalafat
  Eğitmen

  Mustafa Kalafat

 • Kategori Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Ön muhasebeyi meslek olarak icra etmeyi hiç düşündünüz mü? Eğer ki cevabınız evet ise siz de kendinize katkı sağlayıp Canlı online Ön Muhasebe Eğitimimize katılabilirsiniz. Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sayesinde alanında profesyonel eğitmenimizden eğitim alacaksınız.


Ön muhasebeyi meslek olarak icra etmeyi hiç düşündünüz mü? Eğer ki cevabınız evet ise siz de kendinize katkı sağlayıp Canlı online Ön Muhasebe Eğitimimize katılabilirsiniz.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sayesinde alanında profesyonel eğitmenimizden eğitim alacaksınız. Üstelik en güncel uygulamaları kullanıp en yeni bilgilerle ufkunuzu geliştireceksiniz. Bununla birlikte günümüz koşullarına uygun bir donanıma sahip olacaksınız. Ayrıyeten aldığınız ulusal ve uluslararası akredite, ayrıca üniversite onaylı sertifikalarla bu alana yönelik başarı ve donanımınızı siz de belgelendireceksiniz. Bütün bunlar ve daha fazlası için Canlı online Ön Muhasebe Eğitimimize bekleriz!


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi, bilgisayar destekli muhasebe ve muhasebede kullanılan çeşitli programları kullanabilmenizi amaçlar. Bu amaç ışığında başarınızı taçlandırarak sizlere Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası vererek ilgili alanlarda faaliyet göstermenizi hedefler.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Mevzuata uygun bir biçimde her türlü işlemi gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Ön Muhasebe adına kullanılan bütün programların nasıl kullanıldığını ve nasıl işlem yapacağınızı öğreneceksiniz.
 • Şirketlerin finansal raporlama analizlerini yapacaksınız.
 • Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası alarak yetkinliğinizi sunacaksınız.
 • Özgeçmişinize ekleyeceğiniz Canlı online Ön Muhasebe sertifikasıyla iş süreçlerinizde parlayacaksınız.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nde Farkımız

 Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı online Ön Muhasebe eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Ön Muhasebe eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Nedir?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi, çeşitli kurum ve kuruluşlarla birlikte şirketlerin mali kayıtlarını tutmanızı, aynı zamanda çek, banka, irsaliye gibi birçok finansal işleri yürütmenize vesile olan sizler adına hazırlanmış bir eğitim modülüdür.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne:

 • Finansal sektörde faaliyet göstermeyi hedefleyen bireyler,
 • Kendini finansal yönde geliştirmeyi isteyen kişiler,
 • Ön Muhasebe sertifikası alarak ilgili kuruluşlarda çalışmak isteyenler,
 • Özgeçmişinde uzmanlık barındıran bir sertifika eklemek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sonrasında birçok farklı şirketin Canlı online Ön Muhasebe departmanlarında ya da Mali Müşavir bürolarında faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir.  Canlı online Ön Muhasebe Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası,  Canlı online Ön Muhasebe alanında uzman birisi olduğunuzu gösterir. Dolayısıyla iş süreçlerinizde Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası, sizi ön plana atar.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusuna açıklık getirelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikası sayesinde birçok firmanın ilgili departmanlarında Ön Muhasebeci olarak çalışabilirsiniz. Aynı zamanda şirketlerin mali işlerini yönetme işinde muhasebeye destek olabilirisiniz.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı online Ön Muhasebe Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım.  Canlı online Ön Muhasebe kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Mali ve finansal işlerinizin daha da sistematik bir uzantıda ilerlemesini sağlar.
 • Vergi ve ödemelerinizin takibini kolaylıkla yapmanıza vesile olur.
 • Kurum içinde verimli bir çalışma ortamı oluşturarak çalışkan personeller yaratır.


Kurumlar İçin Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak,  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Fiyatları

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı online Ön Muhasebe eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı online Ön Muhasebe Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi Sınavı

Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir.  Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı online Ön Muhasebe Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz.  Canlı online Ön Muhasebe Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Mustafa Kalafat

 • 8 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:24 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, E. Öğretim Görevlisi, İşletme Bilim Uzmanı, Eğitmen Mustafa Kalafat!

 

Trakya Üniversitesi, Edirne İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sosyal Bilimler Enstitüsü, Tezli Yüksek Lisans İşletme Anabilim Dalı, Muhasebe – Finansman Bölümü’nde yüksek lisansımı tamamladım. Amerika’da Conley Amerikan Üniversitesi, Muhasebe - Denetim Doktora Programı’nda doktora yaptım.

 

Yaklaşık 20 yıldır aktif olarak iş hayatının içindeyim. Muhasebe Uzmanı, Muhasebe Müdür Yardımcısı, Muhasebe Şefi, Yazar, Öğretim Görevlisi gibi pek çok pozisyonda çalıştım. Pek çok makalem yayınlandı. Birçok seminerlere, eğitimlere katıldım. Ve bizzat ben de seminerler verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim. Hepinizi eğitimlerime bekliyorum.


 • Genel Muhasebe
 • Finansal Yönetim
 • Ön Muhasebe

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Mustafa Kalafat

Mustafa Kalafat

Akademisyen - Finans Uzmanı - Finans Eğitmeni
Eğitim Ücreti

545 ₺ 389 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3655 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet