• Eğitimler
 • Muhasebe & Finans Eğitimleri

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 2267 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi

 • 9 Saat
 • 0 Ders
 • 2267 Kayıtlı Kişi

461 ₺ 329 ₺

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi
 • Mustafa Kalafat
  Eğitmen

  Mustafa Kalafat

 • Kategori Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hiç finans şirketlerinde faaliyet göstermeyi ya da kendi finans yönetiminizi yapmayı hayal ettiniz mi? Cevabınız “Evet” ise sizler adına hazırladığımız Finansal Yönetim Eğitimine katılıp kendinize yatırım yapabilirsiniz! 


Hiç finans şirketlerinde faaliyet göstermeyi ya da kendi finans yönetiminizi yapmayı hayal ettiniz mi? Cevabınız “Evet” ise sizler adına hazırladığımız Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı’na katılıp kendinize yatırım yapabilirsiniz! Üstelik alanında uzman eğitmenimizin sizler için özel olarak hazırladığı Canlı Finansal Yönetim Eğitimi, en yeni ve en güncel bilgileri kapsamaktadır. Eğer sizler de Finans Yönetimi uzmanı olmak ya da uzmanlığınızı geliştirip daha da yükselmek istiyorsanız Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programımıza katılabilirsiniz!


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin amacı nedir gelin, hep birlikte inceleyelim. Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı, katılımcıların mevcutta var olan mal ve kazançlarını etkin yönetebilmesini amaçlar. Bununla birlikte portföy yönetimi, sermaye artırımı ya da risk analizi gibi konularda da bilgi sahibi olmanızı hedefler. 

Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sertifikası vererek katılımcıların başarılarını belgeler.

Finans alanında kendini yetiştirmek isteyen katılımcılarımız Finansal Yönetim Sertifika Programı’na katılmaktadır. Eğitimin sonunda aldıkları sertifikalarla finans muhasebe alanında uzman olarak görev almaktadırlar.

UYARI:

 • Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Üst düzey mali analiz yapacaksınız.
 • Yerinde ve doğru kararlar alarak geleceğinize yatırım yapacaksınız.
 • Finansal Yönetim hakkında A’dan Z’ye her şeyi öğreneceksiniz.
 • Gelecek odaklı düşünüp olacakları öngöreceksiniz.
 • Finansal Yönetim Eğitimi sertifikası alarak özgeçmişinize fayda sağlayacaksınız.
 • İlgili sektörde faaliyet gösterip ciddi kazançlar elde edeceksiniz.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Finansal Yönetim eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Finansal Yönetim Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Finansal Yönetim eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Finansal Yönetim Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin yanında muhasebe öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için Canlı Online Ön Muhasebe Eğitimi size istediğiniz temeli kazandıracaktır. Muhasebe alanında temel bilginiz varsa Canlı Online Genel Muhasebe Eğitimi sizi üst seviyeye çıkaracaktır.

Uluslararası, üst düzey, sizi zirveye taşıyacak bir eğitim isterseniz de Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi gelişiminize sağlam katkılarda bulunacaktır.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Nedir?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi nedir? Şimdi de bu soruya açıklık getirelim. Canlı Finansal Yönetim Kursu, sizler adına özel olarak hazırlanan ve finans sektörüne dair her şeyi öğrenip sekteye uğramamanızı sağlayan bir eğitim modülüdür. Bununla birlikte Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı, ilgili sektörlerde çalışmanız adına sizler için işverenlere sunabileceğiniz Canlı Finansal Yönetim Kursu sertifikası sunar.

Finansal analiz finansal konularında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin ilgilendiği ve eğitimini aldığı bir sosyal bilimler alanıdır. Bu alanda lisans ve yüksek lisans yapabilirsiniz fakat daha kısa yoldan uzman olmak isterseniz Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programımıza katılım sağlayabilirsiniz. Bu imkân aylar öncesine kadar mümkün değildi. Fakat artık bilgi ve sertifika sahibi olmak çok daha kolay gerçekleşmektedir.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Finansal Yönetim Kursu’na:

 • Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun kişiler,
 • Finans sektöründe işe atılıp faaliyet göstermeyi hedefleyen kişiler,
 • Finansal Yönetim sistemine dair her şeyi öğrenmek isteyen bireyler,
 • Kişisel gelişimine destek olmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi iş olanakları nelerdir? Gelin, hep birlikte keşfedelim. Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı’nın ardından birçok şirketin finans ve muhasebe departmanlarında faaliyet gösterebilirsiniz. Bununla beraber mali müşavirlik bürolarında da çalışabilirsiniz.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Online Sertifika

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Finansal Yönetim Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Finansal Yönetim Kursu basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sertifikası, bu alanda uzman olduğunuzu kanıtlar. Dolayısıyla ilgili alana yönelik yaptığınız iş başvurularında işverenler tarafından öncelikli olmanıza vesile olur.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sonrasında aşağıdaki alanlarda iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

 • Birçok kurum ve kuruluşun finans ve muhasebe departmanlarında çalışabilirsiniz.
 • Finans kuruluş ya da finansal yatırım şirketlerinin ilgili alanlarında faaliyet gösterebilirsiniz.
 • Mali müşavirlik bürolarında boy gösterebilirsiniz.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne Katılım

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Finansal Yönetim Kursu web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Finansal Yönetim Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Finansal Yönetim Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir. Online eğitime katılım, konfor alanınızdan çıkmadan çalışmanız bakımından oldukça değerlidir.  


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Finansal Yönetim kurumlara faydası aşağıdaki gibidir:

 • Finansal verilerin doğru ve uygun bir şekilde okunarak geleceğe yönelik yerinde kararlar alınmasını sağlar.
 • Mevcuttaki mal ve kazançların doğru bir şekilde yönetilmesine vesile olur. 
 • Çalışanların Canlı Finansal Yönetim yapabilmesini sağlayarak iş verimini artırır.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Finansal Yönetim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Finansal Yönetim Eğitimi başvuru formunu doldurarak Finansal Yönetim Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Fiyatları

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Finansal Yönetim eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Finansal Yönetim Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Finansal Yönetim Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Finansal Yönetim Eğitimi Sınavı

Canlı Finansal Yönetim Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Finansal Yönetim Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Finansal Yönetim Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Finansal Yönetim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Finansal Yönetim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Mustafa Kalafat

 • 8 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:24 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, E. Öğretim Görevlisi, İşletme Bilim Uzmanı, Eğitmen Mustafa Kalafat!

 

Trakya Üniversitesi, Edirne İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sosyal Bilimler Enstitüsü, Tezli Yüksek Lisans İşletme Anabilim Dalı, Muhasebe – Finansman Bölümü’nde yüksek lisansımı tamamladım. Amerika’da Conley Amerikan Üniversitesi, Muhasebe - Denetim Doktora Programı’nda doktora yaptım.

 

Yaklaşık 20 yıldır aktif olarak iş hayatının içindeyim. Muhasebe Uzmanı, Muhasebe Müdür Yardımcısı, Muhasebe Şefi, Yazar, Öğretim Görevlisi gibi pek çok pozisyonda çalıştım. Pek çok makalem yayınlandı. Birçok seminerlere, eğitimlere katıldım. Ve bizzat ben de seminerler verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim. Hepinizi eğitimlerime bekliyorum.


 • Genel Muhasebe
 • Finansal Yönetim
 • Ön Muhasebe

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Mustafa Kalafat

Mustafa Kalafat

Akademisyen - Finans Uzmanı - Finans Eğitmeni
Eğitim Ücreti

461 ₺ 329 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+161 ₺
 • Üniversite Sertifikası+264 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2267 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:9 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet