• Eğitimler
 • İSG Uzaktan Eğitimleri

Canlı Online İSG B Eğitimi

 • 180 Saat
 • 0 Ders
 • 1966 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İSG B Eğitimi

 • 180 Saat
 • 0 Ders
 • 1966 Kayıtlı Kişi

8399 ₺ 5999 ₺

Canlı Online İSG B Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İSG Uzaktan Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İş Sağlığı ve Güvenliği A sınıf sertifikaya sahipsiniz ve sınıfınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “evet” ise sizler için İSG B Eğitimimizi açtık. İSG B Eğitimimizde güncel mevzuatı ve yeni bilgileri öğreneceksiniz.


İş Sağlığı ve Güvenliği A sınıf sertifikaya sahipsiniz ve sınıfınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “evet” ise sizler için Canlı Online İSG B Eğitimimizi açtık. Canlı Online İSG B Eğitimimizde güncel mevzuatı ve yeni bilgileri öğreneceksiniz. Bu fırsattan yararlanmak ve aldığınız sertifikaların güvenirliğiyle bir adım öne çıkmak istiyorsanız sizi İş Sağlığı ve Güvenliği B Eğitimimizden faydalanın!


Canlı Online İSG B Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online İSG B Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Online İSG B Eğitimi amacı, İş Sağlığı ve Güvenliği B Sınıfı yeterliliğe sahip olduğunuzu belgelendirmektir. Canlı Online İSG B Eğitimimiz; kursiyerlerimizin gün içerisinde kendileri için uygun olan saatlerde katılım sağladığı eğitimdir. Fakat yeni yönetmelik gereği örgün dersler de canlı online yapılmaktadır. Canlı Online İSG B Eğitimi 90 saattir. Örgün İSG B Eğitimimiz; 09:00 ile 15:00 saatleri arasında ve 15:00 ile 21:00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grup halinde yapılmaktadır. Kursiyerlerimiz kendileri için hangi eğitim saati uygunsa o saatler arasındaki grupta eğitimlerini tamamlar. Online eğitimleri bir günde maksimum 6 saat olacak şekilde planlanır. Örgün İSG B Eğitimi 90 saattir. İSG B stajı; toplam 40 saatlik uygulama eğitimi olmakla beraber 5 işgünü içerisinde tamamlanır. Eğitim kurumumuz uygun staj yerlerini kursiyerlerine sunmaktadır. Dileyen kursiyerlerimiz İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti alan müesseselerde de uygulama eğitimlerini tamamlayabilir. İSG B stajı 40 saattir ve uygulamalıdır. İSG B Eğitimi için kursiyerlerimize ücretsiz olarak konu anlatım kitabı, deneme kitabı, sınav öncesi 90 saatlik online soru çözüm programları sağlamaktayız.


Canlı Online İSG B Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online İSG B Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İSG B Eğitimimiz için elden taksit imkânına sahip olacaksınız.

İSG B Sınıf’ı ile ilgili üst düzey bilgiye sahip olacaksınız.

İSG B yetkinliğinizi belgelendiren sertifikaya sahip olacaksınız.

İSG B sertifikanızla resmi kurumlarda çalışabileceksiniz.

Hepsi ve daha fazlası Canlı Online İSG B Eğitimimizde!


Canlı Online İSG B Eğitimi Nedir?

Canlı Online İSG B Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online İSG B Eğitimi, B sınıfına giren iş yerlerinde gerçekleşebilecek kaza koşullarının ortadan kaldırılması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının nasıl yapılacağını öğretir. Ve katılımcılarını Canlı Online İSG B Uzmanı olarak belgelendirir.


Canlı Online İSG B Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online İSG B Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online İSG B Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online İSG B Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İSG A sertifikasına sahip olanlar Canlı Online İSG B Eğitimi’ne katılabilirler.


Canlı Online İSG B Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online İSG B Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. İş Sağlığı ve Güvenliği B Eğitimi’nden sertifika aldığınızda A ve B sınıfı iş yerlerinin denetlemesini ve çalışma şartlarının güvenirliğini kontrol edebileceksiniz. 


Canlı Online İSG B Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online İSG B Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online İSG B Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online İSG B Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı Online İSG B Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İSG B Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online İSG B Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İSG B Eğitimi alan katılımcılar, ÖSYM’nin yaptığı sınavda başarılı olduklarında; ÇSGB Bakanlık Onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Sertifikası verilmektedir. Canlı Online İSG B Eğitimi sertifikası, uzmanlığınızı belgelendirir.


Canlı Online İSG B Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online İSG B Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Tüm kamu ve özel şirketlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak çalışabilirsiniz.


Canlı Online İSG B Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online İSG B Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online İSG B Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online İSG B Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online İSG B Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online İSG B Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online İSG B Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online İSG B Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online İSG B Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online İSG B kurumlara faydası şunlardır:

İş yerinizde kazaların önüne geçeceksiniz.

Kazaların önüne geçerek maddi ve manevi hasarlardan kurtulacaksınız.

Personeliniz daha güvenli bir ortamda çalışacak.

Kendini güvende hisseden personelinizin performansı artacak.


Kurumlar İçin Canlı Online İSG B Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online İSG B Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İSG B Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online İSG B Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online İSG B Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İSG B Eğitimi Fiyatları

Canlı Online İSG B Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online İSG B eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online İSG B Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online İSG B Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İSG B Eğitimi Sınavı

Canlı Online İSG B Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online İSG B Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online İSG B Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online İSG B Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online İSG B Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

8399 ₺ 5999 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm Sertifikalar+120 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İSG Uzaktan Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1966 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:180 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet