• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetimi Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı

 • 16 Saat
 • 0 Ders
 • 0 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetimi Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı

 • 16 Saat
 • 0 Ders
 • 0 Kayıtlı Kişi

3359 ₺ 2399 ₺

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetimi Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Müşteri beklentilerine ve isteklerine uygun, kalite standartları dahilinde iş yürütmeyi hangi kurum istemez ki? Doğru ve etkili iş yürütmeyi ve hatayı en aza indirgeyerek çalışmayı hepimiz isteriz. Bu noktada organizasyonel yapınızdan veri analizlerine kadar pek çok noktanın değerlendirilmesi için Kalite Yönetim Sistemi devreye girer. 


Müşterileri memnun edecek kalitede bir süreç yürütmeyi ve kaliteli mal ve hizmetleri ile adından söz ettirmeyi hangi kurum istemez ki? İşte bunu mümkün kılabilmek için devreye Kalite Yönetim Sistemleri girmektedir. 

Hatayı en aza indirgeyerek kusursuza yakın ve hatta kusursuz bir iş yönetimi sağlamak istiyorum diyorsanız sizler de muhakkak Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nı almalısınız!


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nın Amacı Nedir?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nın amacı nedir birlikte inceleyelim. Bu eğitim ile birlikte müşteri memnuniyetini karşılamak ve ihtiyaçlarını gidermek üzere etkili yönetim sistemin izlemek hedeflenmektedir. İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin amacı en az hatayla ve kusursuza en yakın düzeyde nitelikli hizmetlerin verilmesini sağlamaktır. 

Bu eğitim ile birlikte siz de en doğru hizmetleri müşterileriniz ile buluşturacak ve yönetim sistemini daha kaliteli bir hale getirerek hataları ve kusurları önleyici etkin sisteminizi kullanabileceksiniz. Durmayın ve eğitimimizden siz de faydalanın!

UYARI:

 • Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı ile Kazanımlarınız

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Müşteri ilişkilerine odaklanarak şikayetleri azaltabilecek ve müşteri bağlılığını arttıracaksınız,
 • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri dahilinde daha iyi ürün geliştireceksiniz,
 • Doğru tasarım ve planlama ile maliyeti düşürme imkanı edinebileceksiniz,
 • Doğru faaliyet planlaması ve müdahale yöntemleri geliştireceksiniz,
 • Sorunları daha hızlı çözecek ve kriz anlarını daha etkili yöneteceksiniz. 
 • Sorunların sistemli bir şekilde analiz edilmesi sayesinde kurumunuzun devalı gelişim göstermesi mümkün olacak,
 • Kurum içi devamlı iyileşme ve kalifiye eleman oluşmasını sağlayacaksınız,
 • Problem çözümünde akılcı davranarak problemleri minimuma indireceksiniz,
 • Sorunların azalması ve hemen çözüme kavuşturulması sayesinde veriminizi arttıracaksınız,
 • Müşteri güveni sağlayarak imajınızı tazeleyeceksiniz,
 • Sistematik ve yönetsel bir altyapı sahip olacak ve kurumsallaşma yolunda daha ileriye gideceksiniz. 


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Nedir?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı nedir sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim programı temelde müşteri ihtiyacını, kurum içi yönetim sistemlerini ve problemleri baz alarak nasıl bir politika izlenmesi gerektiğini ölçmeyi hedefler. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı, temelde bir sistemi tanıtır ve bu sistemin nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini öğretir. 

Siz de etkili bir şekilde yönetimi sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırarak en kusursuz işlerinizi ve hizmetlerinizi ortaya koymak istiyorsanız Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’mız tam size göre!


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nda Farkımız

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nda farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman İSO 9001 kalite yönetim sistemleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • İSO 9001 kalite yönetim sistemleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nın Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nın yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Bu eğitimin yanı sıra etkili bir yönetim sistemi ve yöneticiye sahip olabilmek için Liderlik Ve Etkili Yöneticilik Eğitimi’ne katılım sağlayabilirsiniz. 

Kurum içi iş birliğini arttırmak veya geliştirmek için ise Yöneticiler Arası İletişim, İş Paylaşımı Ve İş Birliği Eğitimi etkili olacaktır. İletişimin gücünü de yadsımamak gerek. Bu noktada size Etkili İletişim – İlişki Ve Çatışma Yönetimi Eğitimi’mizi de önerebiliriz. 


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na Kimler Katılmalı?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Devamlı olarak kurumu iyileştirmeye ve ürün veya hizmetleri en etkili şekilde geliştirmeye yönelik olan bu sistemlerin öğretildiği eğitim, her kuruma uygulanabilir şekilde geliştirilmiştir. Kurumunu daha iyi ve etkili bir noktaya götürüp geliştirmek isteyen her türlü kurum bu eğitim programından faydalanabilir. Herhangi bir kısıtlama veya genel filtre bulunmaz. İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları her kuruluşa uygundur. Sektör veya ölçek fark etmez. Bu nedenle siz de kurumunuzu geliştirmek ve daha kalifiye çalışanlara sahip olmak için sertifika programımızdan faydalanabilirsiniz!


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı'na katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size iletilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na katılabilirsiniz.


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Doğrudan bir iş imkanı sunmasa da bu eğitim programı ile kurumun genel yönetim sisteminin ve işleyişinin geliştirilmesi mümkündür. Kurumu doğrudan ileriye taşıyacak bir eğitim olması nedeniyle iş hayatında Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’nın önemi son derece büyüktür. 


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Online Sertifika

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Bu eğiti programı ile birlikte kurumunuz en doğru ürün veya hizmet yönetimini sağlayarak bütün süreçleri kolaylıkla yönetebilir hâle gelir. Bu sayede iş hayatında ön plana çıkmak ve sorunları minimum seviyeye indirerek gelişim sağlamak mümkün olur. Kurumun genel anlamda sorunsuz işleyişi, verim alarak büyümesi ve gelişmesi bu yönetim sisteminin etkili kullanılmasıyla sağlanır. 


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim sonucunda doğrudan bir meslek edinmeniz mümkün olmasa da yönetim sistemleri noktasında gelişim göstermeniz ve özgeçmişi daha etkili bir hâle getirmeniz mümkün olacaktır. Kurum bazında gelişme sağlayacağı için etkisi büyük olan bu eğitim daha kalifiye ve kriz yönetiminde daha başarılı personellerle çalışmanızı sağlayarak kurumunuzun gelişimine doğrudan katkı sağlayacaktır. 


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na Katılım

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Canlı Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı'na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı Sınavı

Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online İSO 9001 Kalite Yönetim Eğitimi İç Denetçi Sertifika Programı sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 127 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

3359 ₺ 2399 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:0 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:16 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet