• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2045 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2045 Kayıtlı Kişi

349 ₺ 249 ₺

Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İş ya da günlük hayatınızda, trafikte veya seyahatte, hayatınızın her alanında pek çok insanla karşılaşıyorsunuz. Sosyal karmaşa sebebiyle karşılaştığınız insanlarla doğru iletişim kurmanız oldukça güç bir duruma geliyor. Bununla birlikte kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz zorlaşıyor. Bunun sebebi ise her bireyin, farklı bir karakter yapısına sahip olmasıdır. Peki, karşılaştığınız insanların kişiliklerini hızlı bir şekilde çözümleyebileceğinizi biliyor muydunuz?


İş ya da günlük hayatınızda, trafikte veya seyahatte, hayatınızın her alanında pek çok insanla karşılaşıyorsunuz. Sosyal karmaşa sebebiyle karşılaştığınız insanlarla doğru iletişim kurmanız oldukça güç bir duruma geliyor. Bununla birlikte kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz zorlaşıyor. Bunun sebebi ise her bireyin, farklı bir karakter yapısına sahip olmasıdır. Peki, karşılaştığınız insanların kişiliklerini hızlı bir şekilde çözümleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Siz de kişilik tiplerini çözebilir ve bunu avantaja çevirebilirsiniz. Bu nasıl mümkün oluyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sayesinde! Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimimizi edinmenizin özellikle iş hayatınızda size sağlayacağı avantajları ve faydaları bir düşünün!


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Amacı Nedir?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi amacı nedir sorusunu yanıtlayalım. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi, bulunmuş olduğunuz her alanda bir araya geldiğiniz insanları önden tanımanızı amaçlar. Bu sayede tanıştığınız insanlar hakkında önceden fikir sahibi olursunuz. Bununla birlikte Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi vesilesiyle bu alana yönelik çeşitli faaliyetlerde bulunabileceksiniz.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Kişilik tiplerini eğitim boyunca renk kodları ve tanınmış kişilerle kavrayacaksınız.
 • Her türlü kişilik tiplerine karşı nasıl bir konuşma yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • İş hayatınıza ya da güncel yaşantınıza Kişilik Tipleri ve Enneagram kavramlarını adapte edeceksiniz.
 • İletişim kuralları basamaklarını doğru ve etkin kullanmada profesyonel olacaksınız.
 • Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikasına sahip olacaksınız.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Kişilik Tipleri ve Enneagram eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Kişilik Tipleri ve Enneagram eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Nedir?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi nedir hep birlikte keşfedelim. Kişilik Tipleri ve Enneagram eğitimi, karakter yapılarını sınıflandırmanıza yarayıp, insanları daha hızlı ve kolay tanımanızı sağlayacak olan bir eğitim modülüdür. Bu modülün ardından gerek iş hayatınızda gerekse güncel yaşantınızda bakış açınız sayesinde fark yaratacaksınız. Eğitim sonunda alacağınız Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası da sizlere bu yolda öncülük edecektir.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne kimler katılmalı hep birlikte öğrenelim. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne;

 • İletişim kurduğu insanlar hakkında derin bir bilgiye sahip olmak isteyenler,
 • Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen kişiler,
 • Eğitim sonunda başarınızın ön gösterimi olan Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası almak isteyenler,
 • Edinilen sertifika sonucunda ilgili alanlarda faaliyet göstermek isteyen bireyler,
 • Kişilik tiplerini A’dan Z’ye öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi İş Olanakları nelerdir hep birlikte inceleyelim. İş hayatına henüz atılmamış bireyler, Kişilik Tipleri ve Enneagram eğitimi vesilesiyle olumdu dönütler alacaktır. Ayrıyeten Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sonunda alacağınız sertifika, sizin bu alana yönelik yetkinliğinizi ve bilginizi gösterir. Dolayısıyla birçok işveren, elinizde olan bu sertifikaya önemli ölçüde dikkat edecektir.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kişilik Tipleri ve Enneagram Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.

 

Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası ne işe yarar şimdi de bu sorunun cevabını inceleyelim. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası, öncelikli olarak insan tiplerini tanıma ve anlama konusunda yetkin ve başarılı olduğunuzu belgelendirmektedir. İş arayışında olan bireyler adına Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası sayesinde rakiplerinden sıyrılacaktır. Ayrıyeten bu sertifika, iş süreçlerinizi hızlandırmanızı destekleyecektir.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz dilerseniz bu soruyu cevaplandıralım. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikası vesilesiyle bu alana yönelik birikiminizi belgelendirdiğiniz için ilgili yerlerde eğitmenlik yapabilirsiniz. Eğitimin ardından alacağınız sertifikalar, iş süreçlerinizi yönlendirmenize fayda sağlamasının dışında önemli ölçüde dikkat çekmenizi de sağlayacaktır.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim.  Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Kişilik Tipleri ve Enneagram Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nin faydaları nelerdir hep birlikte inceleyelim. Kurumlar için Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’nin faydaları aşağıdaki gibidir:

 • Bir satış kanalına sahipseniz toplam satış grafiğiniz belirgin bir şekilde yükselecektir.
 • Çalışanlarınız, aksaklıklara kolay ve hızlı bir şekilde çözüm önerisi sunabilecektir.
 • Çalışanlarınız, zor müşterilerle daha kolay ve rahat bir şekilde baş edebilecektir.


Kurumlar İçin Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Fiyatları

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kişilik Tipleri ve Enneagram eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kişilik Tipleri ve Enneagram Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi Sınavı

Canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kişilik Tipleri ve Enneagram Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Kişilik Tipleri ve Enneagram Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

349 ₺ 249 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2045 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet