• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 1637 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 1637 Kayıtlı Kişi

1048 ₺ 752 ₺

Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İnsan kaynaklarının en hassas konularından biri planlama, yedekleme ve rotasyondur. Hem doğru kararlar alabilmeli hem de bu kararları personele kabul ettirebilmelisiniz. Süreç genelde ikinci kısımda düğümlenir. Peki, siz İnsan Kaynakları Uzmanları, bu sorunların üstesinden rahatça gelebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüyoları öğrenmek ister misiniz?


İnsan kaynaklarının en hassas konularından biri planlama, yedekleme ve rotasyondur. Hem doğru kararlar alabilmeli hem de bu kararları personele kabul ettirebilmelisiniz. Süreç genelde ikinci kısımda düğümlenir. Peki, siz İnsan Kaynakları Uzmanları, bu sorunların üstesinden rahatça gelebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüyoları öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimimiz tam size göre! Kendilerini geliştirmek isteyen insan kaynakları uzmanları ve insan kaynaklarının bu alanında meslek edinmek isteyenler bu fırsatı kaçırmayın!


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin amacı, çalışan hedefi ile kurum hedeflerini ortak bir noktada buluşturacak tüyoları vermektir. Kriz durumlarına karşı doğru planlamayla işlerin yolunda gitmesini sağlayacak önlemlerin alınmasını sağlamaktır. Bu şekilde hem çalışanı kariyer olarak yükseltmiş olursunuz hem de şirketiniz için hedeflenen büyümeyi yakalamış olursunuz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Tüm çalışanlar için bireysel gelişim hedeflerini belirleyeceksiniz.
 • Hedeflerin kurum hedeflerine hizmet etmesini sağlayacaksınız.
 • Çalışanlarınız için kariyer planlamalarının gerçekleştirilmesini sağlayacaksınız.
 • Kritik pozisyonların tespiti, yedekleme ve rotasyon planını doğru oluşturacaksınız.
 • Firmanız için verimlilik ve büyüme hedeflerini gerçekleştireceksiniz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Nedir?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İleride doğabilecek muhtemel kriz ortamlarına karşı, etkin ve verimli beşeri sermaye planlaması ve yönetimini ifade eden sistemin bütünü için verilen eğitimdir.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size bildirilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne katılabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İnsan Kaynakları Uzmanları veya yeni bir meslek edinmek isteyen herkes Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne katılabilir.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ni tamamlayarak tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerde kendiniz için iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ni tamamlayarak uzmanlığınızı belgelemiş olursunuz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikasıyla tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerde iş fırsatları bulabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon kurumlara faydası şunlardır: 

 • Çalışanlarınız için doğru pozisyonu bulacaksınız.
 • Doğru rotasyon ile verimliliği artıracaksınız.
 • Alt, orta ve üst düzey yöneticilerinizin yedeklemesini yapmayı öğreneceksiniz.
 • Genel olarak verimlilik ve büyümeyi artıracaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Fiyatları

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sınavı

Canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

1048 ₺ 752 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+170 ₺
 • Üniversite Sertifikası+280 ₺
 • Tüm Sertifikalar+450 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+70 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1637 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet