• Eğitimler
 • Bilişim Eğitimleri

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 4254 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 4254 Kayıtlı Kişi

1147 ₺ 819 ₺

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi
 • Ekrem Sözen
  Eğitmen

  Ekrem Sözen

 • Kategori Bilişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Teknoloji ile her şey cebimizde…


Teknoloji ile her şey cebimizde… Koca koca filmleri bile artık cebimize sığdırabiliyor, cebimizdeki cihazla üretebiliyoruz. Eskiden film deyince aklımıza gelen prodüksiyon operasyonları artık rafa kalktı. Çünkü sosyal medya mecralarına ürettiğimiz videolarla çalışır olduk. Bu açığı görerek sizler için Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi hazırladık. 

Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursumuz ile çektiğiniz filmlerde fark yaratacaksınız. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programımıza kayıt olsun, bu fırsatı kaçırmayın!


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı’nın amacı, katılımcılarına cep telefonları ile profesyonel kısa filmler üretmeyi öğretmektir.

UYARI:

 • Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programımız için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Cep telefonuyla profesyonel film çekmeyi öğreneceksiniz.
 • Kendiniz için profesyonel filmler ve videolar hazırlayıp kendi sosyal ağlarınızda paylaşacaksınız.
 • İş arayışınız varsa markaların sosyal medya hesapları için filmler ve videolar üretip para kazanacaksınız.
 • Dilerseniz kendi prodüksiyon şirketinizi kuracaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programımızda!


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Çektiğiniz kısa filmlerin kurgusunu yapmanız gerekecektir. Cep telefonlarında basit kurgu programları da vardır ancak bu programlar sinamatografik etki yaratmayacaktır. 

Bu noktada Adobe Premiere profesyonel kurgu yapmanıza yardımcı olacaktır. Adobe Premiere Eğitimi, Premiere programını nasıl sinematografik kullanacağınız noktasında size yardımcı olacaktır.

Çektiğiniz videoları kurgulayarak bir kısa film hazırlayabilirsiniz. Peki, aklınızda fantastik öğeler bulunan bir kısa film çekmek istiyorsanız. 

Bunun için ihtiyacınız olan program 3D Blender programıdır. 3D Blender programı ile filmlerinize fantastik öğeler ekleyebilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için 3D Blender Eğitimi size yardımcı olacaktır.

Videolarımızı çektiniz. Kurguladınız ve fantastik öğeler eklediniz. Artık filminizin tanıtım aşamasına geldiniz. Bu noktada afişler ve filmi anlatan özel görseller hazırlamanız gerekecektir. 

Belki de filme özel sosyal medya hesabı açacak ve filminizle ilgili postlar paylaşacaksınız. 

Tüm bunları Canva programından kolayca hazırlayabilirsiniz. Canva Eğitimi’nden, Canva ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Nedir?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı, günümüz koşullarında değişen film üretim pratiklerini katılımcılarına aktarır. Böylece film ve video üretmek isteyen katılımcılar, güncel imkânları kullanarak profesyonel ürünler üretirler.

Film çekimi deyince akla büyük setler, prodüksiyonlar, kameralar, devasa set ekibi ve daha birçok şey gelmektedir. Ancak günümüzde cebimizdeki cep telefonlarıyla kısa film çekmek mümkün. Cebimize bir dünya sığdıran cep telefonu kısa film yapımı için de önemli avantajlar sağlamaktadır.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Dileyen herkes, herhangi bir ön şart aranmaksızın Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursumuza katılım sağlayabilir.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursumuzu tamamladığınızda prodüksiyon şirketlerinde, reklam ajanslarında, şirketlerin tanıtım departmanlarında çalışabilir veya kendi ajansınızı kurabilirsiniz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Online Sertifika

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu Sertifikası, cep telefonuyla kısa film çekme konusunda uzman olduğunuzu belgelendirir.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı Sertifikasıyla ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarının ve tüm özel şirketlerin tanıtım departmanlarında çalışabilirsiniz. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu Sertifikasıyla dilerseniz kendi ajansınızı kurabilir, şirketler için event videolar üretebilirsiniz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne Katılım

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı’nın kurumlara faydası, Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursumuzu tamamlayan katılımcılarımıza sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi başvuru formunu doldurarak Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Fiyatları

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi Sınavı

Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ekrem Sözen

 • 6 Eğitim
 • 17 Aralık 2021 10:23 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben Kurgu Yöneticisi, Eğitmen Ekrem Sözen!


1972’da Almanya’nın Lonsee şehrinde doğdum. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. 


17 sene Doğuş Otomotiv SSH bölümünde çalıştım. Kariyerime eğitmen, video editör, filmmaker olarak devam etmekteyim. Birçok firmanın özel projelerinde yer aldım.


Aşağıdaki alanlarda eğitimler vermekteyim.
 • Video Editörlük
 • Adobe Premiere Eğitimi, 
 • Akıllı Telefonlar ile (Mobil) Video Kurgusu, 
 • Dijital Video Temel Kavramları ve Video Çekim Teknikleri, 
 • Cep Telefonu ile Kısa Film Yapımı, 
 • Canva İle Tasarımcı Olmayanlar için Tasarım Eğitimi, 
 • Müşteri Deneyimi ve İletişim 

Aşağıdaki eğitim programlarına katıldım:
 • Kısa Film Yapımı Eğitimi
 • Eğitimcinin Eğitimi
 • İleri Eğitimcinin Eğitimi
 • İletişim Eğitimi
 • Liderlik Eğitimi
 • Motivasyon Eğitimi
 • Sunum Teknikleri Eğitimi

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:
 • Adobe Premiere CC Eğitimi
 • Canva Eğitimi
 • Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Ekrem Sözen

Ekrem Sözen

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1147 ₺ 819 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Bilişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4254 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet