• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 1538 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 1538 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Birçok insanın gözü yükseklerdedir. Üstelik bu, çok doğal bir dürtüdür. Öte yandan hedeflere yürümek sanıldığı kadar zor bir süreç değildir. Bu süreç, yalnızca çalışma ve planlı olma meselesi olarak süregelir. Öyleyse, sadece hayal etmekle kalmayın!


Birçok insanın gözü yükseklerdedir. Üstelik bu, çok doğal bir dürtüdür. Öte yandan hedeflere yürümek sanıldığı kadar zor bir süreç değildir. Bu süreç, yalnızca çalışma ve planlı olma meselesi olarak süregelir. Öyleyse, sadece hayal etmekle kalmayın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürün! En çok istediğiniz yerde olmak için bir an önce harekete geçin. İşte size başlangıç yapmanız için bir fırsat! Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimimi! Kariyer Planlaması Eğitimi sayesinde geleceğinize yön vermeye hazır mısınız?


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi, bireyin geleceğe yönelik karar verme noktasında tarafta kalmayıp eğitimde öğrendikleri bilgiler ışığında bir rota çizmesini amaçlar. Aynı zamanda Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası alarak özgeçmişine katkı sağlamayı amaçlar.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi İle Kazanımlarınız

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi İle kazanımlarınız şunlardır:

 • Kariyer Planlaması Eğitimi hakkında her türlü bilgiye sahip olacaksınız.
 • Geleceğe yönelik kendi rotanızı oluşturmayı öğreneceksiniz.
 • Eğitim sonrasında Kariyer Planlaması sertifikası alarak başarınızı taçlandırmış olacaksınız.
 • Kendinizden emin ve gelecek vadeden kararlar alacaksınız.
 • Kişisel gelişiminize önemli ölçüde yarar sağlayıp bu alanda uzman olacaksınız.

Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Kariyer Planlaması Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Kariyer Planlaması eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Kariyer Planlaması Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Kariyer Planlaması eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Nedir?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi nedir? Gelin, hep birlikte öğrenelim. Kariyer planlaması eğitimi, katılımcılar adına oluşturulmuş olan ve kendilerinin farkına varıp potansiyellerini keşfetmelerini amaçlayan bir eğitim modülüdür. Bununla birlikte Kariyer Planlaması Eğitimi, katılımcılara özel Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası vererek onların geleceğine yönelik yatırım yapmalarına vesile olur.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne kimler katılmalı? Hep birlikte keşfedelim. Kariyer Planlaması Eğitimi’ne; 

 • Bu alana yönelik gelişim kaydetmeyi hedefleyen kişiler,
 • Henüz iş hayatına adım atmamış bireyler,
 • Geleceği hakkında endişe duyup profesyonel destek almayı düşünen bireyler,
 • Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası alarak başarısını belgelendirmeyi hedefleyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte incelemeye devam edelim. Kariyer planlaması eğitimi, katılımcıların gelecekleri hakkında uygun bir yönlendirme yaparak gerekli uygulamaların yapılmasını amaçlar. Bu bağlamda katılımcı, eğitimde öğrendiği bilgiler doğrultusunda kendi uygun bulduğu işe başvuru yapar. Bu noktada da işverenler tarafından dikkat edilecek ilk etmen de Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası olacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Planlaması Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası, bireyin farkındalık sahibi olmasını sağlar. Bununla birlikte kendisine bir ömür öncülük edecek bilgiler ışığında geleceğini inşa etmesine olanak tanır. Bununla birlikte Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası ile işverenler tarafından ön planda olup işe alım süreçlerinde adayın hız kazanmasına vesile olur.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu yanıtlayalım. Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikasına sahip olan kişiler, eğitim sonunda edindiği bilgiler doğrultusunda kendine uygun bulduğu alanda faaliyet gösterebilir. Bu aşamada Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası, adaylara ışık tutacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Kariyer Planlaması Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Canlı online Kurumlar için Kariyer Planlaması Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlaması kurumlara faydaları aşağıdaki gibidir:

 • Kurum içinde çalışanların verimliliğini artırır.
 • Verimli ve pozitif bir ortam sayesinde iş süreçlerinde hız kazandırır.
 • Eğitim sonunda kurum çalışanlarının Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası alarak kişisel gelişimlerine katkıda bulunur.
 • Çalışanların, gelecekleri hakkında fikir sahibi olmalarına yardımcı olur.
 • Çalışanların, kendilerini tanımasına önayak olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı online Kurumlar için canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kariyer Planlaması Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kariyer Planlaması Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Fiyatları

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Planlaması eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kariyer Planlaması Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kariyer Planlaması Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Kariyer Planlaması Eğitimi Sınavı

Canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kariyer Planlaması Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Kariyer Planlaması Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Kariyer Planlaması Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1538 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:9 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet