• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2754 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 2754 Kayıtlı Kişi

2112 ₺ 1512 ₺

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Çağrı merkezi oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Peki, çağrı merkezinizi nasıl yöneteceğinizi bilmiyor musunuz? Ya da bu alandaki verimliliğini nasıl artıracağınız konusunda merak mı duyuyorsunuz? Tüm bunlardan ziyade çağrı merkezi çalışanı veya yöneticisi de olabilirsiniz.


Çağrı merkezi oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Peki, çağrı merkezinizi nasıl yöneteceğinizi bilmiyor musunuz? Ya da bu alandaki verimliliğini nasıl artıracağınız konusunda merak mı duyuyorsunuz? Tüm bunlardan ziyade çağrı merkezi çalışanı veya yöneticisi de olabilirsiniz. Aynı zamanda ekibinizi yeterince motive etmenize rağmen hâlâ performanslar düşük çıkıyor olabilir. 

Peki, bu konuda operasyonel verimliliğinizi artırmak için ne yapmanız gerekli? İşte, Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimimiz tam size göre! Bu eğitimle beraber çağrı merkezinizin operasyonel verimliliğini %15-20 oranında artıracaksınız. Eğer siz de iş süreçlerinizi yönetebilmek istiyorsanız eğitimimize katılabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin amacı nedir sorusunu hep birlikte inceleyelim. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi, bu eğitime katılım gösteren kişilerin çağrı merkezi departmanındaki operasyonel verimliliğini artırmayı hedefler. Aynı zamana bu verimliliğin oldukça az kaynak ile maksimum seviyeye ulaşmasını amaçlar. Bu eğitim ise, sizin adınıza gerekli olan tüm bilgilerin detaylı bir biçimde elde edilmesine vesile olur.

UYARI:

 • Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programımız için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi ile kazanımlarınız şu şekildedir:

 • Operasyon ya da çağrı merkezi gibi devamlılık gösteren bir iş sürecine sahip departmanların işleyişlerini öğreneceksiniz.
 • Bahsi geçen departmanlardaki teknoloji hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Operasyonel verimlilik kavramı hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Hâlihazırda var olan sistemlerin süreci nasıl iyileştirileceği konusunda fikir sahibi olacaksınız.
 • Raporlama süreçlerinin otomatize edilmesi hakkında birçok bilgi edineceksiniz. 
 • Süreçsel ya da teknolojik geliştirmelerle sürecinize verimlilik sağlandığını öğreneceksiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Nedir?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi nedir sorusuna açıklık getirelim. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi, çağrı merkezlerindeki operasyonel verimliliğin maksimum düzeye çıkarılmasını hedefleyen eğitim modülüdür. 

Çağrı merkezi operasyonel verimliliğinin yüksek olması müşteri hizmetleri açısından müşteri memnuniyeti oluşturmak için önemlidir. Çağrı merkezi operasyonel verimliliği dış kaynak operasyonlarıyla da ilgili olduğu için oldukça zordur. Bir operasyon çağrı merkezi ekiplerince karşılanıp tamamlanması söz konusu olduğu için kişisel verilerimin yanında ekip veriminin de yüksek olmasını gerektirir. Kurumun ürün ve hizmetlerine müşterisinin tam zamanında ulaşması oldukça önemlidir.

Bu zorluklar gözünüzü yıldırmasın. Müşteri hizmetlerine ilişkin tüm detayları Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu’nda bulacaksınız. Ayrıca Eğitim Kutusu danışmanlık hizmetleri için iletişim sayfamızda yer alan numaradan bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne;

 • Çağrı merkezinde faaliyet gösteren orta düzey yöneticiler,
 • Sigorta sektöründe çalışan kişiler, 
 • Uzman veya uzman yardımcıları,
 • Bu alanda faaliyet göstermek isteyenler bu eğitime katılabilir.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi iş olanakları nelerdir haydi, hep birlikte keşfedelim. Katılımcılar, Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi vesilesiyle çağrı merkezlerinde orta düzey yönetici olarak çalışabilirler. Bununla beraber uzmanlık ya da uzman yardımcılığı pozisyonlarında da faaliyet gösterebilirler.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Online Sertifika

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası ne işe yarar gelin hep birlikte inceleyelim. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sonrasında sizlere verilecek olan sertifika vesilesiyle ilgili alana yönelik iş süreçlerinizi hızlandıracaksınız.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Katılımcılar, Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikası sayesinde birçok firmanın çağrı merkezi departmanında orta düzey yöneticilik adına başvuruda bulunabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimine Katılım

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne katılım nasıl olur hep birlikte keşfedelim. Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik kurumlara faydası şunlardır:

 • Çağrı merkezi ve operasyon gibi birçok ilgili departmanlarda, sürecin işleyişleri açısından çalışanları bilgi sahibi yapar.
 • Çağrı merkezi çalışanlarının verimliliğini artırır.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi başvuru formunu doldurarak Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Fiyatları

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi Sınavı

Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Çağrı Merkezi Operasyonel Verimlilik Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 209 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

2112 ₺ 1512 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+230 ₺
 • Üniversite Sertifikası+370 ₺
 • Tüm Sertifikalar+690 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+90 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2754 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet