• Eğitimler
 • Yazılım Eğitimleri

Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2137 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2137 Kayıtlı Kişi

1889 ₺ 1349 ₺

Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi
 • Cihan Özhan
  Eğitmen

  Cihan Özhan

 • Kategori Yazılım Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Standart Library sayesinde siz de hızlanmak ister misiniz? Standart Library ve Go Programlama Dili’ni birleştirerek hızınızı zirveye taşıyacaksınız. Üstelik yalnızca Go Programlama Dili değil, beraberindeki tüm diller adına Standart Library öğreneceksiniz.


Standart Library sayesinde siz de hızlanmak ister misiniz? Standart Library ve Go Programlama Dili’ni birleştirerek hızınızı zirveye taşıyacaksınız. Üstelik yalnızca Go Programlama Dili değil, beraberindeki tüm diller adına Standart Library öğreneceksiniz. Eğer siz de bilişim sektöründe fark yaratmak istiyorsanız için tek yapmanız gereken Canlı online Golang Programlama Standart Library Eğitimimize katılmak! Eğitimin ardından siz de fark yaratıp gelirinizi katlayın. 


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi, sizlerin en temel kod kütüphanesi olan Standard Library konusunda uzmanlaşmanızı amaçlar. Bununla birlikte çeşitli uygulamalar geliştirmenizi hedefler.

Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Golang ile aklınızdaki uygulamaları tasarlayacaksınız.
 • Yalnızca Golang Programlama Dili ile birbirinden farklı alanlarda çeşitli projeler geliştireceksiniz.
 • Güncel ve yeni bir paket öğreneceksiniz.
 • İş hayatınızda son derece avantaj sağlayacaksınız.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Golang Programlama Standard Library 1 eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Golang Programlama Standard Library 1 eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Nedir?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi nedir sorusuna açıklık getirelim. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi, Programlama Dili’nin temelini oluşturan Standard Library ile uzmanlaşmanızı hedefleyen bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.  Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne;

 • Büyük girişimler tarafından sıkça kullanılan Golang Dilinin temellerini öğrenmek isteyen kişiler,
 • Golan programlama dili ile iyi bir yazılımcı olmayı hedefleyenler,
 • Eğitim sonunda Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Programlama dillerinin kullanıldığı birçok yazılım firmalarında faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Golang Programlama Standard Library 1 Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası, Bu alanda başarınızı ve donanımızı belgelemiş olursunuz. Bu sertifika vesilesiyle de iş süreçlerinizde önemli ölçüde dikkat çekerseniz.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası sayesinde çeşitli kurum ve kuruluşların yazılım birimlerinde faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimine Katılım

Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Golang Programlama Standard Library 1 Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. Golang Programlama Standard Library 1 kurumlara faydası şu şekildedir:

 • Hızlı ve performansı yüksek programlama dili ile daha verimli bir çalışma sağlar.
 • Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikası sayesinde iş süreçlerinizde yükselmenize vesile olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi başvuru formunu doldurarak Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Fiyatları

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Golang Programlama Standard Library 1 eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Golang Programlama Standard Library 1 Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi Sınavı

Canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Golang Programlama Standard Library 1 Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Cihan Özhan

 • 18 Eğitim
 • 16 Aralık 2021 14:39 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yazılım Geliştirici, Eğitmen Cihan Özhan.

 

Kurucu,  Veri Uzmanı, Hacker olarak pek çok firmada ve projede yer aldım. Eğitmen olarak 10’u aşkın eğitim üretmiş bulunmaktayım. Pek çok makalem yayımlanmıştır. Pek çok kurumsal firmaya da eğitim vermekteyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Go Programlama Dili Eğitimi

·         Golang Programlama Standard Library 1 Eğitimi

·         Golang RESTful API Programlama Eğitimi

·         C# Programlama Eğitimi

·         SQL Server Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         SQLite Veri Tabanı Programlama Eğitimi

·         PostgreSQL Veri Tabanı Programlama ve SQL Eğitimi

·         RESTful API Programlama Temelleri ve Mimari Tasarım Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Cihan Özhan

Cihan Özhan

Yazılımcı Geliştirici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

1889 ₺ 1349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Yazılım Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2137 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet