• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı CV Hazırlama Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 1380 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı CV Hazırlama Eğitimi

 • 3 Saat
 • 0 Ders
 • 1380 Kayıtlı Kişi

377 ₺ 269 ₺

Canlı CV Hazırlama Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Doğru bir özgeçmiş, işe alım sürecinize önayak olur. Peki, işe alım sürecinizi hızlandırmak adına etkili bir CV ya da CV hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri de Etkili CV Hazırlama Eğitimimize bekleriz! 


İşe alım süreçlerinde sizi tanıtan tek şey özgeçmişinizdir. Bu bağlamda işverenler, özgeçmişinize baktıktan sonra sizinle iletişime geçer. Özgeçmişi yanlış hazırlamak, bu noktada olumsız sonuçlar doğurur. 

Telafisi olmayan hatalar yapmamak adına “Aman, sadece özgeçmiş!” deyip geçmeyin! Doğru bir özgeçmiş, işe alım sürecinize önayak olur. 

Peki, işe alım sürecinizi hızlandırmak adına etkili bir CV ya da CV hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri de Canlı CV Hazırlama Eğitimimize bekleriz! İlk görüşte fark yaratıp dikkatleri üstünüzde tutmak istiyorsanız ne duruyorsunuz? Haydi, Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’na!


Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı, katılımcıların etkili ve uygun bir CV hazırlayarak başvuruda bulunduğu işlere istinaden ön planda olmasını amaçlar. Aynı zamanda işverenlerin en çok dikkat ettiği unsur olan CV’niz ile öne çıkmanızı hedefler.

UYARI:

 • Canlı CV Hazırlama Sertifika Programımız için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı CV Hazırlama Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Bu eğitim vesilesiyle etkili ve uygun bir CV hazırlayacaksınız.
 • Sosyal medya mecralarını iş imkânları açısından kullanabileceksiniz.
 • Bir özgeçmişte olması gereken her şeyi öğreneceksiniz.
 • Mülakat hazırlık süreçleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 
 • Mülakatlarda sorulabilecek kritik sorulara karşı daima hazırlıklı olacaksınız.
 • Mülakat sırasında beden dilinin inceliklerini öğreneceksiniz.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nde Farkımız

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı CV Hazırlama Kursu sunmaktayız.
 • Alanında uzman CV Hazırlama eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’nda güncelleme yapmaktayız,
 • CV Hazırlama eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı CV Hazırlama Eğitimi ile yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı CV Hazırlama Kursu yanında sizi üst seviyeye çıkaracak olan eğitimler mevcuttur. Bunların başında etkili bir mülakat süreci geçirmek amacıyla Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ni edinebilirsiniz. 

Eğer eğitimin online versiyonunu arzu ederseniz Canlı Online Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılabilirsiniz. Canlı CV Hazırlama Kursu’nun da CV Hazırlama Eğitimi olarak video online eğitimi bulunmaktadır.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Nedir?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi nedir sorusunu yanıtlayalım. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı, etkili ve uygun bir CV hazırlamanız için sizler adına oluşturulan bir eğitim modülüdür. Ayrıyeten başarılı bir mülakat için uygulanması gereken püf noktaları öğretmeyi hedefler. 

Yapacağınız iş başvurusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve iş görüşmesine nasıl hazırlanmanız gerektiğini Canlı CV Hazırlama Kursumuzda keşfedeceksiniz. Şimdiden tüm kursiyerlerimize iş hayatında başarılar dileriz.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’na;

 • İş arama sürecinde olan bireyler,
 • Yeni mezun olmuş kişiler,
 • Üniversite öğrencileri,
 • Etkili CV Hazırlama Eğitimi sertifikasına sahip olmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi iş olanakları nelerdir gelin hep birlikte keşfedelim. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sayesinde sizler adına uygun olan CV hazırlama tekniklerini öğreneceksiniz. Bu sayede başvuru yaptığınız işler hakkında olumlu geri dönüşler alacaksınız.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Online Sertifika

Canlı CV Hazırlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı CV Hazırlama Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı CV Hazırlama Kursu sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikası vesilesiyle tüm özel ve kamu kuruluşlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz kuruluşlar, özgeçmişinizi incelediği zaman aldığınız sertifikaları da ön planda tutacaktır.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusuna açıklık getirelim. Canlı CV Hazırlama Kursu sertifikası sayesinde ilgili kurumların bütün departmanlarına başvurabilirsiniz. Aynı zamanda Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikası, sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşıyarak dikkat çekmenize vesile olacaktır.


Canlı CV Hazırlama Eğitimine Katılım

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’ne katılım nasıl olur hep birlikte keşfedelim. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı CV Hazırlama Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

CV Hazırlama Canlı Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı CV Hazırlama Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’nın kurumlara faydası şunlardır: Kurumların çalışanlarına vereceği Canlı CV Hazırlama Kursu ile çalışanlarının ufkunu açarak kendi bünyesinde açacağı iş ilanları için etkili bir CV hazırlamalarına yardımcı olurlar.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı CV Hazırlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. 

Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı CV Hazırlama Kursu başvuru formunu doldurarak Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Fiyatları

Canlı CV Hazırlama Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı CV Hazırlama eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. 

Sunulan imkânlar da Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı CV Hazırlama Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı CV Hazırlama Eğitimi Sınavı

Canlı CV Hazırlama Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı CV Hazırlama Kursu sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı CV Hazırlama Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

377 ₺ 269 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1380 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet