• Eğitimler
 • Müzik Eğitimleri

Canlı Online Gitar Eğitimi

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 2509 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Gitar Eğitimi

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 2509 Kayıtlı Kişi

1679 ₺ 1199 ₺

Canlı Online Gitar Eğitimi
 • Muhittin Gökmen Erciş
  Eğitmen

  Muhittin Gökmen Erciş

 • Kategori Müzik Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Birçok insan gitar çalmayı öğrenmek ister. Kimisi bir meslek olarak gitar çalar ve hayatını idame ettirecek olan maddi geliri kazanır kimisi de hobi olarak gitar çalar. Bu noktada hangi amaçla gitar kursuna katılmayı düşünüyorsanız sizler adına açtığımız Gitar Eğitimi’nden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


Birçok insan gitar çalmayı öğrenmek ister. Kimisi bir meslek olarak gitar çalar ve hayatını idame ettirecek olan maddi geliri kazanır kimisi de hobi olarak gitar çalar. Bu noktada hangi amaçla gitar kursuna katılmayı düşünüyorsanız sizler adına açtığımız Gitar Eğitimi’nden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.  Eğer siz de alanında uzman bir eğitmenden eğitim almak ve bununla beraber yeteneklerinizi sertifikalarla belgelendirip ek olarak eğlenirken gelir elde etmek istiyorsanız Gitar Eğitimimize katılabilirsiniz!


Gitar Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Gitar Eğitimi’nin amacı nedir? Gelin hep birlikte inceleyelim. Gitar Eğitimi, katılımcılarına bir hobi kazandırmayı amaçlar. Ayrıyeten müzik ruhunu genişletip bu alana yönelik faaliyetlerde bulunmak isteyen bireyler adına gereken her türlü bilgiyi aktararak katılımcıları geliştirmeyi hedefler. Bu gelişim doğrultusunda Gitar Eğitimi sertifikası vererek katılımcıların donanımını belgelendirir.


Gitar Eğitimi ile Kazanımlarınız

Gitar Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Gitar notalarını öğreneceksiniz.

Gitar çalmayı öğreneceksiniz.

Gitar çalarken bundan gelir elde edeceksiniz.

Gitar Eğitimi sertifikasıyla başarınızı sunacaksınız.

Birçok farklı yerde faaliyet göstereceksiniz.


Canlı Online Gitar Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Gitar Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Gitar Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Gitar eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Gitar Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Gitar eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Gitar Eğitimi sertifikası vermekteyiz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Gitar Eğitimi Nedir?

Gitar Eğitimi nedir? Sorusuna açıklık getirelim. Gitar Eğitimi, katılımcıların gitar çalgısını, notalarını ve nasıl çalındığını öğrenebilecekleri bir eğitim modülüdür. Aynı zamanda katılımcılar, Gitar Eğitimi’nin ardından aldıkları Gitar Eğitimi sertifikasıyla ilgili alanlarda faaliyet gösterebilmelerini hedefler. 


Canlı Online Gitar Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Gitar Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Gitar Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Gitar Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Gitar Eğitimi’ne:

Yeni bir hobi edinerek bundan kazanç elde etmek isteyen bireyler,

Gitar çalgısının nasıl çalındığını öğrenip inceliklerini kavramak isteyen kişiler,

Gitar Eğitimi sertifikasına sahip olmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.


Gitar Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Gitar Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Gitar Eğitimi sonrasında katılımcılar, birçok farklı müzik grubunda faaliyet gösterebilir. Bu noktada işverenler, kişinin kendini ne denli geliştirip ne kadar başarılı olduğuna odaklanır. Bu sebepten ötürü katılımcıların eğitim sonunda alacakları Gitar Eğitimi sertifikası, iş süreçlerini kolaylaştırmaya önayak olur.


Canlı Online Gitar Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Gitar Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Gitar Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Gitar Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı online Gitar Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Gitar Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Gitar Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Gelin, hep birlikte inceleyelim. Gitar Eğitimi Sertifikası, katılımcıların bu alandaki başarısını gösterir. Dolayısıyla Gitar Eğitimi sertifikasıyla birçok farklı müzik grubunda faaliyet gösterebildiğiniz gibi çeşitli kuruluşlarda da eğitmenlik yapabilirsiniz. Bu noktada Gitar Eğitimi sertifikanız sayesinde daima bir adım önde olacaksınız.


Gitar Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Gitar Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusuna açıklık getirelim. Gitar Eğitimi sertifikasıyla birçok farklı sahnede ya da canlı müzik alanlarında çalışabilirsiniz. Aynı zamanda konserlerle çeşitli gruplarla, albüm kayıtlarında ve hatta çeşitli orkestralarda faaliyet gösterebilirsiniz. Bu noktada ihtiyacınız olan tek şey Gitar Eğitimi sertifikasına sahip olmanızdır.


Canlı Online Gitar Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Gitar Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Gitar Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Gitar Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Gitar Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Gitar Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Gitar Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Gitar Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Gitar Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu ele alalım. Gitar kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

Katılımcıların müzik ruhunun gelişmesine olanak tanır.

Çalışanların ritim duygusunu geliştirerek kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Katılımcıların gitar çalgısını çalabilmesini sağlar.

Eğlenceli ve pozitif bir çalışma ortamı sunar.

Kurum içinde personellere Gitar Eğitimi sertifikası vererek bu alanda uzmanlaşmalarına vesile olur.


Kurumlar İçin Canlı Online Gitar Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Gitar Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Gitar Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Gitar Eğitimi başvuru formunu doldurarak Gitar Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Gitar Eğitimi Fiyatları

Canlı online Gitar Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Gitar eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Gitar Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Gitar Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Gitar Eğitimi Sınavı

Canlı online Gitar Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Gitar Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Gitar Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Gitar Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Gitar Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Muhittin Gökmen Erciş

 • 2 Eğitim
 • 25 Aralık 2021 14:34 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Müzik Prodüktörü, Enstrümantist, Eğitmen ve Müzik Terapisyeni Muhittin Gökmen Erciş.

 

Müzisyen olan ailemin yönlendirmesi ve desteğiyle müziğe küçük yaşta başladım. Ana enstrümanım Basgitardır. Bas Gitar ile birlikte tuşlu çalgılar, telli çalgılar, vurmalı çalgılar çalmakta, vokal ve ileri vokal yapmaktayım.

 

Kariyerime prodüktörlük ve ses mühendisliği yaparak devam ediyorum. “Jazzlı Sözlü Muhabbetler” isimli interaktif müzikal orkestrada Basgitar çalıyorum. Aranjörlüğünü ve prodüktörlüğünü yapmış olduğum son sanatçım İlayda Akbulut’tur. Sony Music Türkiye Youtube sayfası, Spotify ve diğer müzik ağlarından sözü ve müziği bana ait olan diğer çalışmalarımı da görebilirsiniz.  “Audio’Us” ismi ile kurduğum ufak çaplı bir oluşum ağında kendi homestudiom da proje bazlı işler yapmakta ve profesyonel ortamda kayıtlar almaktayım. Ayrıca Sertifikalı Müzik Terapisi uygulayıcısıyım.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

        Gitar Eğitimi

        Basgitar Eğitimi

        Basgitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Muhittin Gökmen Erciş

Muhittin Gökmen Erciş

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1679 ₺ 1199 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Müzik Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2509 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet