• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 3819 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 3819 Kayıtlı Kişi

447 ₺ 319 ₺

Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hangi personelin hangi eğitime ihtiyaç duyduğunu biliyor musunuz? Bunu tespit etmek oldukça çetrefilli bir süreçtir. Çünkü eğitimlerin, ihtiyaca yönelik olarak kişiye özel düzenlenmesi gerekir.


Hangi personelin hangi eğitime ihtiyaç duyduğunu biliyor musunuz? Bunu tespit etmek oldukça çetrefilli bir süreçtir. Çünkü eğitimlerin, ihtiyaca yönelik olarak kişiye özel düzenlenmesi gerekir. Bahsi geçen bu durum için sizler adına bir çözüm önerisi sunalım. Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi! Bu eğitim sayesinde personellerinizin ihtiyaçlarını tespit edeceksiniz. Bununla birlikte onların ihtiyaçlarına göre dönüştürülmüş bir eğitim planlaması yaparak verimliliği maksimum seviyeye çıkartacaksınız!


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Amacı Nedir?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi amacı nedir hep birlikte inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi, eğitim planlaması alanında uzmanlaşıp meslek edinmek isteyenler insanların önlerini açmayı amaçlar. Öte yandan uzman insan kaynakları yöneticileri de bu eğitim vesilesiyle kendilerini geliştirme fırsatı edinirler. 


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması ile Kazanımlarınız

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması konusunda uzman olacaksınız.
 • İş süreçlerinizde bir adım öteye çıkacaksınız.
 • İnsan Kaynakları uzmanıysanız dahi eğitim planlamasını kavrayarak fark yaratacaksınız.
 • Alanında uzman eğitmenden ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi kolaylıkla alacaksınız.
 • Güncel ve en yeni bilgiler içinde barındıran kapsamlı bir eğitim planlaması eğitimini edineceksiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Nedir?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi nedir inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi, eğitim planlanmasından öğrenme stillerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip olarak hazırlanmış olan bir eğitim modülüdür. Aynı zamanda bu eğitim, sizlere İnsan Kaynakları Planlamasına dair her şeyi detaylı bir şekilde aktarmayı hedefler.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kimler katılmalı şimdi de bu soruya açıklık getirelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne;

 • İnsan Kaynakları alanında faaliyet göstermek isteyen bireyler,
 • Kendini geliştirmeyi hedefleyen kişiler,
 • Eğitim sonrasında İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikasına sahip olmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Bilindiği üzere teknolojinin devinim hızı, günümüz esasında oldukça arttı. Bu artış da iş yapma pratiklerini değiştirdi. Bu bağlamda birçok şirkette, yeni gelişmelere ayak uydurma ihtiyacı oluştu. Bu ihtiyaca yönelik olan İnsan Kaynakları departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Online Sertifika

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep beraber incelemeye devam edelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası, sizin eğitim planlaması üzerinde yetkin e uzman olduğunuzu belgelendirir. Bu belge sayesinde bu alana yönelik birçok kuruluşa başvuruda bulunabilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası ne iş yapabilirsiniz inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası vesilesiyle birçok kuruluşta eğitim planlaması uzmanı olarak faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nin faydaları nelerdir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Değişen piyasa ve çeşitli sektörel şartlara uyum sağlamayı amaçlayan birçok kurum, eksikliklerini bu tür eğitimlerle karşılar. Dolayısıyla çoğu kuruluş, bu eğitimin çalışanlara kattığı değerler ışığında verimi bir sonuç elde eder.


Kurumlar İçin Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi başvuru formunu doldurarak İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Fiyatları

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sınavı

Canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

447 ₺ 319 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3819 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet