• Eğitimler
 • Muhasebe & Finans Eğitimleri

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 1700 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 1700 Kayıtlı Kişi

517 ₺ 369 ₺

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi
 • Mustafa Kalafat
  Eğitmen

  Mustafa Kalafat

 • Kategori Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Genel Muhasebe öğrenerek kendinize bir meslek edinmeyi düşündünüz mü? Üstelik ulusal ve uluslararası akredite olan üniversite onaylı sertifikalara sahip olarak iş fırsatlarını ayağınıza getireceksiniz.


Genel Muhasebe öğrenerek kendinize bir meslek edinmeyi düşündünüz mü? Üstelik ulusal ve uluslararası akredite olan üniversite onaylı sertifikalara sahip olarak iş fırsatlarını ayağınıza getireceksiniz. Aynı zamanda Canlı Genel Muhasebeye dair edindiğiniz bilgiler ışığında yeteneklerinizi belgelendirerek iş bulma süreçlerinize hız kazandıracaksınız. 

Canlı Genel Muhasebe Eğitimimiz, alanında uzman eğitmenimiz tarafından size özel hazırlanmış olup aynı zamanda en güncel ve en yeni bilgileri içinde barındırır. Eğer siz de bu imkânlardan yararlanmak istiyorsanız Canlı Genel Muhasebe Eğitimimize katılım sağlayabilirsiniz. 


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin amacı hep birlikte inceleyelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi, Canlı Genel Muhasebe alanında kendini geliştirmeyi amaçlayan bireylerin ya da çeşitli kurumsal firmaların, yasal yollara başvurarak kural ve kaideleri öğrenmeleri ve bunlara uygun çeşitli faaliyetlerde bulunulmasını sağlamaktır. 

Aynı zamanda eğitimin sonunda alacağınız Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikasıyla bu alandaki başarınızı işverenlere sunabileceksiniz. Muhasebe sertifika programları gelişiminizi desteklediği gibi yetkinliklerinizi de belgelendirmektedir. Eğitime katılımınız ve tamamlamanız bu nedenlerle çok önemlidir. 

Muhasebe kursları muhasebe ile ilgili iş hayatının talep ettiği bilgileri size sunmaktadır. Özellikle bir finans uzmanı muhasebe öğrenerek gelişimini artırabilir. Finans ile ilgili bilgilere sahipken kendini üst düzeyde yetiştirerek yeteneklerini geliştirebilir. Detaylı bilgi eğitim sayfasında yer almaktadır. Dilerseniz iletişim bölümünde öğrenci temsilcilerimizden destek ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

UYARI:

 • Canlı Genel Muhasebe Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Genel Muhasebe Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Genel Muhasebe Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır.

 • Genel muhasebe uzmanı olarak çalışıp faaliyet göstereceksiniz. 
 • Genel muhasebe uygulamalarının en güncel programlarını öğreneceksiniz.
 • Genel Muhasebe alanında meslek edinip Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası kazanacaksınız.
 • Kurum ve kuruluşların muhasebe/finans departmanlarında çalışacaksınız.
 • Eğitimde öğrendiğiniz bilgiler sayesinde mevcut işinizde terfi alıp yükseleceksiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Genel Muhasebe eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Genel Muhasebe eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin Yanında Önerebileceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin yanında önerebileceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nden önce eğer ön muhasebe ile ilgili bilginiz yoksa Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi’ni tavsiye ederiz. Böylece temelden başlayarak muhasebe öğrenme şansı bulabilirsiniz.

Muhasebe eğitimlerinin yanında finansal yönetim alanında kendinizi geliştirmek ve yetkinliğinizi üst düzeye çıkarmak için Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ni tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi de gelişiminizi üst seviyeye çıkaracaktır.

Muhasebe & Finans Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi isterseniz iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Nedir?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi nedir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi, ticari faaliyetlerde bulunan ya da bireysel çalışan herkesin veya kurumsal bütün kurul ve kuruluşların, yasal açıdan belirlenmiş kural ve kaidelerle faaliyet göstermesi için gerekli bilgileri tüm şeffaflığıyla katılımcılara sunan bir eğitim modülüdür.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne:

 • Muhasebe ya da finansal alanlarda kendini geliştirmek isteyen bireyler,
 • Muhasebe uzmanı ya da Muhasebe Şefi olmak isteyen kişiler,
 • Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası alarak başarısını sergilemek isteyenler,
 • Genel Muhasebeyi bir meslek icra etmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi iş olanakları nelerdir gelin, hep birlikte keşfedelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sonrasında Ticari faaliyetlerle ilerleme kaydeden bütün kurum ve kuruluşlarla birlikte özel şirketlerin muhasebe / finans departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz. Bununla birlikte birçok muhasebe/müşavirlik bürolarında iş fırsatlarını ayağınıza getirebilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Online Sertifika

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Genel Muhasebe Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hadi, hep birlikte inceleyelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası sayesinde aldığınız bu eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile taçlandırmış olursunuz. Aynı zamanda Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası, iş süreçlerinize hız kazandıracak olan ana etmendir. Bununla birlikte bu sertifika vesilesiyle mevcut işinizde de kolaylıkla yükselebilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz şimdi de bu soruya açıklık getirelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sonrasında kazanmış olduğunuz sertifikayla beraber muhasebe alanına yönelik bütün kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz. Aynı zamanda özel şirketlerin muhasebe / finans alanlarında da boy gösterebilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne Katılım

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Genel Muhasebe Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.

Uzaktan eğitim sistemi size önemli avantajlar sağlamaktadır. Zaman ve mekândan bağımsız olarak konfor alanınız içinde eğitimlere katılım sağlayabilirsiniz.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Genel Muhasebe kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Yasal mevzuatlara uygun bir şekilde olarak her türlü kayıtın tutulmasını sağlar.
 • Firmaların belirli bir düzen halinde çalışmasına vesile olur.
 • Mali açıdan birçok firmanın mevcut durumuna açıklık getirmesine vesile olur.
 • Kurum içi çalışanlara Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası vererek başarılarını belgelendirmelerine önayak olur.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Genel Muhasebe Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Genel Muhasebe Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Fiyatları

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Genel Muhasebe eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Genel Muhasebe Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Genel Muhasebe Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Genel Muhasebe Eğitimi Sınavı

Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı Genel Muhasebe Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Genel Muhasebe Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Tüm eğitimlerin sertifikasını eğitim sonunda talep edebilirsiniz. Eğitimi bitirmeden ve eğitim bitirme sınavını geçmeden sertifika verilmemektedir.

Mustafa Kalafat

 • 8 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:24 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, E. Öğretim Görevlisi, İşletme Bilim Uzmanı, Eğitmen Mustafa Kalafat!

 

Trakya Üniversitesi, Edirne İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sosyal Bilimler Enstitüsü, Tezli Yüksek Lisans İşletme Anabilim Dalı, Muhasebe – Finansman Bölümü’nde yüksek lisansımı tamamladım. Amerika’da Conley Amerikan Üniversitesi, Muhasebe - Denetim Doktora Programı’nda doktora yaptım.

 

Yaklaşık 20 yıldır aktif olarak iş hayatının içindeyim. Muhasebe Uzmanı, Muhasebe Müdür Yardımcısı, Muhasebe Şefi, Yazar, Öğretim Görevlisi gibi pek çok pozisyonda çalıştım. Pek çok makalem yayınlandı. Birçok seminerlere, eğitimlere katıldım. Ve bizzat ben de seminerler verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim. Hepinizi eğitimlerime bekliyorum.


 • Genel Muhasebe
 • Finansal Yönetim
 • Ön Muhasebe

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Mustafa Kalafat

Mustafa Kalafat

Akademisyen - Finans Uzmanı - Finans Eğitmeni
Eğitim Ücreti

517 ₺ 369 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1700 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:9 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet