• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 1873 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 1873 Kayıtlı Kişi

3359 ₺ 2399 ₺

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi
 • Prof. Dr. Sultan Tarlacı
  Eğitmen

  Prof. Dr. Sultan Tarlacı

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Eğitimimiz hazırlık aşamasındadır. Erken satın alım yapıp indirimden yararlanmak isterseniz eğitimi sepetinize ekleyebilirsiniz.


Açıklayamadığınız olaylar yaşadınız mı? Altıncı his diye tanımladığınız süreçleri deneyimlediniz mi? Uykuyla uyanıklık arasında kalıp korktuğunuz oldu mu? Çevrenizden birçok efsanevi olaylar duyup ne olduğunu merak ettiniz mi? Bazen değişik sesler duyuyor musunuz? Nereye koyduğunuza emin olduğunuz bir eşyayı bulamadığınız oldu mu? Karşınızda hiç tanımadığınız veya tanıyıp dünyadan ayrılmış birini gördüğünüzü zannettiğiniz oldu mu? Korkmayın akıl sağlığınızı yitirmediniz. Yapacağınız tek şey Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimimize katılmak. Bunların ne olduğunu ve insanlara nasıl yardımcı olabileceğinizi öğreneceksiniz. 


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Tanımlayamadığınız, doğaüstü olayların tanımlanması ve bu konularda neler yapılabileceğinin öğrenilmesi amacıyla Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi oluşturulmuştur. Buradaki temel amaç doğaüstü zannettiğimiz olayların gerçekliğini netleştirmektir.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Tanımlayamadığınız olay ve durumları Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile tanımlayabileceksiniz.

Korkularınızı Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile yenebileceksiniz.

Korkuları veya tedirginlikleri olanlara Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile yardımcı olacaksınız.


Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Nörobilimde Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Canlı Online Nörobilimde eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Canlı Online Nörobilimde Kursu sertifikaları vermekteyiz.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Nörobilimde Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi Nedir?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sizleri tanımlanamayan olaylara hazırlayan ve bunları çözmenizi sağlayan eğitimdir. Bu eğitimle doğaüstü olaylar yaşadığını düşünen herkese yardımcı olabilecek sertifikaya sahip olabileceksiniz.


Canlı Online Nörobilimde Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Nörobilimde Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Nörobilimde Parapsikoloji konusunda kendini geliştirmek isteyenler,

Parapsikoloji alanında danışmanlık vermek isteyenler,

Kendi doğaüstü olaylarını çözüme ulaştırmak isteyenler,

Parapsikolojik olayların gerçekliğinden emin olmak isteyenler


Bu eğitimlere katılabilirler.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi iş olanağı olarak çok fazla seçenek sunmamaktadır. Ancak vatandaşlarımızın temel özelliğinde bu konulara büyük bir ilgi vardır. Bu nedenle temel olarak Parapsikolojik olaylara danışmanlık vererek kazanç elde edebilirsiniz.


Canlı Online Nörobilimde Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Nörobilimde Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Nörobilimde Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Nörobilimde Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı Online Nörobilimde Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim.

Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikasıyla kendinizi bu konuda uzman olarak kanıtlayabilir ve danışmanlık yapabilirsiniz.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikasıyla danışmanlık yapabilirsiniz.


Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Nörobilimde Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Nörobilimde Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Nörobilimde Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji kurumlara faydası şunlardır:

Çalışanların motivasyonunu Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile arttırabilir,

Normalden farklı bir eğitim sürecinin dışarısında kalan Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ile çalışanlarınıza farklı deneyimler sunabilirsiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi için size ulaşacaktır.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi ücretini etkilemektedir. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi Sınavı

Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Canlı Online Nörobilimde Parapsikoloji Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Prof. Dr. Sultan Tarlacı

 • 1 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 17:49 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Nöroloji Uzmanı, Eğitmen Sultan Tarlacı.

 

1995 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2000 yılında Ege Üniversitesi’nden Nöroloji Uzmanlığımı aldım.

 

2000 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü, 2001’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2003’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü aldım.

 

2003’de yayınlanmaya başlanan, ismini verdiğim ve kurusu olduğum sinir bilimi ve kuantum fiziğini ele alan Uluslararası NeuroQuantology dergisinin baş editörüyüm. Dergimiz, Ocak 2008’de Uluslararası bilimsel veri tabanlarına (SCI, SCI-E) kabul edildi.

 

SCI’ye giren, 40’ın üzerinde nöroloji, sinir bilimi, nörofelsefe araştırma ve gözden geçirme makalesi yayınladım. Bu makalelerine 1000’e yakın yabancı kaynaklarda atıf yapılmıştır.

 

Birçok TV programına sinir bilimleri, beyin, kognitif bilimler, sınır bilimler, bilincin farklı halleri ve davranış bilimleri konusunda davetli konuşmacı olarak katılmaktayım.

 

Aşağıdaki kitapları yazmış bulunmaktayım:

·         Acil Nörolojik Hastalıklar 

·         197 Gün

·         ÖlümSözlük

·         Schrödinger’in Kedisi Neden Şizofren Oldu? 

·         Mağaradan Mars

 

Eğitim Kutusu’nda Nörobilimde Parapsikoloji Eğitimi vermekteyim.

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Prof. Dr. Sultan Tarlacı

Prof. Dr. Sultan Tarlacı

Akademisyen - Eğitmen
Eğitim Ücreti

3359 ₺ 2399 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1873 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet