• Eğitimler
 • Koçluk Eğitimleri

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi

 • 8 Saat
 • 0 Ders
 • 1685 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi

 • 8 Saat
 • 0 Ders
 • 1685 Kayıtlı Kişi

1399 ₺ 999 ₺

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi
 • Semiha Türkmen
  Eğitmen

  Semiha Türkmen

 • Kategori Koçluk Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Yeni doğan bebeklerin anne sütü ile beslenmesinin önemi, tüm anneler ve anne adayları tarafınca bilinir. Öte yandan bebeğin doğru beslenmesini sağlamak, yalnızca anne içgüdüleriyle mümkün olamaz. Bu alana yönelik çalışmalarda bulunan uzmanlar, doğru beslenme adına anne ve anne adaylarının bilinçlenmesi gerektiğini vurguluyorlar.


Yeni doğan bebeklerin anne sütü ve emzirmenin önemi, tüm anneler ve anne adayları tarafınca bilinir. Öte yandan bebeğin doğru beslenmesini sağlamak, yalnızca anne içgüdüleriyle mümkün olamaz. Bu alana yönelik çalışmalarda bulunan uzmanlar, doğru beslenme adına anne ve anne adaylarının bilinçlenmesi gerektiğini vurguluyorlar. 

Emzirme konusunda bilinçlenmek de yalnızca eğitim ile mümkün olabilir. Bu soruna çözüm getirmek için ve konunun hassasiyetini göz önünde bulundurarak Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi hazırladık! 

Anneler, anne adayları, doğru emzirme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, emzirme koçu olmak isteyenler gibi birçok vesileyle bu eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nin amacı nedir haydi gelin, hep birlikte inceleyelim. Annenin bebeğine ve kendisine doğru bir şekilde bakabilmesi çok önemlidir. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu’nun amacı emzirme danışmanları yetiştirmektir. 

Annenin emzirmeye başladığı ve bıraktığı süre bebek için oldukça önemlidir. Bebek sütü bırakana kadar emzirme devam etmelidir. Bebek sütü bırakırsa belli bir yaşa gelene kadar anne sütü sağmaya ve bebeğe içirmeye devam etmelidir. Emzirme sürecinde anne ile bebek arasında kurulan bağ da oldukça önemlidir.

Anne sütü ile beslenmenin çocukların gelişiminde çok önemli katkıları olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Anne sütü ile beslenmenin önemi uzmanlar tarafından da özellikle vurgulanmaktadır. Anne sütünün doğru bir biçimde çocuğa verilmesi de aslında bir uzmanlık işidir. Anneler ve anne adayları bu noktada danışmanlık hizmetleri almaktadır. 

UYARI:

 • Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Emzirme danışmanı olacaksınız.
 • Emzirme ve bebek bakımı konusunda uzman olacaksınız.
 • Bebeğin doğru bir şekilde nasıl beslenmesi gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Annenin sütünü bebeğe doğru aktarması hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Annenin ve bebeğin fazla kilo kaybının önlenmesi hakkında bilinçleneceksiniz.
 • Annenin korkularıyla başa çıkmasını sağlayacaksınız.
 • Doğum sonrasındaki süreçlerde uygulanması gerekenleri öğreneceksiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı’nı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Emzirme Danışmanlığı eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Emzirme Danışmanından danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E Devlette sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu Yanında Önereceğimiz Diğer Danışmanlık Eğitimleri

Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu yanında önereceğimiz diğer danışmanlık eğitimleri hakkında konuşalım. Sadece Emzirme Danışmanı olarak kalmayıp bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi tavsiye edilmektedir. Bunun dışında daha çok çocuklarla ilgilenenler Öğrenci Koçluğu Eğitimi alıp çocuklarla ilgilenmektedirler. Çocuklarla birlikte aileler ile ilgilenen katılımcılar Aile Danışmanlığı Eğitimi alarak Aile Danışmanı olmaktadırlar.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı, annelerin kendileri ve bebekleri adına doğum öncesinde ve doğum sonrasında yapılması ve uygulanması gereken tekniklerin öğretildiği bir eğitim modülüdür.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu’na;

 • Çocuk sahibi olan bireyler,
 • Anne olmak isteyen adaylar,
 • Hastanede ilgili birimlerde faaliyet göstermek isteyen kişiler,
 • Emzirme Koçluğu sertifikası almak isteyenler bu eğitime katılabilir.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi iş olanakları nelerdir gelin, hep birlikte keşfedelim. Emzirme Danışmanlığı eğitimini alan ve başarılı bir şekilde bitiren kullanıcılar, hastanelerde ve ilgili kuruluşlarda faaliyet gösterebilirler. 


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Online Sertifika

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitim programının sertifikasını talep edebileceksiniz.

Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır. Eğitim içeriği ile ilgili bilgiler eğitim sayfasında bulabilirsiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi sertifikası ne işe yarar haydi, hep birlikte inceleyelim. Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikası, bu alanda profesyonel olarak gelişmenizi sağlar.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu Sertifikasıyla ilgili kuruluşlarda boy gösterebilirsiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne Katılım

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor hep birlikte keşfedelim. Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir. Link üzerinden canlı dersler almaya başlayabilirsiniz.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’nin Kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım.  Emzirme Danışmanlığı Eğitimi kurumlara aşağıdaki faydaları sağlar:

 • Kurumunuzda çalışan annelerin doğum esnasında ve sonrasında rahat olmasını sağlar.
 • Annenin doğuma hazırlıklı olmasına vesile olur.
 • Anneye doğru emzirme tekniklerini öğretir.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı başvuru formunu doldurarak Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu için talepte bulunabilirsiniz. Başvuru formunun doldurulmasının ardından eğitim tarihleri için Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır. 


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Fiyatları

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Emzirme Danışmanının özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Sınavı

Canlı Emzirme Danışmanlığı Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. 

Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Canlı Emzirme Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Emzirme Danışmanlığı Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Semiha Türkmen

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:27 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Sağlık Çalışanı, Eğitmen Semiha Türkmen.

 

Manisa Sağlık Meslek Lisesi’nden ve Atatürk Üniversitesi Ebelik Bölümü’nden mezun oldum. Sağlık Bakanlığı’nda Ebe olarak çalışmaktayım.

 

Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

·         Aile Planlamasında Klinik Becerilerin Standardizasyonu ve Eğitim Metodolojisi

·         Rahim İçi Araç Uygulama

·         Eğitim Becerileri

·         Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri Temel Eğitimi

·         Gelişimsel Kalça Displazisi Erken Tanı ve Tedavi Programı

·         Anne Sütü İle Beslenmede Danışmanlık Eğitimi

·         Yönetici Kolaylaştırıcı Uyum Eğitimi

·         Evlilik Öncesi Eğitim Programı

·         12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi Katılım Belgesi

·         Sadece Progesteron İçeren Hap Projesi Katılım Belgesi

·         İş Sağlığı ve Güvenliği Katılım Belgesi

·         Ebelere Yönelik İletişim, Davranış Kuralları ve Sağlık Hukuku Alanlarında Farkındalık Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim.

·         Anne Sütü ve Emzirme Koçluğu Eğitimi

·         İlk Yardım

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Semiha Türkmen

Semiha Türkmen

Hemşire - Eğitmen Hemşire
Eğitim Ücreti

1399 ₺ 999 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Koçluk Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1685 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:8 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet