• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Canlı Online Google Reklamcılık Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 3741 Kayıtlı Kişi
5.0 | 1 İnceleme

Canlı Online Google Reklamcılık Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 3741 Kayıtlı Kişi

503 ₺ 359 ₺

Canlı Online Google Reklamcılık Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  5.0

Eğitime Genel Bakış

Google, her şeyi bilen o program! Tam bu noktada kendinize pay biçin! Google’da kaç kere bir şeyler araştırıp incelediniz?


Google, her şeyi bilen o program! Tam bu noktada kendinize pay biçin! Google’da kaç kere bir şeyler araştırıp incelediniz? Günümüz zamanını esas alalım. Günümüzde bir şeyleri bulmanın en kolay yolu Google uygulamasından geçiyor. Aynı zamanda bireyler bir ürün, bir hizmet ya da herhangi bir şey için sık sık Google uygulamasını kullanıyor. Bu noktada sizler de hizmet ya da ürün satıyorsanız kesinlikle Google reklamlarından faydalanmalısınız! Bu reklam süreçlerini doğru yönetebilmenin yolu da Canlı Online Google Reklamları Eğitimimizde gizli. Ayrıyeten Canlı Online Google Reklamları Eğitimini Google reklamcılığı olarak da düşünebilirsiniz. Bununla birlikte Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sayesinde artık başarılı bir dijital reklam uzmanı olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Peki, yalnızca kendi işiniz için mi Canlı Online Google Reklamları kullanacağınızı sanıyorsunuz? Elbette ki yalnızca kendi işiniz için değil! Çalışmayı düşündüğünüz ya da çalıştığınız bir şirkette dijital pazarlama uzmanı olarak faaliyet gösterebileceksiniz. Bu bağlamda kazancınızı da ikiye katlayacaksınız. Bu bağlamda tek yapmanız gereken Canlı Online Google Reklamları Eğitimimize katılıp iş fırsatlarını ayağınıza getirmek!


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nin amacı nedir? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi, katılımcılara Canlı Online Google Reklamları ve Google aramaları hakkında her türlü bilginin öğretilmesini amaçlar. Aynı zamanda AdWords’ün arama motorunda ve anahtar kelimeler açısından reklam kavramlarıyla ne denli bağlantılı olduğunu resmetmeyi hedefler. Bununla beraber eğitimi başarıyla bitiren katılımcılara Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikası vererek başarılarını gözler önüne sunmalarına vesile olur.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Canlı Online Google Reklamları paneline en güncel ve yeni bilgileriyle hâkim olacaksınız,
 • Video, reklam ve pazarlama stratejileri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 
 • Kendi işinizi yapıyorsanız bireysel olarak cironuzu artırarak şirketinize katkı sağlayacaksınız.
 • Kariyeriniz veya şirketiniz adına etkin kazanımlar elde edeceksiniz.
 • Google Reklamları Eğitimi sertifikası alarak özgeçmişinizle ön planda olacaksınız.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Online Google Reklamları Eğitimi eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Google Reklamları Eğitimi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Google Reklamları Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.

Uyarı: Canlı Online Google Reklamları Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Nedir?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi, katılımcıların Canlı Online Google Reklamları ve Google aramaları hakkında bilgi edinmek ve AdWords’ün arama motoru ve anahtar kelimelere yönelik reklam kavramlarıyla nasıl bağlantılı olduğunu ifade etmeyi amaçlayan bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu yanıtlayalım. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne:

 • Google algoritması hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olmak isteyen bireyler,
 • Kişisel gelişimini bu alana yönelik ilerletmeyi amaçlayan kişiler,
 • Google Reklamları Eğitimi sertifikası alarak başarı ve donanımını özgeçmişinde sunmak isteyen kişiler bu eğitime katılım sağlayabilir.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hadi, hep birlikte keşfedelim. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sayesinde bütün kurum ve kuruluşların reklam ve halkla ilişkiler departmanlarında faaliyet gösterebileceksiniz.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Online Sertifika

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikası, Canlı Online Google Reklamları hakkında donanım ve bununla birlikte gerekli yetkinliğinizin olduğunu belgeler.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikasıyla, bu alana yönelik kuruluşların ilgili departmanlarında çalışarak faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Online Google Reklamları kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Birbirinden farklı projeler geliştirmenize önayak olur.
 • Şirket çalışanlarının vizyonunu artırarak gelişim sağlamalarına vesile olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Online Google Reklamları Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Online Google Reklamları Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Fiyatları

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Online Google Reklamları Eğitimi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Online Google Reklamları Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Sınavı

Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Online Google Reklamları Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Online Google Reklamları Eğitimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

5.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 100
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (1)

Havva Dereli
Havva Dereli29 Kasım 2022 16:16
5

" Kesinlikle kullanılması gereken bir eğitim programı ilgi ve eğitimler harika başta tereddüt etmiştim ama iyiki almışım almak isteyenlere tavsiye ederim eğitmenlerin güzel ve ilgili destekleri sayesinde eğitim kutusu benim gözümde bir numara çok teşekkür ederim "

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

503 ₺ 359 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3741 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet