• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

 • 12 Saat
 • 0 Ders
 • 3196 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

 • 12 Saat
 • 0 Ders
 • 3196 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Yeni bir meslek edinmek ister misiniz? Ya da işinizde daha iyi olmak ve fark yaratmak! Bunun için uzman bir eğitmenin hazırladığı, en güncel ve en yeni bilgileri içeren bir eğitime ihtiyacınız olacak. Biz sizin için tam da böyle bir eğitim ürettik...


Yeni bir meslek edinmek ister misiniz? Ya da işinizde daha iyi olmak ve fark yaratmak! Bunun için uzman bir eğitmenin hazırladığı, en güncel ve en yeni bilgileri içeren bir eğitime ihtiyacınız olacak. Biz sizin için tam da böyle bir eğitim ürettik. Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi! Alanının en kapsamlı Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ni kaçırmayın! E-Devlet görünürlüğe sahip üniversite onaylı ve uluslararası akredite sertifikanızı alın ve fark yaratın! 


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İnsan kaynakları yönetiminde A’dan Z’ye bir şirket, kurum ya da kuruluş nasıl yönetilir, yasal sorumluluklar nelerdir ya da şirket içi performans yönetimi nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını katılımcılarına vermektedir. Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile doğru bir insan kaynakları politikası geliştirerek kurum kültürü haline getireceksiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Kendinizi bu alanda geliştirerek bilgi ve yetkinliklerinizi artıracaksınız.
 • Yasal sorumluluklar ve mevzuatlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Doğru insan kaynakları yönetimi ve uygulamalarıyla kurumunuz için en doğru adayları bulacaksınız.
 • Kurumunuzun katma değerini artıracaksınız.
 • İşinizle fark yaratacaksınız!


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman İnsan Kaynakları Yönetimi eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Nedir?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Firmalar, kurum ve kuruluşlar için en doğru aday nasıl bulunur, en verimli şekilde nasıl çalışılır ve en doğru haliyle nasıl sürdürülebilir haline getirilir sorularının cevaplarını içeren A’dan Z’ye bütünleşik bir eğitimdir.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi'ne katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size bildirilen gün ve saatte yayına bağlanarak Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi'ne katılabilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kendini bu alanda geliştirmek isteyen, bu alanda çalışmak ya da mevcut işinde terfi almak isteyen herkes katılabilir.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. 

 • Firmaların, kurum ve kuruluşların insan kaynakları departmanlarında,
 • İstihdam büroları ve özel insan kaynakları bürolarında iş fırsatları bulabilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Sertifika sayesinde aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı belgelemiş olacaksınız. Sahip olduğunuz Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikası sizi bir adım öne çıkarak iş bulmanızda ya da mevcut işinizde yükselmenizi saylayacaktır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım.

 • Kamu ve özel kurum ve tüm kuruluşların insan kaynakları departmanlarında,
 • İstihdam bürolarıyla özel insan kaynakları ofislerinde çalışabilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İnsan Kaynakları Yönetimi kurumlara faydası şunlardır:

 • İnsan kaynakları departmanı çalışanlarınızı bu alanda geliştirmiş olursunuz.
 • Bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmış olursunuz.
 • Kurumunuz için en doğru adayı bulmakla birlikte, sürdürülebilir etkinlik ve katma değer yaratmış olursunuz.


Kurumlar İçin Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan İnsan Kaynakları Yönetimi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sınavı

Canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3196 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:12 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet