• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3310 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 3310 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Duygusal zekânızı geliştirerek hayata karşı bakış açınızı temelli değiştirmeyi hiç düşündünüz mü? Çünkü bu sayede gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda başarı elde edebilirsiniz. Dahası, sahip olduğunuz sertifikalar vesilesiyle danışmanlık ve rehberlik hizmetleri de verebilirsiniz


Duygusal zekânızı geliştirerek hayata karşı bakış açınızı temelli değiştirmeyi hiç düşündünüz mü? Çünkü bu sayede gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda başarı elde edebilirsiniz. Dahası, sahip olduğunuz sertifikalar vesilesiyle danışmanlık ve rehberlik hizmetleri de verebilirsiniz. Eğer siz de bu yolda ilerlemek istiyorsanız İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimize bekleriz! Sizler adına yeni ve güncel bilgileri içeren, kişiye özel olarak tasarlanmış ve geniş kapsamlı İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ni hazırladık. Duygusal zekânızı geliştirmek isterseniz Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi, duygusal açıdan bakış açınızı zenginleştirmenizi amaçlayan bir eğitimdir. Aynı zamanda Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikasıyla birlikte bu alana yönelik faaliyetlerde bulunmanızı hedefler.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ile kazanımlarınız aşağıdaki gibidir; 

 • Değişim sürecinizde kendinize doğru ve uygun sorular soracaksınız.
 • Stresi tanımlamayı öğrenerek beynin yapısını kavrayacaksınız.
 • Stres ve denge arasındaki ince ilişkiyi kurabilmeyi öğreneceksiniz.
 • Duygusal zekâ becerilerinizi geliştireceksiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Nedir?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi, sizler adına özel olarak tasarlanmış bir eğitim modülüdür. Bu eğitim vesilesiyle hayata karşı bakış açınızı kökten değiştirmekle kalmayıp bu alanda faaliyet gösterebileceksiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu yanıtlayalım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne; 

 • Bu alana yönelik kendini geliştirmek isteyen bireyler,
 • Duygusal zekâsını geliştirmek isteyen kişiler,
 • İlgili alana istinaden çeşitli işler yapmak isteyenler, 
 • Hayatına yön vermeyi hedefleyen bireyler bu eğitime katılabilir.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sonrasında çeşitli rehberlik ve danışmalık firmalarında faaliyet gösterebilirsiniz. Aynı zamanda bu alandaki yetkinliğinizin dışavurumu olan sertifikanız sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sertifikası, ilgili kuruluşlarda faaliyet göstermek adına yetkinliğinizin belgesi olan sertifikanız sayesinde önemli ölçüde dikkat çekersiniz. Aynı zamanda yetkinlik ve başarınızın simgesi olan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası sayesinde iş süreçlerinizi de hızlandırabilirsiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusuna açıklık getirelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası sayesinde alana yönelik birçok kurum ve kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz. Başarınızın simgesi olan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası sayesinde bu alana yönelik başarınızı işverenler adına sergileyebilirsiniz.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimine Katılım

Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kurumlar için İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi faydaları aşağıdaki gibidir:

 • Duyguları tanımlayıp uygun yönetme şeklini uygulayabileceksiniz.
 • Proaktif davranma şekli hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • İlişki ve iletişim kavramları hakkında geniş perspektiften gözlem yapacaksınız.
 • Empati ve sosyal becerilerinizi geliştireceksiniz.


Kurumlar İçin Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi başvuru formunu doldurarak İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Fiyatları

Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sınavı

Canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3310 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet