• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 1373 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 1373 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Toplantılar çok mu zamanınızı alıyor? Sizi uğraştırıyor mu? Verdiğiniz emeğin karşılığını alamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Siz toplantılarınızı etkin ve etkili bir şekilde yapmak ve maksimum fayda sağlamak istiyorsunuz. O halde size Canlı Online Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ni tavsiye ediyoruz.


Toplantılar çok mu zamanınızı alıyor? Sizi uğraştırıyor mu? Verdiğiniz emeğin karşılığını alamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Siz toplantılarınızı etkin ve etkili bir şekilde yapmak ve maksimum fayda sağlamak istiyorsunuz. 

O halde size Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ni tavsiye ediyoruz. Konusunda uzman eğitmenimizin verdiği bu eğitimle fark yaratacaksınız.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Etkin ve verimli Etkili Toplantı Yönetimi tüm kurum ve kuruluşlar için oldukça önemlidir. 

Toplantılar, satışların arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi gibi kritik konularda hedef ve çözüm odaklı bir anlayış ve uygulanabilir çözümlere ulaştırmaktadır. Ve doğru kararlar alınmasını sağlamaktır. Canlı Etkin Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin amacı, toplantıların etkin olmasını sağlamaktır.

Verimli toplantı yönetimi şirketler için oldukça önemlidir. Bu nedenle bir toplantının idarecisi olarak yönetmenin temel incelikleri bilmesinde fayda vardır. Yönetmenin bilgi ve becerilerini etkili kullanması bireysel olarak da kurumsal olarak da zamanda kârlılığı sağlamaktadır. 

UYARI:

 • Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İyi bir yönetici olma yolunda liderlik ve yöneticilik vasıfları edineceksiniz.
 • Planlama, zaman ve kriz yönetimi gibi konularda doğru karar almayı öğreneceksiniz.
 • Çalıştığınız kuruma yön vereceksiniz.
 • Hayati kararları almada büyük sorumluluk alabileceksiniz.
 • Kariyeriniz için önemli bir adım atmış olacaksınız.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Etkili Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Toplantı yönetiminin verimli geçmesinin bir yolu da sunumdur. Sunum tekniklerinden ne kadar faydalanırsanız başarınız o kadar artacaktır. Bunun için Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi size yardımcı olacaktır.

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ni video online olarak tercih edebilirsiniz. Video eğitim size zaman yönetiminizi kendinizin yapabilmesi olanağı sağlamaktadır. Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’na bu noktada muadil oluşturmaktadır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Nedir?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi, etkili ve verimli Etkili Toplantı Yönetimi noktasında katılımcılarını bilgilendirmektedir. 

Toplantıları etkili yönetebilmek için konu hakkında bilgi almak ya da eğitimini almak gerekmektedir.  Bir toplantı yönetmeninin en önemli özelliği zamanı doğru kullanmaktır. Y etkili olarak yönetmenin temel işlevi kısa zamanda çok kişiye fikrini ifade edebilmesi için fırsat vermesidir. 

Toplantıya katılan herkesin fikrini ifade edebilmesi katılımcılar tarafından olumlu karşılanacak ve şirket içi denge kurulacaktır. Toplantıların verimli geçmesinin anahtarı budur.

Her katılımcının “kabul ediyorum, toplantı verimli geçti” demesi başarılı sonucun en önemli göstergelerinden biridir. Toplantı yönetiminin temel incelikleri konusunda bilgi sahibi bir toplantı yönetmeninin etkili ve verimli toplantı düzenleyebilmesi olasıdır. Yönetmenin temel incelikleri konusunda bilgi sahibi olması bu nedenlerle oldukça önemlidir. Toplantı yönetimi konusunda sağlanacak başarı, mutluluğu ve kârlılığı sağlayacaktır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İyi bir lider ya da iyi bir yönetici olma yolunda kendini geliştirmek isteyen herkes mezuniyet şartı aranmaksızın Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimimize katılabilir.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

 • Tüm kurum ve kuruluşlarda,
 • Ticari faaliyet gösteren şirketler ile sosyal yardım kuruluşlarında,
 • Spordan, sanayiye, turizmden sağlık sektörüne kadar kısaca çalışma hayatının her noktasında iyi bir yönetici ya da iyi bir lider olmak için iş fırsatları bulabilirsiniz.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikası sayesinde aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı belgelemiş olursunuz. Ve bu da sizi bir adım öne çıkarak iş bulmanızda ya da mevcut işinizde yükselmenizi sağlamaktadır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla tarımdan sanayiye, turizmden ilaç sektörüne kadar kısaca çalışma hayatının her noktasında iyi bir yönetici veya iyi bir lider olmak için iş fırsatları bulabilirsiniz.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne Katılım

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi kurumlara faydası şunlardır: 

 • Kritik anlarda doğru kararlar almanızı kolaylaştırmaktadır,
 • Planlama, kriz ve zaman yönetimi yapmanızı sağlamaktadır,
 • Muhtemel zararların önlenmesi ya da satış ve faaliyetlerin arttırılması noktasında katkı sağlamaktadır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi başvuru formunu doldurarak Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sınavı

Canlı Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Etkili Etkili Toplantı Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1373 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet