• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2927 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2927 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Özellikle satış ekiplerinin yaşadığı en büyük güçlük kuşak farklarına göre satış stratejileri kurmaktır...


Özellikle satış ekiplerinin yaşadığı en büyük güçlük kuşak farklarına göre satış stratejileri kurmaktır. X, Z, Y kuşakları derken işin içinden çıkılması çok zorlaşır. Bu soruna çözüm üretmek adına Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi hazırladık. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimimiz ile bir adım önde olun!


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin amacı, katılımcılarına büyük önem teşkil eden kuşak farklılıkları sorununu aşmaları için ihtiyaç duydukları tüyoları vermektir.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Kuşak farklılıklarının kaynağını öğreneceksiniz.

Kuşak farklılıklarını nasıl aşacağınızı keşfedeceksiniz.

Satış ekibi yönetiyorsanız ya da satış ekibinde çalışıyorsanız kuşak farklılıklarına özel strateji geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Sahip olduğunuz sertifikalar bir adım önde olmanıza vesile olacak.

Hepsi ve daha fazlası Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimimizde!


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.

En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sunmaktayız.

Alanında uzman Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.

Gelişmelere uygun olarak Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.

Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Nedir?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi, kuşak farklarından dolayı sorun yaşayan katılımcılarının, bu sorunları nasıl aşacağını keşfetmelerini sağlar. Özellikle satış ekiplerinin, kuşak farklılıklarına yönelik strateji geliştirmelerine vesile olur.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne dileyen herkes herhangi bir şart aranmaksızın katılım sağlayabilir.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ile özellikle satış ekipleri yöneten şirketlerde iş bulmanız kolaylaşır.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikası, kuşak farkları konusunda uzman olduğunuzu belgelendirir.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikasıyla, özel kurumlarda fark yaratabilirsiniz. 


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) kurumlara faydası şunlardır:

Satış ekibiniz varsa onların kuşak farklılıkları noktasında gelişim sağlamalarına vesile olursunuz.

Kuşak farklılıklarıyla başa çıkmada uzmanlaşan ekibinizin satış grafiği artar.


Kurumlar İçin Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi başvuru formunu doldurarak Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Fiyatları

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sınavı

Canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2927 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet