• Eğitimler
 • Müzik Eğitimleri

Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 1535 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 1535 Kayıtlı Kişi

2351 ₺ 1679 ₺

Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Müzik Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Uzun süredir gitar ya da davul mu çalıyorsunuz? Peki, daha önce hiçbir müzik grubunda çaldınız mı? Bu noktada artık bir grubun parçası mı olmak istiyorsunuz? Kendi grubunuzu kurarak, kendi bestelerinizi çalmak ya da müzik piyasasında yer edinmek ister miydiniz?


Uzun süredir gitar ya da davul mu çalıyorsunuz? Peki, daha önce hiçbir müzik grubunda çaldınız mı? Bu noktada artık bir grubun parçası mı olmak istiyorsunuz? Kendi grubunuzu kurarak, kendi bestelerinizi çalmak ya da müzik piyasasında yer edinmek ister miydiniz? Tüm bunları yapmanız adına sizler için hazırladığımız Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimimiz tam size göre! Bu eğitimin ardından dilediğiniz grupta gitar ya da davul çalacaksınız. Aynı zamanda gitar veya davul çalarken hiç zorlanmayacak, bununla birlikte müzikten son derece zevk alacaksınız. Ayrıca müzik gruplarda yer alarak hobinizden gelir elde edeceksiniz. Eğer bütün bu fırsatlar size de cazip geliyorsa Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimimize bekleriz!


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim.

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi, katılımcıların gitar ve davul çalgılarının nasıl çalındığını öğretmeyi amaçlar. Aynı zamanda bu alana yönelik iş bulmalarına önayak olacak Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası vererek katılımcıların başarısını belgelendirir.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi ile Kazanımlarınız

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi ile kazanımlarınız aşağıdaki gibidir:

Eğitim sonunda ritim duygusu kazanacaksınız.

Gitar ve davul senkronizasyonu hakkında etraflı bir bilgiye sahip olacaksınız.

Eğitim sonunda Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası alarak iş süreçlerinizi hızlandıracaksınız.

Müzik ruhunuzun ufkunu genişleteceksiniz.

Yeni bir hobi edinerek bundan kazanç elde edeceksiniz.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Gitar ve Davul Senkronizasyonu eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Gitar ve Davul Senkronizasyonu eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Basgitar Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Nedir?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi, gitar ve davul çalgılarının birbirleriyle olan senkronize dalgalarını ve bu çalgıların püf noktalarını katılımcılara sunmayı hedefleyen bir eğitim modülüdür.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne 

Müzik ruhunu geliştirmek isteyen bireyler,

Gitar ve davul çalgılarının senkronizasyonu hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler,

Eğitim sonrasında Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası alarak bunu işe dönüştürmeyi amaçlayan herkes bu eğitime katılabilir.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hadi, hep birlikte keşfedelim. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikalarınız sayesinde birçok farklı müzik grubunda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Şimdi de bu soruya açıklık getirelim. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası sayesinde ilgili alana yönelik bilginizi sergilersiniz.


Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu yanıtlayalım. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikası sayesinde birçok farklı müzik grubunda çalabilirsiniz. Bu noktada ilgili alana yönelik yetkinlik belgeniz olan Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikanız, müzik gruplarında çalmak için giriş biletiniz olacaktır.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Gitar ve Davul Senkronizasyonu Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusuna açıklık getirelim. Gitar ve Davul Senkronizasyonu kurumlara faydası şu şekildedir:

Ekip ruhu kazanılmasını sağlar.

Müzik ruhunu besler.

Ritim duygusunu geliştirir.


Kurumlar İçin Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi başvuru formunu doldurarak Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Fiyatları

Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Gitar ve Davul Senkronizasyonu eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Gitar ve Davul Senkronizasyonu Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi Sınavı

Canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Gitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Gitar ve Davul Senkronizasyonu Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

2351 ₺ 1679 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Müzik Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1535 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet