• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 2480 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 2480 Kayıtlı Kişi

475 ₺ 339 ₺

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi
 • Ecem Aygün Ercan
  Eğitmen

  Ecem Aygün Ercan

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Çocukları kolaylıkla ikna edebilmeyi hiç istediniz mi? Ya da çocuklara özel beden dili iletişimi uzmanı olmayı istediniz mi? Bununla beraber rehberlik ve danışmanlık yapma konusunda düşünceleriniz oldu mu? Eğer cevabınız “evet” ise sizler adına Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ni tavsiye ederiz.


Çocukları kolaylıkla ikna edebilmeyi hiç istediniz mi? Ya da çocuklara özel beden dili iletişimi uzmanı olmayı istediniz mi? Bununla beraber rehberlik ve danışmanlık yapma konusunda düşünceleriniz oldu mu? Eğer cevabınız “evet” ise sizler adına Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ni tavsiye ederiz. Alanında uzman eğitmenimizin sizler için hazırladığı, en güncel ve yeni bilgileri içeren oldukça kapsamlı Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimimiz sayesinde bütün bunlara sahip olacaksınız. Bununla birlikte aldığınız sertifikalarla bu konudaki uzmanlığınızı belgelendireceksiniz.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi, çocuklarla iletişim esnasında beden dili ve koordinasyonunu doğru ve yerinde kullanmanızı hedefler. Bununla birlikte çocuklarla iletişimi güçlendirecek olan iletişiminizi sağlam tutmanızı hedefler.

UYARI:

 • Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi ile kazanımlarınız aşağıdaki gibidir:

 • Çocukların ebeveynleri olarak onlara karşı sergilediğiniz beden hareketlerini kavrayacaksınız.
 • Çocuklar üzerinde olumlu bir etki yaratacaksınız.
 • Çocukların jest ve mimik hareketlerini okuyup daha iyi iletişim kuracaksınız.
 • Çocukların hareket koordinasyonları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Çocuklarla olan iletişiminizde etkin bir rol oynayacaksınız.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Ebeveynler İçin Beden Dili eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Ebeveynler İçin Beden Dili eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Ebeveynler için Beden Dili Kursu yanında sizi geliştirecek ve bir üst çıtaya çıkaracak olan Canlı Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’dir. 

Bunun dışında genel olarak beden dili öğrenmek ve beden dilinin gücünü keşfetmek isterseniz Beden Dili Canlı Eğitimi’ne katılabilirsiniz. Ayrıca beden dili iletişiminin yanında sözel iletişim gücünüzü artırarak kendinizi iletişim alanında üst seviyeye çıkarabilirsiniz. İleri İletişim Teknikleri Eğitimi ihtiyacınız olan bilgileri size sunacaktır.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Nedir?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi, çocuklarla iletişiminizi güçlendirmeyi hedefleyip onları daha iyi anlamanız adına sizler için hazırlanmış olan bir eğitim modülüdür.

Beden Dili uzmanı olmanın iş hayatına katkısı oldukça fazladır. İnsan kaynakları uzmanları bu türde kişisel gelişimleri olumlu karşılamaktadır. Bu da sizi iş başvurularınızda bir adım öne çıkaracaktır. 


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi’ne;

 • Çocuklarla daha iyi iletişim kurmak isteyen kişiler,
 • Kendini bu alanda geliştirmeyi hedefleyenler,
 • Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sertifikası almak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi iş olanakları nelerdir gelin hep birlikte keşfedelim. Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi girdiğiniz ya da gireceğiniz her türlü ortamda size fayda sağlar. Aynı zamanda eğitim sonunda alacağınız Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sayesinde iş süreçlerinizi oldukça hızlandıracaksınız


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Online Sertifika

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Ebeveynler İçin Beden Dili Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sertifikası, bu alandaki bilginizin ve donanımınızın bir göstergesidir. Dolayısıyla bu alana yönelik başvurularınızda aldığınız sertifikayla ön planda olacaksınız.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu yanıtlayalım. Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sertifikası vesilesiyle ilgili alana yönelik birçok kuruluşta yer alabilirsiniz. Bu bağlamda elinizde yetkinliğinizin ve bilginizin bir belgesi olarak sertifika olması, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacak en önemli halkadır.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimine Katılım

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne katılım nasıl olur hep birlikte keşfedelim. Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Ebeveynler İçin Beden Dili Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. Kurumlar için, Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’nin faydaları aşağıdaki gibidir.

 • İş hayatında başarılı bir izlenim oluşturacaksınız.
 • İlgili alana yönelik kendinizi geliştireceksiniz.
 • İletişim seviyenizi maksimuma çıkartacaksınız.

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi başvuru formunu doldurarak Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Fiyatları

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Ebeveynler İçin Beden Dili eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Ebeveynler İçin Beden Dili Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi Sınavı

Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Ebeveynler için Beden Dili Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Ebeveynler İçin Beden Dili Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ecem Aygün Ercan

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:12 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Psikolog, Beden Dili Uzmanı, Eğitmen Ecem AYGÜN ERCAN.


2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum.  İstanbul Üniversite’sinde Oyun Terapisti Eğitici Eğitimi aldım. Bilişsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi ve Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi aldım. Son olarak Türk Hava Kurumu Üniversite’sinde Aile Danışmanlığı Eğitimim devam etmektedir.


2009 yılında iş hayatına başladım. Çeşitli kurumlarda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştım. 2020’den bu yana Psikolojik danışmanlık ve Psiko-Eğitim hizmetleri vermekteyim. Kurumsal ve bireysel olarak Beden Dili üzerine danışmanlık ve eğitim vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

 • Profesyonel İletişim ve Beden Dili, Türkiye Sağlık Vakfı (TSV)
 • Impact and Assertiveness Evaluation, TMI
 • Targeted Selection, DDI - Taurus Group
 • First Aid Certification, Türk Kızılayı
 • Human Resources Management, KAVED
 • Interview Techniques Training Certificate, KAVED
 • Strictly Business: Dale Carnegie Course, Bahçeşehir Üniversitesi
 • The Role of Family in Childrens Education, Bahçeşehir Üniversitesi
 • Biopsychosical Perspectives of Health and Well-Being: Issues in Research and Practice, Bahçeşehir Üniversitesi
 • Communiation, TEGV
 • Learning Models in Education, TEGV
 • International School Sport Federation Participation Certificate, International School Sport Federation


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim.

 • Beden Dili Eğitimi
 • Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Ecem Aygün Ercan

Ecem Aygün Ercan

Psikolog-Beden Dili Eğitmeni
Eğitim Ücreti

475 ₺ 339 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+480 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2480 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet