• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1082 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1082 Kayıtlı Kişi

951 ₺ 679 ₺

Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Günlük hayatta devamlı olarak belirli düzeye kadar iletişim kurarız. Bu düzey, sizler adına günlük hayatta yeterli geliyor olabilir. Fakat iş hayatında bu şekilde ilerlemez. Çünkü iş dünyasında, kendinizi kanıtlamanız gereken birtakım süreçler içerisine girersiniz.


Günlük hayatta devamlı olarak belirli düzeye kadar iletişim kurarız. Bu düzey, sizler adına günlük hayatta yeterli geliyor olabilir. Fakat iş hayatında bu şekilde ilerlemez. Çünkü iş dünyasında, kendinizi kanıtlamanız gereken birtakım süreçler içerisine girersiniz. Bu bağlamda profesyoneller arasında var olan iletişim yeteneğiniz sizi ön plana çıkarır ya da geri plana atar. İşinizde, iletişim gücünüzle beraber ön planda olmak adına profesyonel bir destek almanız size avantaj sağlar. Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak istiyorsanız Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimimize katılabilirsiniz!


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Amacı Nedir?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi amacı nedir? Sorusunu cevaplayalım. Kurumsal İletişim Eğitimi, kurumsal iletişim sürecini problem yaratmadan ve doğru bir şekilde ilerlemesini sağlamayı amaçlar. Aynı zamanda kurumların hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştirmeleri adına kurumsal sürecin eksiksiz ilerlemesi için gerekli olan teknikleri sizlere aktarır. Bununla birlikte eğitim sonunda katılımcılara Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikası vererek kişinin başarı ve donanımını taçlandırır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Eğitim sonrasında kurumsal iletişim uzmanı olacaksınız.
 • İletişim gücünüzle dikkatleri üstünüzde toplayacaksınız.
 • Kişilik tiplerini öğrenip hangi kişilik tipiyle nasıl iletişim kurulması gerektiğini öğreneceksiniz.
 • En güncel ve yeni bilgilerden oluşan kapsamlı bir eğitim göreceksiniz.
 • Günümüz iletişim metotlarını hakkında bilgi sahibi olacaksınız.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Kurumsal İletişim Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Kurumsal İletişim eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Kurumsal İletişim Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Kurumsal İletişim eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Nedir?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Kurumsal İletişim Eğitimi, iş hayatında dengeli ve yerinde bir iletişim sağlamasını hedefleyip buna uygun teknikleri öğreten bir eğitim modülüdür. Bununla birlikte eğitim sonunda Kurumsal İletişim Eğitini sertifikası vererek katılımcıların özgeçmişlerini garanti altına almasına vesile olur.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne kimler katılmalı? Şimdi de bu soruya açıklık getirelim. Kurumsal İletişim Eğitimi’ne;

 • İş hayatında güçlü bir iletişim kurmak isteyen bireyler,
 • İfade ve iletişim alanında uzmanlaşmayı hedefleyen kişiler,
 • Bu alana yönelik gelişim sağlamayı düşünenler,
 • Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikası alarak başarı ve yetkinliğini belgeye dönüştürmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi iş olanakları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Kurumsal İletişim katılımcılara doğrudan meslek edindirmez. Çünkü Kurumsal İletişim Eğitimi, meslek edinme sürecinde sizlere öncülük eder. Öte yandan özgeçmişinizde Kurumsal İletişim Kursu sertifikası olması, rakiplerini açısından sizi bir adım öteye çıkaracaktır. 


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kurumsal İletişim Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Kurumsal İletişim Kursu sertifikası, kurumsal iletişim alanında bilgili ve donanımlı olduğunuzun kanıtını belgelendirmektedir. Bu sebepten ötürü iş başvurularınızda işverenler tarafından dikkatleri üstünüze toplamanıza yardımcı olur. Bu bağlamda çoğu işveren, kendini geliştirmiş olan adaylara öncelik tanır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusuna açıklık getirelim. Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikası vesilesiyle birçok farklı kurum ve kuruluşta mentörlük, eğitmenlik ya da danışmanlık yapabilirsiniz. Bu noktada Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikasına sahip olmanız her açıdan sizlere fayda sağlayacaktır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Kurumsal İletişim Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Online Kurumlar İçin Kurumsal İletişim Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’nin faydaları nelerdir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Kurumsal iletişimin kurumlara faydası şunlardır:

 • Kurum içindeki iletişimi güçlendirir.
 • Kurum çalışanları iletişim kurduğu kişilere karşı doğru bir iletişim süreci yürütecek aşamaya gelir.
 • Anlaşılmayan iletişimden dolayı kaynaklanan problemler giderilir.
 • İş süreçleri bu açıdan hız kazanır.


Canlı Online Kurumlar İçin Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kurumsal İletişim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kurumsal İletişim Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kurumsal İletişim Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Fiyatları

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kurumsal İletişim eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kurumsal İletişim Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kurumsal İletişim Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi Sınavı

Canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kurumsal İletişim Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Kurumsal İletişim Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kurumsal İletişim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Kurumsal İletişim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

951 ₺ 679 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1082 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet