• Eğitimler
 • Yazılım Eğitimleri

Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2853 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2853 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi
 • Cihan Özhan
  Eğitmen

  Cihan Özhan

 • Kategori Yazılım Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

API yazarak dahi yüklü miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimimize katılmak. Eğitimin ardından edineceğiniz sertifika ile beraber geleceğinize yatırım yapın!


Bir program yazmak ve bu programı Golang kullanarak yapmak, sizi gerçekten zirveye taşır. Bu noktada yazmış olduğunuz programı diğer programlarla iç içe çalışır hale getirmek ise sizi profesyonel yapar. Yazmış olduğunuz en güncel ve gelişmiş dille kodladığınız programı, şirketlerin ve çeşitli kurumların kendi programlarıyla entegre edebileceksiniz. Başarılı bir yazılımcı uzmanı olarak ciddi gelirler elde edeceksiniz. Üstelik yalnızca API yazarak dahi yüklü miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimimize katılmak. Eğitimin ardından edineceğiniz sertifika ile beraber geleceğinize yatırım yapın!


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Golang Programlama Dili, sizlere temel seviyeden en üst seviyeye kadar RESTful API (web servisleri) programlamayı öğrenmenizi amaçlar.


(H3) Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Kazanımlarınız

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi kazanımlarınız şunlardır:

 • API & RESTful web servislerini geliştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Back-End & Server-Side uygulamalarını geliştirmeyi öğreneceksiniz.,
 • İstemci & platform bağımsız uygulama tasarlayacaksınız.
 • Veritabanı uygulamalarını geliştirerek ileri seviyeye taşıyacaksınız.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Golang RESTful API Programlama Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Golang RESTful API Programlama eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Golang RESTful API Programlama eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Nedir?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi nedir sorusuna açıklık getirelim. Golang RESTful API Programlama Eğitimi, Golang Programlama Dili hakkında temelden üst düzeye derinlemesine bilgi edinmenizi sağlayan bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu yanıtlayalım. Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne;

 • Çoğunlukla büyük girişimler tarafınca kullanım gören Golang Dili’ni ve temellerini öğrenmek isteyen bireyler,
 • Bu alana yönelik faaliyetle bulunmak isteyenler,
 • Açık kaynaklı (OpenSource) programlama dilini kullanmak isteyen yazılım uzmanları bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi iş olanakları nelerdir haydi hep birlikte keşfedelim. Açık kaynaklı programlama dili kullanılan çeşitli kurum ve kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz. Bunun dışında hızlı ve yüksek performanslı programlama dili üzerinden iş yapan kuruluşlarda da çalışabilirsiniz.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Golang RESTful API Programlama Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikası sizin, bu alana dair yetkinlik ve uzmanlığınızı gösteren somut bir belgesidir. Dolayısıyla işverenler tarafından önemli ölçüde dikkat çekebileceksiniz.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusuna yanıt verelim. Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikası sayesinde tüm kurum ve kuruluşların yazılım ve ARGE departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz. 


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimine Katılım

Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Golang RESTful API Programlama Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusuna açıklık getirelim. Golang RESTful API Programlama kurumlara faydası şunlardır: 

 • Açık kaynaklı programlama dili kullanarak uygun ve etkin çalışmalar yapacaksınız.
 • Hızlı ve yüksek performanslı programlama dilini öğrenerek kendinize yatırım yapacaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Golang RESTful API Programlama Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Golang RESTful API Programlama Eğitimi başvuru formunu doldurarak Golang RESTful API Programlama Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Fiyatları

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Golang RESTful API Programlama eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Golang RESTful API Programlama Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Golang RESTful API Programlama Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Golang RESTful API Programlama Eğitimi Sınavı

Canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Golang RESTful API Programlama Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Golang RESTful API Programlama Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Golang RESTful API Programlama Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Golang RESTful API Programlama Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Cihan Özhan

 • 18 Eğitim
 • 16 Aralık 2021 14:39 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yazılım Geliştirici, Eğitmen Cihan Özhan.

 

Kurucu,  Veri Uzmanı, Hacker olarak pek çok firmada ve projede yer aldım. Eğitmen olarak 10’u aşkın eğitim üretmiş bulunmaktayım. Pek çok makalem yayımlanmıştır. Pek çok kurumsal firmaya da eğitim vermekteyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Go Programlama Dili Eğitimi

·         Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

·         Golang RESTful API Programlama Eğitimi

·         C# Programlama Eğitimi

·         SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         SQLite Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         PostgreSQL Veri Tabanı Programlama ve SQL Eğitimi

·         RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Cihan Özhan

Cihan Özhan

Yazılımcı Geliştirici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Yazılım Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2853 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet