• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2326 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2326 Kayıtlı Kişi

937 ₺ 669 ₺

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Karşınızda size pürdikkat odaklanmış kişiler olduğunu hayal edin. Bu esnada konuşma yapmak sizi elbette ki gerginleştirecek. Çünkü heyecanınızı koruyup sunumu istediğiniz sonuca bağlamak çetrefilli bir süreç olabilir. Bütün bunların üstesinden gelmek adına sunum tekniklerini son derece iyi bilinmelisiniz.


Karşınızda size pürdikkat odaklanmış kişiler olduğunu hayal edin. Bu esnada konuşma yapmak sizi elbette ki gerginleştirecek. Çünkü heyecanınızı koruyup sunumu istediğiniz sonuca bağlamak çetrefilli bir süreç olabilir. 

Bütün bunların üstesinden gelmek adına sunum teknikleri son derece iyi bilinmeli. Bununla birlikte bu teknikleri yerinde ve etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz. 

İşte bütün bunları yapabilmeniz adına sizler için Sunum Teknikleri Eğitimi hazırladık! Siz de sunumda profesyonel olmak ve sunumlarınızı hedeflediğiniz gibi yönetebilmek istiyorsanız Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimimize göz atabilirsiniz. 


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Sunum Teknikleri Eğitimi sizin, yapacağınız sunum boyunca konuşmayı ve koordinasyonu yönetebilmenizi amaçlar. Aynı zamanda kendinizi bu alana yönelik geliştirmenize de vesile olur.

Sunum becerilerinizi geliştirmek iş hayatında size önemli avantaj sağlayacaktır. Etkili bir sunum hem yöneticiler nezdinde hem de müşteriler nezdinde sizi değerli kılacaktır. Bu noktada katılımcılarımızın en büyük avantajı Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimiyle ikna edici ve üst düzeyde sunum yapma yeteneğine sahibi olmalarıdır. 

Diğer taraftan topluluk önünde konuşmanın zor olduğu bilinmektedir. Etkili bir sunumu tasarım araçlarında oluşturduktan sonra bir de sunumu mükemmel bir biçimde gerçekleştirmek  ve akılda kalıcı olmasını sağlamak gerekmektedir. İşte bu noktada eğitimin sonunda edineceğiniz bilgiler sizlere yardımcı olacaktır.

UYARI:

 • Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız aşağıdaki gibidir:

 • Görsel alanda daha da iyi sunumlar yapacaksınız.
 • Konuşmalarınızı sunum esnasında sağlıklı bir şekilde yönetebileceksiniz.
 • Bilgiyi avantaja çevirerek lehinize işler yapacaksınız.
 • Topluluk önünde konuşmaktan korkmayacaksınız.
 • Her türlü soru ve problemlerin altından rahatlıkla kalkacaksınız.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Sunum Teknikleri Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Sunum Teknikleri eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Sunum Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Etkili Sunum Teknikleri eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Eğer talep ederseniz Canlı Etkili Sunum Teknikleri Kursu’nun yanında video olarak sunduğumuz Sunum Dramatizasyonu Eğitimi de edinebilirsiniz. Video eğitimler zaman yönetiminizi kendiniz yapmanız bakımından oldukça önemlidir.

Bunun dışında yapacağınız sunumlarda kurumsal dili ve profesyonelliği yakalamanız gerekmektedir. Bunun yolu da kurumsal iletişimi bilmenizden geçmektedir. Kurumsal İletişim Eğitimi, size kurumsal dilin kıvrımlarını öğretmesi bakımından işinize yarayacaktır.

Son olarak tavsiyemiz ileteceğiniz mesaj ikna edici olmak zorundadır. İkna edici mesaj ise iletişim alanında uzman olmaktan geçmektedir. Sunum esnasında söylediğiniz her sözün, her hareketinizin izleyiciler tarafından takip edileceğini bilmelisiniz. Bu nedenle sözlerinizi ve yazılarınızı iletişim kurallarına uygun olarak belirlemek, jest ve mimiklerinize yön vermek için İleri İletişim Teknikleri Eğitimi size rehber olacaktır.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Nedir?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Sunum Teknikleri Eğitimi, toplantı, sunum ya da konuşma yapacağınız kalabalık ortamlarda kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayan bir eğitim modülüdür.

 

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Sunum Teknikleri Eğitimi’ne;

 • Etkili ve başarılı sunum yapmak isteyen bireyler,
 • Topluluk içinde kendini daha iyi ifade etmek isteyen kişiler,
 • Bu alana yönelik bilgi sahibi olmak isteyenler,
 • Eğitim sonunda Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikası almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Bilindiği üzere konuşma, her alanda sizi bir sonraki adıma götürecek olan araçtır. Dolayısıyla konuşmanızı ne denli başarılı yaparsanız o kadar ön planda olursunuz. Bu sebepten ötürü Sunum Teknikleri Eğitimi sonunda alacağınız sertifikayla beraber iş süreçlerinde başarı elde edip rakiplerinizden sıyrılacaksınız.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sertifika

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Sunum Teknikleri Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikası sayesinde bu alana yönelik yetkinliğinizi belgelendirmiş olursunuz.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Sunum Teknikleri Eğitimi Sertifikası direkt olarak meslek edindirmez. Bunun yerine başvuru yaptığınız iş doğrultusunda kendinizi yerinde ve uygun ifade etmenizde avantaj sağlar.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimine Katılım

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Sunum Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Etkili Sunum Teknikleri Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kurumlar, kendilerini ifade edebildikleri sürece güven oluştururlar. Dolayısıyla hangi sektör ya da departman olursa olsun sunum yapamayan birim, kurumun zayıf halkası olarak dezavantaj yaratır. Kurumlarda Sunum Teknikleri Eğitimi faydaları aşağıdaki maddeler gibidir:

 • Kişi ve ekiplerin kendilerini ifade etmesine vesile olur.
 • Kurumun tanıtım aşamasında aktif olmasını sağlar.
 • Yanlış ve eksik bilgilendirmelere mahal vermez.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Sunum Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Sunum Teknikleri Eğitimi başvuru formunu doldurarak Sunum Teknikleri Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Sunum Teknikleri eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Sunum Teknikleri Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Sunum Teknikleri Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sınavı

Canlı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Sunum Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. 

Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Etkili Sunum Teknikleri Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Sunum Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

937 ₺ 669 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2326 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet