• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4629 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 4629 Kayıtlı Kişi

475 ₺ 339 ₺

Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hangi pozisyona kimi, nasıl, hangi kriterlerle alacaksınız? Kimden ne kadar performans alacağınızı nasıl tespit ediyorsunuz? Bu sorulara cevap vermenin oldukça zor olduğunu biliyoruz. Her bir problem büyüyor ve sizi uğraştıracak seviyeye geliyor. Sonuç olarak işinizi kolaylaştıracak tekniklere ihtiyacınız var...


Hangi pozisyona kimi, nasıl, hangi kriterlerle alacaksınız? Kimden ne kadar performans alacağınızı nasıl tespit ediyorsunuz? Bu sorulara cevap vermenin oldukça zor olduğunu biliyoruz. Her bir problem büyüyor ve sizi uğraştıracak seviyeye geliyor. Sonuç olarak işinizi kolaylaştıracak tekniklere ihtiyacınız var. O halde size en doğru ve en güncel teknikleri sunacak bir eğitim hazırladık. Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi! Bu fırsatı kaçırmayın!


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İşletmelerin, kurumların stratejilerine ulaşabilmelerinde ve taklit edilemeyen bir kurum kültürü oluşturabilmelerinde belirleyici olan sahip oldukları beşeri sermayenin yani insan kaynağının kalitesi ve yetkinlikleridir. Bunun ilk adımı ise kurumun kültürüne ve işe en uygun yetkinliklere sahip adayların doğru yöntemlerle işe alınmasıdır. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı, iş mülakatının doğru planlanması, hazırlanması, yürütülmesi, değerlendirilmesi ve en doğru adayların belirlenmesi konusunda katılımcılara bilgi, beceri ve yetkinlik kazandırmaktır.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İşe alım sürecinin A’dan Z’ye nasıl yönetmeniz gerektiğini keşfedeceksiniz,
 • İşe alım sürecinde kullanılan tüm teknik ve yöntemleri öğreneceksiniz,
 • Özgeçmiş inceleme, doğru adayı bulma ve referans araştırma süreçlerine hâkim olacaksınız,
 • Oryantasyon süreçlerini ve oryantasyon süreçlerinin kurum için önemini keşfedeceksiniz.
 • Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi ile gücünüze güç katacak, fark yaratacaksınız.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Mülakat Teknikleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Mülakat Teknikleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.

Uyarı: Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Nedir?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Mülakat Teknikleri, etkin ve doğru yöntemlerle doğru aday nasıl bulunur? En etkili oryantasyon sistemi nedir? Aday nasıl bu sisteme entegre edilir? gibi soruların en doğru karşılığını bulmak isteyen firmaların en temel eğitim ihtiyaçlarından biridir. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi, katılımcılarına bu konularda ihtiyaç duydukları bilgileri vermektedir.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size iletilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılabilirsiniz.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kendini bu alanda geliştirmek, bu alanda çalışmak isteyen ya da mevcut işinde terfi almak isteyen herkes Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılabilir.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

 • Firmaların, kurum ve kuruluşların insan kaynakları departmanlarında,
 • İstihdam bürolarında,
 • Özel insan kaynakları bürolarında,


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Mülakat Teknikleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası sayesinde aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı belgelemiş olacaksınız. Bununla birlikte, bir adım öne çıkacak iş bulmanızda ya da mevcut işinizde yükselmenizde bir adım önde olacaksınız.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım.

 • Kamu ve özel kurum ve kuruluşların insan kaynakları departmanlarında,
 • İstihdam büroları ve özel insan kaynakları ofislerinde çalışabilirsiniz.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Mülakat Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Mülakat Teknikleri kurumlara faydası şunlardır:

 • Mülakat yönetimini daha doğru yapabileceksiniz.
 • İnsan kaynakları biriminizin bilgi, beceri ve yetkinliği artacak.
 • Kurumunuz için en doğru adayı bularak katma değer yaratmış olacaksınız.
 • Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimimizi bitiren adaylara ulaşacaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Mülakat Teknikleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Mülakat Teknikleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi Sınavı

Canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Mülakat Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

475 ₺ 339 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4629 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet