• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1319 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1319 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Eğer sevdiğiniz işi yaparak çalışırsanız neredeyse hiç çalışmış olmazsınız mantığıyla oluşturulan bir eğitim olan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne hoş geldiniz!


Eğer sevdiğiniz işi yaparak çalışırsanız neredeyse hiç çalışmış olmazsınız mantığıyla oluşturulan bir eğitim olan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne hoş geldiniz! Neredeyse herkes, çalıştığı işi her açıdan sevmekte zorluk çeker. Yalnızca bir işin sizin için uygun yanlarını baskın bir şekilde dönüştürdüğünüz takdirde sevdiğiniz bir işe sahip olmuş olursunuz. Hem kendiniz hem de destek vermek istedikleriniz kişiler için oluşturulan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, işte tam da buna olanak tanıyor. Artık siz de kariyer koçluğu yaparak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu işten ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Kariyer Koçu olarak herkesin gözünde güvenilir birisi olup, güven yoluyla kazanç elde edebilirsiniz. Eğer siz de bütün bunların gerçekleşmesini istiyorsanız sizi de Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimine bekleriz!


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Kariyer Performansı Ve Koçluğu Eğitimi, kişinin sevdiği işi yapmasını amaçlar. Aynı zamanda başkalarının da aynı düşüncede olmasını sağlamak adına sizlere uygun ve önemli taktikleri öğretir.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Kazanımlarınız

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi kazanımlarınız şunlardır:

İş hayatınızı dilediğiniz rotaya doğru yönlendireceksiniz.

Kariyer Performansı ve Koçluğu alanında uzman olacaksınız.

Hem kendinize hem de başkalarına yardım edeceksiniz.

Bu alana yönelik kendinizi geliştirerek dikkatleri üstünüze çekeceksiniz.

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası alarak başarınızı resmedeceksiniz.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Basgitar Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Nedir?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, katılımcıların geleceğe yönelik planlarını kurmasını ve ihtiyaç duyan insanlara bu konuda koçluk yapmasını amaçlayan bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama ve Koçluğu Eğitimi’ne:

Kariyer hedefi koymakta zorluk çeken kişiler,

Bu alana yönelik gelişim göstermek isteyenler,

Kariyer Performansı ve Eğitimi sertifikası almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sayesinde bütün özel ve kamu kurumlarında faaliyet gösterip ayrıyeten koçluk yapabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte bu soruya açıklık getirelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası sayesinde bu alana yönelik olan başarınızı işverenler önünde sunup iş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Performansı ve Koçluğu Sertifikası sayesinde ilgili kuruluşların alanınıza yönelik departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Performansı ve Koçluğu kurumlara faydası şu şekildedir:

Personellerin gelişimine destek olur.

İş verimini artırır.

Gelecek vadeden personeller açığa çıkarır.


Kurumlar İçin Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Fiyatları

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sınavı

Canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1319 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet