• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi

 • 27 Saat
 • 0 Ders
 • 2524 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi

 • 27 Saat
 • 0 Ders
 • 2524 Kayıtlı Kişi

3289 ₺ 2349 ₺

Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi
 • Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri
  Eğitmen

  Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Tek eğitimde aradığınız her şeyi bulacaksınız. Üstelik eğitim sonunda üst düzey Dijital Pazarlama Uzmanı olacaksınız. Bunun için Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimimize siz de katılabilirsiniz.


Günümüzde rağbet gören imaj yönetimi ve ticaret konusunu ele alalım. Bilindiği üzere bu süreç, dijital pazarlama ile ilerliyor. Hem girişimciler hem kurumlar hem açısından iş yapmak ve gelir elde etmek adına dijital pazarlama alanlarına yatırım yapılmaktadır. Bu gelişmelerden geri kalmamak adına dijital pazarlama unsurlarını kullanarak gelir elde etmek isteyenler olabilir. Bu noktada birçok insan dijital pazarlama eğitimlerine ilgi duyuyor. İmdadınıza yetişmek için sizler adına dijital pazarlama unsurlarını bir araya getirdik! Bu sebepten ötürü Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi hazırladık! Tek eğitimde aradığınız her şeyi bulacaksınız. Üstelik eğitim sonunda üst düzey Dijital Pazarlama Uzmanı olacaksınız. Bunun için Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimimize siz de katılabilirsiniz.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi, katılımcılarını sosyoekonomik alanda her geçen gün değişen ve gelişen dijital dünya ile bütünleştirmeyi amaçlar. Aynı zamanda eğitim sonunda Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası edinerek bu konuda profesyonel olmanızı hedefler.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi kazanımlarınız aşağıdaki gibidir:

 • Dijital pazarlama alanında görsel ve sözel bütünlemeleri kavrayacaksınız.
 • Dijital pazarlamanın unsurlarını en doğru bir şekilde kullanacaksınız.
 • Dilerseniz kendi işinizi kuracaksınız.
 • İsterseniz Dijital Pazarlama Uzmanı olarak faaliyet göstereceksiniz.
 • Her geçen gün değişen ve gelişen dünya karşısında dijital olarak bütünleşeceksiniz.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uyarı: Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi, katılımcılarını dijital pazarlamanın temelinden itibaren en süt seviyeye getirip bu alanda yetkin uzmanlar yapmayı hedefleyen bir eğitim modüldür.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne;

 • Bu alana yönelik kendini geliştirip ilgili alanlarda faaliyet göstermek isteyenler,
 • Satış, dijital pazarlama ya da içerik üreticiliği konusunda uzman olmak isteyen bireyler,
 • Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler,
 • Eğitim sonrasında Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikasıyla geleceğine yön vermek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi iş olanakları nelerdir haydi, hep birlikte keşfedelim. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sayesinde birçok farklı kurum ve kuruluşta faaliyet gösterebilirsiniz. Aynı zamanda bu alana yönelik yetkinliğinizin sembolü olan Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası sayesinde iş süreçlerinize hız kazandırabilirsiniz.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar gelin hep birlikte inceleyelim. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası, bu alandaki donanımınızın göstergesi olarak sizlere öncülük eder.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası sayesinde neredeyse bütün kurum ve kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimine Katılım

Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Genişletilmiş Dijital Pazarlama kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Gün geçtikçe değişen ve gelişen dünya karşısında bütünleşeceksiniz.
 • Marka bilinirliğini en üst seviyeye taşıyacaksınız.
 • Birçok insana ulaşıp satışlarınızı artıracaksınız.


Kurumlar İçin Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi başvuru formunu doldurarak Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Fiyatları

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sınavı

Canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

Eğitmenler
Eğitim Ücreti

3289 ₺ 2349 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2524 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:27 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet