• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 4216 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 4216 Kayıtlı Kişi

419 ₺ 299 ₺

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Okulunuzdan mezun olduktan sonra pek çok kez sınavlara, mülakatlara girdiniz ve iş görüşmeleri yaptınız...


Okulunuzdan mezun olduktan sonra pek çok kez sınavlara, mülakatlara girdiniz ve iş görüşmeleri yaptınız. Peki, etkili mülakat tekniklerini biliyor muydunuz? Etkili mülakat tekniklerini keşfetmeniz için Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi açtık. Alanında uzman eğitmenimiz, bir insan kaynakları profesyonelinin adaydan beklentisinin ne olduğunu anlatacak. Mülakatı olumlu tamamlamanız için neler yapmanız gerektiği ile ilgili sizleri bilgilendirecek. Bu fırsatı yakalamak için Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimimize katılın!


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı, mülakat tekniklerini katılımcılarına öğretmektir.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İnsan kaynakları uzmanlarının, işin türüne göre yaptığı mülakatlardan ne beklediğini keşfedeceksiniz.
 • Kendinizi ve işinizi doğru ifade edebileceksiniz.
 • Mülakat sürecini doğru yönetebileceksiniz.
 • İş görüşmelerinizde, çalışıyorsanız yaptığınız görüşmelerde mülakat tekniklerini kullanarak fark yaratacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimimizde!


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Eğitmenden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Kursu sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Nedir?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi, iş arayan katılımcılara iş görüşmelerinde avantaj sağlayacak mülakat tekniklerini öğretmeyi hedeflemektedir.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne dileyen herkes, herhangi bir ön şart aranmaksızın katılım sağlayabilir.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ile girdiğiniz iş görüşmesi ve katıldığınız mülakatlarda kendinize avantaj sağlayacaksınız.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası bu konudaki yetkinliğinizi belgelendirmenizi sağlar.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla mülakat süreçlerinizi doğru yönetebileceksiniz.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Katılım

Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Kurumlar İçin Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri kurumlara faydası, mülakat tekniklerini öğrenen alt, orta ve üst düzey yöneticileriniz, şirket içi ve şirket dışı faaliyetlerde avantaj sağlayacaktır.


Kurumlar İçin Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sınavı

Canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda canlı online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

419 ₺ 299 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4216 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet