• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1231 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 1231 Kayıtlı Kişi

1399 ₺ 999 ₺

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İnsanları ikna etmeye çabalamak herkesi yoran bir süreçtir. Bu aşamada öncelikli amacınız satış yapmak olabilir. Ya da çocuğunuzu sağlıklı beslenmek için ikna de etmek olabilir. Hiç değilse üst düzey yöneticinize yeni bir projenizi kabul ettirtmek de olabilir.


İnsanları ikna etmeye çabalamak herkesi yoran bir süreçtir. Bu aşamada öncelikli amacınız satış yapmak olabilir. Ya da çocuğunuzu sağlıklı beslenmek için ikna de etmek olabilir. Hiç değilse üst düzey yöneticinize yeni bir projenizi kabul ettirtmek de olabilir. Bu noktada amacınız her ne olursa olsun ikna etmek oldukça zor bir süreci içinde barındırır. Özellikle de karşınızdaki birey ya da bireyler, ikna olmaya dirençli bir yapıya sahipse bu durum sizin için daha da güçleşir. Bu durumla başa çıkmak adına ikna gücünüzü geliştirmek mi istiyorsunuz? Bütün bunların tek bir eğitimle mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sizler adına Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi hazırladık! Üstelik 3D animasyon olup sizler için özel olarak hazırlanmış Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimiz ile öğrenirken eğleneceksiniz. Alanında uzman eğitmen ve ekibimizin hazırlamış olduğu en güncel ve en yeni bilgilerle barındıran Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimizden faydalanarak siz de istediklerinizi kolaylıkla alabileceksiniz!


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, karşınızdaki kişiden istediklerinizi almaya ya da tutum ve davranışlarında genel anlamda değişiklik meydana getirmeyi amaçlar. Bununla birlikte Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, eğitimde öğrendiğiniz her türlü bilgiyi günlük yaşantınızda da kullanmanızı hedefler.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İkna süreçlerine hâkim olup buna uygun hamlelerde bulunacaksınız.
 • Olumlu iletişim terminolojisi sayesinde pozitif etki gücünün farkına varacaksınız.
 • İkna süreçlerinde herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.
 • Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda başarınızı Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla belgeleyeceksiniz.
 • Karşınızdaki kişiyi kolaylıkla etkiniz altına alacaksınız.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • İkna Teknikleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Nedir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi nedir? Şimdi de bu soruya açıklık getirelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, farklı kişilik yapılarına sahip olan bireylerin davranışlarında değişiklik yapıp onları etkiniz altına almanıza vesile olacak bir eğitim modülüdür. Bununla birlikte Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sayesinde zor kişilik yapılarını öğrenip buna uygun hamlelerde bulunmayı öğreneceksiniz.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne: 

 • İkna süreçlerinde başarı kaydetmek isteyen bireyler,
 • Eğitimde edinilen bilgileri uygulamalı olarak faaliyete geçirmek isteyen kişiler,
 • İkna Teknikleri sayesinde günlük yaşamda birçok alanda kolaylık sağlamak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, mevcutta var olan işinizde daha da başarılı olmanızı sağlamanızın dışında verdiği Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla birlikte daima bir adım önde olmanıza vesile olur.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikası, tüm kamu ve özel kuruluşlarda geçerlidir. Dolayısıyla başvuruda bulunduğunuz iş doğrultusunda Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikanızla öne çıkarsınız.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusuna açıklık getirelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla mevcut işinizde yükselebilir, başvuruda bulunduğunuz iş doğrultusunda da olumlu dönüt alabilirsiniz. Bununla beraber özgeçmişinizde sunabileceğiniz yetkinlik belgesi vesilesiyle öncelikli aday olursunuz.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri kurumlara şu şekildedir:

 • Kurum içinde çalışan bireylerin kişisel gelişimine katkıda bulunur.
 • Şirket adına daha etkili hamleler yapmanıza vesile olur.
 • Başarılı ve dinamik bir ekip ruhu oluşturur.


Kurumlar İçin Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sınavı

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1399 ₺ 999 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1231 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet